Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Witam serdecznie kupiłem piłę Ryobi i nie ma iskry jaka może być przyczyna dziś prubowalem odpalic to załapała i zgasła i teraz nie moge odpalic orosze o pomoc