Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

gdybys mieszkal w USA,to moglbys smialo oddac ten sprzet do sklepu nawet bez rachunku,daliby ci nowa ,albo karte tego skelpu z wartoscia tej pily.Niestety w Polandii trzeba uwazac i kupowac sprzer dobrej firmy,a nie badziewia Ryobi!Nara