Nasza strona do poprawnego działania wymaga włączonej obsługi JavaScript. Bez włączonego JavaScriptu nie można korzystać w pełni możliwości sklepu.
Posiadam kosę spalinową eurotec germany gt110 power, jestem z niej zadowolony, mimo iż kupiłem używaną i nie posiadam do niej instrukcji - poszukuję...
Jeśli chodzi o części szukaj na ich stronie, mają całe bazy wraz z schematami https://m2parts.pl/pl/navigation/czesci-zamienne-151.html
dzień dobry, Chodzi o piłę łańcuchowa Parkside Performance PPKSA40Li (IAN 494217). Gdzie można dostać zdejmowaną część obudowy piły łańcuchowej, tę...
Kiedyś bym polecił ale to co teraz jest w castorama to tragedia nie wytrzymuje nawet pol roku trzyletnia wiertarka lepiej działa niż dwumiesięczną a...
Nie naciągaj na olej firmowy. Znam lepszej jakości olej do H i tańszy - ważne aby parametry były a nie dochód H tylko sie liczył
Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.
Pragnę wszystkich na tym forum przeprosić za swoje niestosowne zachowanie. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to że posiadam zdiagnozowaną ciężką postać Schizofrenii z której usiłuję się wyleczyć. Ciężko nad sobą pracuję ale nawroty choroby zmuszają mnie do siadania przed komputerem i wypisywania różnych bzdur (niestety ciężko mi nad tym zapanować- to jest zbyt silny dla mnie imperatyw) Wybaczcie więc choremu człowiekowi nawet jeśli za chwilę zacznę na tym forum ponownie bluzgać i opowiadać o moich wyimaginowanych samochodach i basenach. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieję że się na mnie nie gniewacie !
A ja mam dla pana dario jeszcze niespodziankę, narzekał na Ryobi a tu prosze: http://www.youtube.com/watch?v=kiDE2fBQh-0 Auto shift? ;o niemozliwe:P aa no tak zapomniałem dodać że Ryobi i Ridgid to jednak TTI.
To nie jest najtańszy w sensie najgorszy jakościowo auto-shift, bo to jedyny w wersji amatorskiej, a drugi to Ridgid w wersji profesjonalnej. Jak dla mnie trochę bajer, wystarczająco dużo wiem od użyciu wkrętarki, by nie mieć problemów z doborem prędkości i biegów w czasie pracy. U nas chyba niedostępna, więc mógłby być problem z serwisem.
Jak Agroma to wyceni to chyba rewelacji nie będzie. Serwis u nas też kuleje i naprawia sprzęt kupiony tylko w ich sklepie. Widać mają z czego żyć. Tak jest np. w Rzeszowie
Dario70 jeszcze raz cie pszepraszam za te moje chamskie odzywki pod twoim adresem!Trzymaj sie stary!Pozdro!
usunięto przez moderatora
Czy ktoś tu przypadkiem nie jest chory?:))
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Zgadzając się na wszystkie pliki cookies pozwolisz nam na dopasowanie treści do Twoich potrzeb podczas dokonywania zakupów na podstawie Twoich preferencji. W zakładce „Ustawienia” możesz dobrowolnie zdecydować, na który typ plików cookies chciałbyś zezwolić. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. W dowolnym momencie, możesz dokonać zmiany swojego wyboru klikając opcję „Ustawienia” w Polityce Cookies.
Poniżej możesz sprawdzić, jakie dane zbieramy w ciasteczkach i po co je zbieramy. Nie na wszystkie musisz się zgodzić.
Są niezbędne, by nasza strona działała prawidłowo, dlatego nie możesz z nich zrezygnować. Są wykorzystywane przez podstawowe funkcję strony.
Ciasteczka, które pozwalają na przesyłanie anonimowych danych o zachowaniu użytkowników na stronie. Dzięki temu możemy ulepszać naszą stronę, aby była łatwiejsza w obsłudze.
Ciasteczka, które przechowują informacje o Twoich wybranych ustawieniach i danych dotyczących personalizacji np. rozmiar opony.
Sprawdzamy co przeglądasz i kupujesz na naszej stronie, aby lepiej dopasować do Ciebie reklamy. Dzięki temu możesz zobaczyć te reklamy, które mogą Ci się przydać i być dla Ciebie interesujące.
Możesz zostawić pytanie na czacie, odpowiemy w najbliższym czasie. Nie zapomnij podać swojego adresu email lub telefonu.