Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

A ja mam dla pana dario jeszcze niespodziankę, narzekał na Ryobi a tu prosze: http://www.youtube.com/watch?v=kiDE2fBQh-0 Auto shift? ;o niemozliwe:P aa no tak zapomniałem dodać że Ryobi i Ridgid to jednak TTI.
JK miałeś może w rękach tą maszynkę,masz jakieś zdanie na powyższy temat ? Wydaje mi się że może to być najtańszy autoshift na rynku -tylko czy można tą wkrętarkę już u nas kupić. W ogóle interesują mnie opinie ludzi którzy pracowali...