Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Pragnę wszystkich na tym forum przeprosić za swoje niestosowne zachowanie. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to że posiadam zdiagnozowaną ciężką postać Schizofrenii z której usiłuję się wyleczyć. Ciężko nad sobą pracuję ale nawroty choroby zmuszają mnie do siadania przed komputerem i wypisywania różnych bzdur (niestety ciężko mi nad tym zapanować- to jest zbyt silny dla mnie imperatyw) Wybaczcie więc choremu człowiekowi nawet jeśli za chwilę zacznę na tym forum ponownie...