Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Jak Agroma to wyceni to chyba rewelacji nie będzie. Serwis u nas też kuleje i naprawia sprzęt kupiony tylko w ich sklepie. Widać mają z czego żyć. Tak jest np. w Rzeszowie