Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

To nie jest najtańszy w sensie najgorszy jakościowo auto-shift, bo to jedyny w wersji amatorskiej, a drugi to Ridgid w wersji profesjonalnej. Jak dla mnie trochę bajer, wystarczająco dużo wiem od użyciu wkrętarki, by nie mieć problemów z doborem prędkości i biegów w czasie pracy. U nas chyba niedostępna, więc mógłby być problem z serwisem.