TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Do ostatniej strony »
G
marcin 2007-04-20 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

tarcze most ma firma Rywal RHC najwieksza firma w Polsce dostarczajaca mat. spawalnicze , spotykam ich na roznych targach , wystepuja takze pod nazwa Technika Spawalnicza na slasku.

G
on 2007-05-12 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

a mieliscie ostatnio tarcze korundu? porazka jak hinszczyzna !!!!

G
on 2007-05-12 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

a mieliscie ostatnio tarcze korundu? porazka jak hinszczyzna !!!!

G
Kris 2007-08-31 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Nikt tu jeszcze nie wspomniał o tarczach 3M. Sam teraz używam 125 x 1,0 inox po 3,40. Do stali czarnej kupuję po 3 zł. Mają jeszcze Cubitrony, są cholernie drogie, bo po 7,20, ale tną nawet narzędziówkę. Naprawdę mocna rzecz. Internetowego szajsu już nie kupuję...

G
marcin leszno 2007-09-21 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

tak cialem tarczqami 3M kubitronowymi , chyba najlepsze jedynki na polskim rynku ale do zwyklej stali to chyba cena za wysoka dla tego do zwyklej kupuje tansze #M takie srenrne lub niebieskie.

G
witkamen 2007-10-02 00:00

TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

osobiście testowałem wiele firm..moi pracownicy pracują w nierdzewce oraz aluminium..przezywalem horrory jak widzieliśmy co sie dzieje przy pracach inco veritas,unifamu i klingspoora, pferd i abras byly lepszymi tarczami ale 2mce temu bylem na pokazie marki rhodius, i pierwszy raz widzialem lamelke z wypustkami, widac spaw ktory jest szlifowany, tarcza nazaywa sie vision i kosztuje cos ok 18zl, normalna cala lamelka ok 11zl, i polecam, naprawde tym mozna pracowac.....

G
witkamen 2007-10-02 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

z tym ze dla WURTHA zgadnij kto robi tarcze..klingspoor stary i to z drugiej lini produkcyjnej, pojezdzij sobie na rhodiusie.. acha za czerwone logo o ile wiecej placa..wejdz sobie na forum wurtha...jak marza 200%

G
lesio 2007-10-03 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

normalna cena lamelki to nie 11 zl !!!!! polskie sa po 6-8 zl !!!!!!!!! gdzie ty kupujesz i kto cie tak nacina na kasie???????

G
kris 2007-10-04 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

No i co, że po 6-8 zł? Są i takie po 2,40, tylko co z nimi zrobisz!!?? Normalna cena BARDZO DOBREJ lamelki to faktycznie 11 zł.

G
gostek 2007-11-10 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

11 zl to chyba normalna cena dla wurtha ! no chyba ze dostaniesz rabat 40 procent ale to i tak drogo , ja kupuje po 4-5 zl na plotnie VSM , bardzo dobre !

G
kuma 2007-11-16 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Ciekawe!
Amerykański 3M kupił polski UNIFAM. Co z tego mezaliansu wyjdzie? Macie jakieś przemyślenia?

G
Bonus 2008-02-02 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

WITAM! Wurth jest faktycznie najlepszy i jest produkowany przez RHODIUSa nie jest to tańsza seria tylko odpowiednik XT70 z tylko tą różnicą ze rhodius jest tańszy rhodius produkuje również tarcze AEG oraz wiele innych XT70 w cenniku kosztuje 5zł ale od polowy 2008 będzie go można kupic 20-30 % taniej wynika to ze zmiany polityki rhodiusa zamiast robić robote wurth-owi i innym to bierze sie za promocję swojej marki przeprowadzałem TEST (CIECIE RURKI 1/2 CALA STALOWA)rurki to najwieksze pożeracze tarcz w którym testowaliśmy z kolegą klingspora unifama pferda rhodiusa
w pierwsZej kolejności odpadł klingspor byl taki tępy i zle sie prowadził nastepny byl pferd ale mimo tego ze jest miękki prowadził sie lepiej, i ku zaskoszeniu drugie miejsce mal unifam ale im więcej ciol tym szybciej sie kończył dlatego ze jak sie przyglądnąć ma takie okręgi-tłoczenia powoduje to ze im bliżej srodka tym cieńszy niestety rhodius prowadził sie super i byl troszkę żywotniejszy ale przy zastosowaniu tarczy tylko do zwyklej stali efekt byl by wyraźniejszy WAZNE! stosowaliśmy najtańszą tarcze RHODIUS tarcza xt38 lub xt10 bije wszystkie inne. TYLKO Rhodius ma certyfikat KWU(prace na elektrowniach jądrowych) nik inny nie ma poza WURTHEM z wiadomych przyczyn :)

G
k-lock 2008-02-06 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Już wiadomo, że jesteś przedstawicielem wurtha.
Spróbuj tej gry, może ci przejdzie: http://s6.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=179047

G
Bonus 2008-02-10 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Nie jstem przedstawicielem WURTHA to prawda ze dobry jest ale strasznie drogi!! RHODIUS Jest lepszy i tańszy :)wurth jest tylko dlatego taki dobry bo robi go RHODIUS cioł ktoś leszą tarczą niż rhodius ?

G
ktos tam 2008-02-22 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

wurtha z tego co wiem robi klingspor , mialem kiedys wurth zebra i byla to jedna z najlepszych tarcz a le po co placic 8 zl za tarcze z elektrokorundu jak za 5 zl mam cubitronowa z 3M a jest to najlepsza tarcza na swiecie , na twardej stali jako jedyna nie topi sie i nie przegrzewa ,ze zwyklych elektrokorundowych jakie sprawdzalem dobre byly jedynki andre i unifamu i do tego cena bardzo dobra - nie wciskajcie mi tu kitu tylko sobie sprawdzcie ja nie testowalem ich na rurce poniewaz tne innym material ;profil kwadratowy 10mm x 100 mm pusty w srodku .

1 ... 2 3 4 ... 8

Kategorie :