TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Do ostatniej strony »
G
metalowiec 2006-02-03 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Proponuje próbę tarcz WURTH biją wszystkie , był przedstawiciel zrobił pokaz , używam teraz tylko tarcz WURTH Bardzo dobty stosunek ceny do jakości .
Płacę 12 zł za 1mm 125 ale robi 60-70 cięć , tyrolit czy Dronco robiły 20-25 a do tego szybkośc cięcia . O polskich nie mówie
Ludzie kiczcie ile kosztuje jedno cięcie róbcie testy
Przedstawiciele handlowi mają tarcze na testy , no to testujmy

G
Narzędziowiec 2006-02-13 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Nieprawdopodobne, tarcza wurth za 12 złotych to stanowczo za drogo. Najlepszą tarczę Pferda można kupić po cenie cennikowej za ok. 10 z vatem. To też drogo ale zdecydownie wyższa jakość od Wurtha. Ja robiłem próby i najlepszy stosunek jakości do ceny miały tarcze 125x1 inox A 46 TZ Klingspora. Jak będziesz kupował w większych ilościach możesz ją kupić za 3,40 - 3,50

G
Też Handlarz 2006-05-18 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Strasznie podobają mi się wypowiedzi dystrybutorów chwalące niektóre wyroby. Co do tarcz z moich doświadczeń w handlu: MOST - chińszczyzna i nie polecam, jakość różna i nikt o to nie dba liczy się kasa dla importera. PFERD, TYROLIT - jakość zadawalająca ale cena tego nie rekompensuje. Dodatkowo obsługa w przedstawicielstwach beznadziejna, pomyłki nieterminowość i olewanie dystrybutorów. KORUND różnie bywa na ogół ok. Zamawianie ceramiki i organiki to osobny temat i idzie się popłakać jeśli chodzi o terminy.

G
spawalnik 2006-05-29 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

he he , most chinszczyzna dobre ; uzywalem korynda 125 x 1 i robilem ok 40 ciec preta 10 a mostem tne ok 60 razy ( zajebista chinszczyzna) , kupcie i sorawdzie a nie slychajcie bajek!

G
tarczowiec 2006-06-19 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Co do Mosta to fakt chińszczyzna. A tak na marginesie dla Wurta jak i dla boscha tarcze robi Klingspor. A co do zostawania pieniędzy w kraju, to nie wiem czy ten Pan od pochwały polskich tarcz wie, że fabryka Klingspora jest w Polsce. Klingspor wykupił Union i faktycznie ma najlepsze jedynki i 1,6 na rynku. A co do Koła to je dla odmiany wykupił Norton i od lipca pod tym logo będą tacze, o jakości znacznie lepszej niz dotychczas.

G
tarczowiec 2006-06-19 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Jeszcze jedno. Jeżeli kupuje się taczę to należy powiedzie do jakiej stali. Wszyscy kupują najczęściej 1,0 z serii inox i dziwią się, że tarcza sie niszczy. Nic dziwnego, bowiem tarcza do inoxa tak ma działac, żeby się nie zaszlichcsłała jest miękka i ściera się razem z ciętym materiałem. Most na rynek daje 1,0 do stali zwykłej i dlatego mniej się zużywa. Koło też ma serię 1,0 do stali zwykłej. Jeżeli kupujecie w sklepie to mogą ich nie miec bo w ramach uproszczenia asortymentu biorą tylko cienkie do inoxa.

G
scalak 2006-07-27 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

ja tam preferuje tylko poslie tarcze ; najlepsze , dobra cena i polskie!
hihihihi.... moze masz racje ale zaraz przypomniał mi się film ... Kariera Nikodyma Dyzmy
hahahah chyba go oglądałeś :):)
ja z kolei szczerze nie polecam tarcz do ciecia i szlifowania metalu, a takze betonu, owianej zla slawa firmy BLAUCRAFT. Podrasowane gowno, kosztuje tanio - d 115 okolo 1,5 PLN, ale krotko mowiac jest tyle warte ile kosztuje. Ja naciolem sie strasznie poniewaz okazyjnnie kupilem paczke po extra cenie, z czego uzylem trzy, a reszte tarcz blaucraft wyrzucilem na smietnik, bez zalu

BLAUCRAFT - to internetowe gowno i smiec. ABSOLIUTNIE ODRADZAM

G
Kamil 2006-08-18 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Używam tarcz firmy Tyrolit(Secur Extra) z górnej półki i jestem bardzo zadowolony mimo ze nie należą do tanich, postawiłem na jakość, polecam.

G
wurth 2006-09-15 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Proponuje próbę tarcz WURTH biją wszystkie , był przedstawiciel zrobił pokaz , używam teraz tylko tarcz WURTH Bardzo dobty stosunek ceny do jakości .
Płacę 12 zł za 1mm 125 ale robi 60-70 cięć , tyrolit czy Dronco robiły 20-25 a do tego szybkośc cięcia . O polskich nie mówie
Ludzie kiczcie ile kosztuje jedno cięcie róbcie testy
Przedstawiciele handlowi mają tarcze na testy , no to testujmy
I to jest to - cieszy fakt ze ludzie juz doceniaja jakosc

G
wurth 2006-09-15 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

z co do ceny ... za ile chcielibyscie ja kupic? gg 4125781
12 to w rzeczy samej duzo...

G
sklep metalowy 2006-10-13 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

- co do jakosci tarcz to napisze tu cos bo bajki jakie tu pisza to kosmos ! u mnie byl przedstawiciel fabryki andre i mowil ze ich sa dobre i ze moge przyjechac do fabryki i spradzic , umowilem sie i pojechalem , zabralem kilka tercz ktore zostawiali mi przedstawiciele i troche z targow ktore dostalem ; testowalismy glownie 125x1 i 230 bo takie uzywam oraz do szlifowania 125 , maja 2 pomieszczenia do testow i urzadzenia i co ; a no okazalo sie ze te produkowane w Polsce calkiem niezle ; najlepiej wypadly ; klingspor, andre , unifam , most , dronco , wurth ok 60-80 ciec , korund kolo , inco , ok 40 ciec , chinszczyzna typu ; globo , euro flex itp ok 10-15 ciec - polecam wizyte w fabryce tej lub innej i przetestowanie , mozna swoje zabrac a oni tez maja rozne na proby ; teraz wystraczy porownac cene i mamy juz wszystko ; obecnie handluje tarczami ; klingspor , unifam , ceramcznymi bulgarskimi czeskim i wzrost sprzedazy w stosubku do 205 roku ma na tarczach ok 30 %

G
AL 2006-11-22 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

A ja używam tarcz niemieckiej firmy LUX. Daję pracę zatrudniomym w supermarkecie OBI. Cena przystępna no i nie trzeba się denerwować co do jakości produktu. Jeśli ktoś jest majsterkowiczem to używa BASIC a jeśli chodzi o profesjonalistów to polecam PROFI i PROFI plus.

G
matek 2006-12-11 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Dla WURTHA tarcze produkuje rowniez Klingspor, he he he Wiem bo tam pracuje

G
fredek 2007-01-14 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

wurth to firma handlowa a nie produkcyjna wiec wiadomo ze nie produkuja tarcz tak jak i bosch , makita itp ......ja uzywam tarcz polskiego producenta i jestem zadowolony.

G
Dariusz 2007-03-04 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Kto handluje tarczami marki "Most"

1 2 3 ... 8

Kategorie :