TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Do ostatniej strony »
G
ZIBI 2005-07-05 00:00

TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

jakich producentow tarcze polecacie ; kryterium ; jakość i cena ?

G
Staszek 2005-07-08 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

no ostatnio ciąłem kolską , tragedia 35 ciec i do smieci innymi tne ok 80 razy zanim zejdzie

G
chris70 2005-07-08 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Witam. Najlepsze tarcze do cięcia, szlifowania, oraz listkowe(lamelowe) które użytkowałem były marki PFERD- polecam z czystym sumieniem szczególnie te przeznaczone do obróbki stali nierdzewnej. Może nie należą do super tanich, ale sa warte swej ceny.Są jeszce tarcze TYROLIT i też są całkiem niezłe.Pozdrawiam serdecznie.

G
Jacek Adamik 2005-07-09 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

tak pferd i tyrolit to dobrE marki , z kola zrezygnowalem juz 2 lata tamu jakosc nie jest taka jak kilka lat temu i chyba jest najnizsza wsród polskich producentow , obecnie kupuje tarcze MOST w firmie spawaliczej RYWAL i jestem bardzo zadowolony ;jaksc super , cena nizsza OD ZAGRANICZNYCH NAWET O 30-50%

G
arek 2005-07-09 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

ja uzywalem tarcz INCO i nie chcialem zmieniac ale dostalem w prezencie od dystrybutora tarcze do ciecia 125x1 firmy UNIFAM i bylem zaskoczony jakoscia , najlepsza jedynka jaka mialem do tej pory i cena nizsza od tych ktore kupowalem o 20% , uzuwam ich od poczzatku tego roku i jakosc caly czas super , polecam sprobowac.

G
zbyszek n. 2005-07-21 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

ja kiedys uzywalem kolskich byly najlepsze ale teraz to chyba najgorsze 230 tragedia a cienkimi jedynkami wlasciwie ciac sie nie da po 7-8 cieciach juz ich nie ma a konkurencja tne o 100-200% wiecej , chyba to nie te tarcze co byly kiedys !!!!!!!!!!!!!!

G
hamer 2005-07-25 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Witam
Może Panów za skoczę ale odziwo bardzo sobie wszyscy klienci chwalą tarcze dystrybuowane przez Metabo.
Mam na myśli TZ 1,0 oraz TZ 1,6
Nie sądzę żeby Metabo je samo robiło ale cena jest korzystna przy jakości zadowalającej.

G
leszek 2005-10-20 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

ja tam preferuje tylko poslie tarcze ; najlepsze , dobra cena i polskie!

G
adamanto 2005-10-24 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

ja tam preferuje tylko poslie tarcze ; najlepsze , dobra cena i polskie!
hihihihi.... moze masz racje ale zaraz przypomniał mi się film ... "Kariera Nikodyma Dyzmy"
hahahah chyba go oglądałeś :):)

G
TMK 2005-11-09 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

polecam dwie firmy:
zwykłe - Unifam
diamentowe (konfekcjonowane) - Yato

G
POR 2005-11-30 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

ja tam preferuje tylko poslie tarcze ; najlepsze , dobra cena i polskie!
hihihihi.... moze masz racje ale zaraz przypomniał mi się film ... Kariera Nikodyma Dyzmy
hahahah chyba go oglądałeś :):)
ja z kolei szczerze nie polecam tarcz do ciecia i szlifowania metalu, a takze betonu, owianej zla slawa firmy BLAUCRAFT. Podrasowane gowno, kosztuje tanio - d 115 okolo 1,5 PLN, ale krotko mowiac jest tyle warte ile kosztuje. Ja naciolem sie strasznie poniewaz okazyjnnie kupilem paczke po extra cenie, z czego uzylem trzy, a reszte tarcz blaucraft wyrzucilem na smietnik, bez zalu

G
marci 2005-12-16 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

mnie najbardziej denerwuja jakies podroby np dalem sie nabrac na tarcze germa flex , myslalem ze to niemieckie po nazwie a to chinszczyzna i to marnej jakosci !

G
MŁODY 2005-12-18 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

PFERD I TYROLIT SĄ DOBRE.PRÓBOWAŁEM OSTATNIO TARCZE KRONENFLEX PRODUKOWANE PRZEZ KLINGSPOR I SĄ JESZCZE LEPSZE A W SZCZEGÓLNOŚCI 125X1X22 A60TZ INOX. POLECAM SPRÓBOWAĆ.

G
MŁODY 2005-12-18 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

PFERD I TYROLIT SĄ DOBRE.PRÓBOWAŁEM OSTATNIO TARCZE KRONENFLEX I KLINGSPOR I SĄ JESZCZE LEPSZE A W SZCZEGÓLNOŚCI 125X1X22 A60TZ INOX. POLECAM SPRÓBOWAĆ.

G
polak 2005-12-19 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

klingspor moze i dobry ale ja jestem patriota i wole ze pieniadze w Polsce zostaly , wybieram inco , unifama lub andre - wam tez tak radze , dacie prace sobie i sasiadowi.

1 2 ... 8

Kategorie :