TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

G
myslacy 2012-02-13 10:32

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

polecacie, polecacie a moze tak cos polskiego , zeby byla praca dla nas , naszego sasiada i sasiada sasiada....................

G
j23 2012-02-17 11:03

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

dziadostwo nienadające się do niczego, podczas pracy pękłą mi tarcza i choć miałem okulary wizyta u okulisty pewna, nie kupujcie ostrzegam, do sklepu nic nie mam, kupujcie inne tarcze

G
ciekawy 2012-02-20 10:35

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

dziadostwo nienadające się do niczego, podczas pracy pękłą mi tarcza i choć miałem okulary wizyta u okulisty pewna, nie kupujcie ostrzegam, do sklepu nic nie mam, kupujcie inne tarcze

ale o jakiej tarczy piszesz tzn jakiej marki?

G
młody 2012-03-08 19:28

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Tak się składa, że miałem okazje najpierw parę lat pracować na tarczach różnych producentów jako budowlaniec, później jako handlowiec w jednej z korporacji, która sygnuje tarcze innych firm swoją marką. Teraz posiadam własny interes jeśli chodzi o tarcze to korporacje biorą je głównie od 1 producenta. Głównie nie oznacza tylko. Jak słyszę, że tarcze Wurta są najlepsze to trzaska mnie po kościach, ponieważ wezmę tarczę marki x i położę je obok siebie...czasem nawet etykieta jest ta sama tylko troszke inne znaczki w tle. Pozdrawiam nieświadomych

G
Adrian Berg Polska 2012-05-18 21:19

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Niedawno chwalił Pan mc2 a teraz Arwex to powiem Panu jak jest pan w bambuko ładowany bo te tarcze im robi mc2 czyli Berg a pan je kupuje 50% drożej a to czy się znam jech pan zapyta w Polsce
Pozdrawiam

G
slep metalowy 2012-06-11 13:55

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

tylko ze na tarczach ARWEX \jest napis ze sa produkowane w Europie a na MC2 nie ma , wyglad 125x1 jest tez inny , podejzewam ze tarcze mc2 to chinszczyzna a Arwexu na 100% nie , sa duzo lepsza , zwlaszcza 125x1 - to jest opinia moim klientow , ktorzy kupowali u nas te tarcze i te , dodam tylko ze mam sklep metalowe w okolicach Trzebini.

G
sklep 2012-07-24 13:10

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

tez mam sklep metalowy i powiem wam jedno mam takie tracze na , ktorych zarabiam bo musze zaplacic ; zus , czynsz i pracownika ; w ofercie ma poslkie i chinskie ale na chinskich zarabiam 2 x tyle co na polskich tzn ze polskich musze wiecej sprzedac , taka jest prawda; jak doloze marze do chinskich to i tak mam troche taniej niz polskie a klient , ktory uzywa zadko tarcz kupi te chinskie jak mam stalego klienta to bierze te polskie ale nie sa to tarcze typu norton , andre czy 3M na ktorych nic bym nie zarobil tylko tansze od mniejszych producentow, a marzy 200 % jak w castoramie, obi czy brico nie dam rady wyciagnac na niczym !!!

G
patriota 2013-04-04 11:04

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

najwazniejsze jest to zeby nie kupowac tarcz od tzw korporacyjnych dystrybutorow - Norton , 3M itp ktorzy niszcza polski przemysl, polskich producentow !

G
ZENEK 2018-04-12 09:32

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
marek789 2018-05-11 12:14

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1 ... 7 8

Kategorie :