TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Do ostatniej strony »
G
michalrhodi 2011-01-11 10:52

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

tak kolego, Metabo to dobre tarcze. Produkuje je Rhodius dla Metabo

G
ciekawy 2011-01-18 13:07

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

a ktorego polskiego producenta polecacie tzn zeby byly dobre no i w dobrej cenie?

G
KABO 2011-02-06 20:20

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Witam
Mam pytanie czy ktoś miał bliskie spotkanie z firma Comet ?? Jaka jest jakość tych tarcz do cięcia SCORPION , szlifowanie lamerkami GRENLINE??
Czy jakość ma się jakoś do wysokiej ceny??

G
Wadowice Cyty 2011-04-05 13:32

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

comet chyba slowenski jest , kiedys widzialem te tarcze w Tychach , podobno dobre ale jakos malo popularne , moze jak piszesz cena za wysoka a liczy sie stosunek ceny do jakosci , ja polecam polskich producentow z poludnia Polski ;INCO , PENTAR czy UNIFAM , robia tarcze w podobnej jakosci i przystepnej cenie.

G
Janek z Kola 2011-05-04 11:18

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

najlepszy numer to robi NORTON , przyjezdzaja z tarczami wszystko cacy , daja niska cene i propozycje ze beda produkowac dla kogos, pozniej 2-3 partie tarcz na lini norton a pozniej na tym badziewiu atlas , tak wydymali firme Roboprojekt z ktorej nikt tarcz nie chcial kupowac jak zjechali na jakosci o 50 % bo norton ich wydymal zmieniajac jakosc .

G
przedstawiciel COVAL 2011-07-16 21:29

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

WSZYSTKIE TARCZE PRODUKOWANE SĄ W CHINACH BYŁEM I WIDZIAŁEM !!!!!! TYLKO CO BOGATSZA FIRMA ŚCIĄGA KRUSZEC I ZGRZEWA U NAS DLA ŚCIEMY !!!!!! PRACOWAŁEM W COVALU 6 LAT I TO WYSOKO TO BADZIEWIE I NAJWIĘKSZY CHŁAM !!! ALE DOBRY BAJER PRZEDSTAWICIELI TO PODSTAWA !!!!! ŻE TO FRANCUSKIE SŁOWACKIE I INNE BAJERY ZAJRZYCIE NA STRONE COVAL OPINIE TO POTWIERDZĄ SIĘ MOJE SŁOWA

G
handlowiec 2011-08-01 09:32

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

- moj szef tez lata do Chin i wiem , ze moze tarcze z Chin nie byly by tak tragiczne gdyby Chinczycy wiedzieli co znaczy kontrola jakosci i gdyby czas dostawy tych tarcz nie wynosil trzy miesiace i to w kontenerze na statku i na tirze , w zimie tarcze po przyjsciu do Polski sa przemrozone i nikt mi nie wcisnie kitu ze sa super bo juz sa gorsze o 50% od momentu ich wyjscia z chinskiej fabryki !!!!!!!!!!!!!!!

G
klon 2011-09-05 13:38

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Jeśli chcesz ciąć oszczędnie i tanio ro kupuj tercze rhodiusa XT 67 jeśli chcesz to CI mogę je sprzedawać po 3,49 netto relacja wydajności do ceny 3x lepsze od tych niby dobrych na rynku i oczywiście walą na głowę wurtha speedy oczywiście to jest rhodius XT 70 będą twierdzić inaczej ale tak nie jest mistrz szkolenia z wurtha wie o tym najlepiej Pozdrawienia dla niego HEHEHE

- rhodius !!!!!!! najslabsze tarcze jakie testowalem ostanio , mowi o tarczy 125x1 , 10 ciec a pozostala konkurencja z Polski ok 20-30 ciec ; inco , unifam pentar, andre.............

G
producent z Wawki 2011-09-28 11:43

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Na tą chwilę , jedne z najlepszych w Polsce i najtańszych tarcz , produkuje Pentar z Mszany, tarcze kosztują w okolicach 1,20 zła czasami tanie jak są promocje , namówił mnie na nie ich przedstawiciel z Warszawy i nie żałuję , tarcza 125 x1 do metalu robi około 40- 45 cięć , co wyszło mi lepiej i cenowo i jakościowo od Klingspora i Nortona Vulcana..Pentar ma też dobre i tanie lamelki u mnie się sprawdziły te do stali czarnej ,bodajże po 2,90 lub 3 zł...,sporo taniej niz płaciłem za Klingspora wcześniej,

G
Roman 2011-09-28 11:43

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Na tą chwilę , jedne z najlepszych w Polsce i najtańszych tarcz , produkuje Pentar z Mszany, tarcze kosztują w okolicach 1,20 zła czasami tanie jak są promocje , namówił mnie na nie ich przedstawiciel z Warszawy i nie żałuję , tarcza 125 x1 do metalu robi około 40- 45 cięć , co wyszło mi lepiej i cenowo i jakościowo od Klingspora i Nortona Vulcana..Pentar ma też dobre i tanie lamelki u mnie się sprawdziły te do stali czarnej ,bodajże po 2,90 lub 3 zł...,sporo taniej niz płaciłem za Klingspora wcześniej,

G
patriota 2011-11-06 11:56

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

pamietajcie !!!!! kupujac korporacyjne produkty przyczyniacie sie do transeru pieniedzy z naszego kraju , poglebiania biedy i bezrobocia !!!!!!!!!!!

G
PRG 2011-11-15 16:29

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Najlepsze tarcze do cięcia i szlifowania stali to z firmy WURTH nie ma lepszych testowałem juz bardzo wiele tarcz i stwierdzam ze te ww są najlepsze pzdr.

G
marek 2011-11-18 09:39

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

przeciez to sa tarcze rhodiusa, ta najwyzsza polka ma maja 3 linie, ta najnizsza jest kiepska a ta najwyzsza dobra! tyle ze w wurcie kosztuja x2.

G
drema 2012-01-05 12:33

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Nie wiem dlaczego nikt nie wspomniał tu o tarczach Dronco i Flexovit.Bardzo duży wybór narzędzi w kilku liniach produktowych.Wyroby w 100% produkowane w Europie,stosunek jakości do ceny i możliwość wyboru tarczy z odpowiedniej linii,zadowoli i profesjonalistę i hobbystę.

G
marek 2012-01-25 21:48

Re: TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Kolega wspomina firmę FLEXOVIT , a ja polecam tarcze FLEXMANN siostrzana firma naprawdę dobre tarcze tańsze od ZEBRY a jakościowo nie ustępują.

1 ... 6 7 8

Kategorie :