TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Do ostatniej strony »
G
ROMAN 2008-03-11 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

PFERD I TYROLIT SĄ DOBRE.PRÓBOWAŁEM OSTATNIO TARCZE KRONENFLEX PRODUKOWANE PRZEZ KLINGSPOR I SĄ JESZCZE LEPSZE A W SZCZEGÓLNOŚCI 125X1X22 A60TZ INOX. POLECAM SPRÓBOWAĆ.
JA PROBUJE FALON TECH SZYBKO SIE ZUZYWAJA ALE SA BEZPIECZNE NIE PEKAJA

G
ROMAN 2008-03-11 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

PFERD I TYROLIT SĄ DOBRE.PRÓBOWAŁEM OSTATNIO TARCZE KRONENFLEX PRODUKOWANE PRZEZ KLINGSPOR I SĄ JESZCZE LEPSZE A W SZCZEGÓLNOŚCI 125X1X22 A60TZ INOX. POLECAM SPRÓBOWAĆ.
JA PROBUJE FALON TECH SZYBKO SIE ZUZYWAJA ALE SA BEZPIECZNE NIE PEKAJA

G
PAWEŁ 2008-06-24 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Tarcze MOST chwalone przez was są produkowane w większości przez firmę UNIFAM oraz w części asortymentu przez Inco Mszana Dolna. Pozdrawiam i pozostawiam to do przemyśleń.

G
Maciek 2008-08-25 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

podoba mi sie ta dyskusja , tyle opini ile rodzajow tarcz na rynku ; ja tez troche tne , nie powiem jakimi ale sa polskie w dobrej cenie , maja znak bezpieczenstwa B jakby sie cos stalo . Jestem otwarty na propozycje wiec nie twierdze ze sa najlepsze ale stosunek ich jakosci do ceny jest najlepszy a co najwazniejsze nie pala mi materialu o czym chyba nikt nie mowi a mialem juz sytuacje ze cialem takimi ze po cieciu material byl kolorowy ( przepalony), teraz najczesciej uzuwam tarcz 125x1 i kupuje je w cenie fabrycznej od dystrybutora 2,39 zl netto

G
Xardas 2008-10-03 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Dziwne wypowiedzi... zacytuje jedną: "no ostatnio ciąłem kolską , tragedia 35 ciec i do smieci innymi tne ok 80 razy zanim zejdzie"
Tak na marginesie Na początek to wypadało by napisać:
Jaka tarcza,
Rodzaj,
Grubość,
Max obroty,
Firma,
Typ szlifierki ( 60? 80? 180? 360? - wielkość a co za tym idzie wielkość tarczy, bo o jakich tu kkk mowa?)
Posów ( docisk, tarcza powinna iść sama, monter tylko koryguje tor)
Rodzaj ciętej/szlifowanej powierzchni: Różne stale różnie się tnie np zwykla stal 15Mo3 ( psie budy zmielone razem z łańcuchami itd) tnie sie łatwo, przy bardzo niskim zużyciu tarczy, 13CrMo cholernie niszczy tarczę, Materiał: Celowniki, Dwuteowniki, Heby itd...
Może najpierw wypadało by się zaznajomić z kilkoma parametrami...

G
Xardas 2008-10-03 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Korekta:
Celowniki, Dwuteowniki, Heby itd to nie materiał a produkt.
te 35 cięć czy tam 60... co było tym cięte? metalowa blaszka?
Jedną tarczę szlifierki 360 można zużyć przy jednym cięciu, np "rurka" 480, ścianka 60... Pozdro...

G
krzycho 2008-10-08 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

z tym ze dla WURTHA zgadnij kto robi tarcze..klingspoor stary i to z drugiej lini produkcyjnej, pojezdzij sobie na rhodiusie.. acha za czerwone logo o ile wiecej placa..wejdz sobie na forum wurtha...jak marza 200%
POSZUKUJĘ tarcz RHADIUS morze masz namiary podam ci numer telefonu będę ci wdzięczny

G
krzycho 2008-10-08 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

z tym ze dla WURTHA zgadnij kto robi tarcze..klingspoor stary i to z drugiej lini produkcyjnej, pojezdzij sobie na rhodiusie.. acha za czerwone logo o ile wiecej placa..wejdz sobie na forum wurtha...jak marza 200%
podaję ci numer telefonu 0604-083-864

G
gizmondo 2008-12-01 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Racja dla Wurtha produkuje Rhodius informacje potwierdzone jeśli potrzebujesz namiary na dystr. rhodiusa XT70 to podaje gg2569539 kontakt i uzyskasz więcej informacji pozdrawiam

G
Jan - Jelenia G. 2008-12-15 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

mialem tarcze Rodiusa przywiezione z Niemiec , ladnie pakowane w puszeczce , opinia; przereklamowane ; Polskimi ( nie podam jakimi zeby nie bylo ze przedst. handlowy) 125x1 stal przecialem srednio o 30-40m % wiecej wiec nie wciskajcie mi tu kitu , jak ktos pisal powyzej kupcie , porownajcie i piszcie .

G
ph 2008-12-18 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

w sumie dyskusja pozbawiona merytorycznego sensu. przedstawiciele handlowi łączcie się.
http://s6.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=179047

G
Sprzedawca ściernych 2009-01-09 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Kolego jak MOST to chińszczyzna to ty sobie dopisz w Nicku handlarz od tarcz, skarpet, bombek na choinkę itp., a nie fachowiec. MOST od początku jest i był produkowany w Europie, początkowo były to Niemcy, a od kilku lat produkuje te tarcze UNIFAM - obecnie 3M - czyli POLSKA - POLSKI WYRÓB !!!! i w świetnej cenie jak pisze kolega powyżej.
Widać, że masz doświadczenie w ściernych pewnie od 3 tygodni :-) lub z placu rynkowego, a nie z profesjonalnej obsługi zakładów przemysłowych. Naucz się trochę fachu, a później pisz takie recenzje na portalu dla profesjonalistów.

G
Sklep metalowy 2009-01-09 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

polecam tanie tarcz lamelowe mc2 firmy Berg, kupisz je super tanio od 3 zł zwykłe korundy do 8 zł za linię profesjonalną na Niemieckim płótnie Polecam ! Jakość jest dobra handluje z nimi od 2 lat i jest ok. Oczywiście cena uzalezniona od jakości, ale ceny i rabaty bardzo dobre

G
Sprzedawca materiałów ściernych 2009-01-09 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Prawdę mówisz kolego, ale tu mało jest fachowców i piszą takie brednie, że w 100% polski Rywal sprzedaje chińskie tarcze. Rywal będzie sprzedawał chinskie wyroby jak chińczycy będą pracować w polskich zakładach ha, ha to nas czeka. Unifam i Inco to fakt, ale Klingspor i Andre wali do drzwi :-) tylko lojalność Rywala utrzymuje tych dostawców. Polecam Rywala jako dostawcę oraz partnera do współpracy oraz ich marki MOST, GOLD itp.

G
Sprzedawca materiałów ściernych 2009-01-09 00:00

Re:TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA STALI

Kolego "tarczowiec" złap trochę doświadczenia to zrozumiesz kto na tym rynku jest najlepszy. Pojedź do Rywala i zapytaj kto dostarcza - produkuje ich tarcze. Nie jest to tajemnicą to lojalny partner i nie boi się mikro konkurencji, traktuje ją jako doping do działania i zawsze wygrywa :-) Prześledź trochę transporty z UNIFAMU oraz INCO do Grupy Rywal - tam znajdziesz właśnie tarcze MOST :-) Teraz pomyśl chwilę :-) Masz wynik w 100% polski Rywal produkuje swoje wyroby w polskich zakładach.

1 ... 3 4 5 ... 8

Kategorie :