Kosiarki MTD

Do ostatniej strony »
G
wewela 2010-05-17 13:29

Re: Kosiarki MTD

witam ,jeżeli chodzi o kosiarki spalinowe na szczęscie mam samych zadowolonych ,myslących inteligentnie klientów,kupili w sklepiku i wybrali produkt według dzoradztwa i według potrzeb .Sama jednak zaznaczam iż należy brać pod uwagę cenę czyli silnik.Nie ma co marzyć o klasie porszaka w opakowaniu fiata 125p.
ps.towar dobieram według jakosci
markety według ceny i tyle
rada:masz rozum to zacznij mysleć ,nic darmo

G
ponczo12496 2010-05-18 20:19

Re: Kosiarki MTD

Witam od sześciu lat jestem posiadaczek kosiarki mtd 51 bo i tym okresie był jedynie problem z rozrusznikiem który pod czas gwarancji naprawiono mi bez problemowo.Tak jak pisał jeden z użytkowników silniki psują się w 95 % z nie prawidłowego użytkowania.W mojej kosiarce jest silnik throx 35 pewnie to chiński silnik lecz o niego dbam i niema żadnego problemu

G
orzel 2010-05-18 21:37

Re: Kosiarki MTD

Ja ma kosiarke MTD juz prawie 15 lat z silnikiem B&S. Prawidłowa obsługa i wszystko gra. Poza tym niedaleki sąsiad ma traktorek i też jest bardzo zadowolony. Ludzią sie wydaje że filtry i oleje wymienia się tylko w samochodach, a tu niespodzianka kosiarki też wymagaja serwisu.
Poza tym koszenie kamieni, kretowin czy innych badziew musi się skończyć awarią.

G
RALF 731 2010-05-30 18:19

Re: Kosiarki MTD

Zgoda kolego ORZEL
Filtr powietrza można po każdym większym koszeniu wytrzepać o płot lub odkurzyć odkurzaczem i nie trzeba kupować nowego.Co rok;wymienić olej(starym posmarować linki),zdjąć koła,wyczyścić ośki i zębatki napędu
obficie posmarować no i wydrapać po zdjeciu noża resztki trawy,ziemi
kretów(ha ha) Jeśli obudowa jest metalowa pomalować minią.
Od 20 lat koszę działkę 9 arów,teraz mam MTD 46 SPO kupioną w TESCO Częstochowa za 450 zeta na wyprzedaży posezonowej we
wrześniu bo nie było już chętnych na nią.Jedyny defekt :zerwana linka
włączania napędu (w sklepie rowerowym w Bytomiu za 12 zł)
Parę godzin na działce i kosiarka jezdzi sama trzymana jedną ręką
w drugiej zasłużony PILS bo roboty przy tym trochę jest,dlatego serwis za
roboczogodzinę liczy od 35 do 60 zeta
Pozdro dla wszystkich kosiarzy i zmuszanych do tego

G
mario 2010-05-30 22:15

Re: Kosiarki MTD

mam kosiarke spalinowa mtd od 3 lat i nie moge złego słowa powiedziec na ten sprzęt. ani razu mnie nie zawiodła, fakt że dbam o nią. mysle ze opinie przedmowców są zbyt negatywne
ja tam sobie chwale:)

G
Laura 2010-06-13 22:57

Re: Kosiarki MTD

Mam zamiar kupić kosiarkę MTD z silnikiem Kawasaki 24KM. Czy jest ona składakiem z MTD Poland i włożonym silnikiem, czy całość pochodzi od producenta? Czy warto to kupić?

G
karinalew 2010-06-18 11:49

Re: Kosiarki MTD

Również ostrzegam przed zakupami u nich. Nie uwzględniają gwarancji, wymyślają, działają tylko na niekorzyść klienta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

G
badyl221 2010-06-19 19:47

Re: Kosiarki MTD

ja bym sie od mtd z daleka trzymał, koła sie poroziezdzały kazde w inna strone, rdza straszna w 4 roku, na poczatku 3 roku problemy z silnikiem zagrzewa sie i gasnie nie mozna odpalic az nie ostygnie naprawde badziew nikomu nie polecam, oczywiscie olejek był zawsze swiezy i filterki tez zmieniane. nie polecam tego z zadnym silnikiem

G
radek 2010-06-20 18:37

Re: Kosiarki MTD

http://www.mtdproducts.com/corporate/ourCompany.jsp informacje na temat firmy

G
majec 2010-06-26 15:03

Re: Kosiarki MTD

Mam kose MTD! Przepłacony szajs! trzeba było dopłacić do stihla lub husqvarny!

G
Heniek 2010-06-27 12:07

Re: Kosiarki MTD

Ja kupiłem sobie kosiarkę spalinową (3w1) Silver 46 BR Comfort 3,5 KM w sklep-grene.pl. Jestem zadowolony, super sprzęt.

G
Janewicz 2010-06-28 23:30

Re: Kosiarki MTD

Mam kosiarkę MTD za 600 zł od pięciu lat koszę za każdm razem około 38 ar kilka razy w roku i chodzi jak dotychczas cacy!!!

G
Tomek67 2010-09-05 15:10

Re: Kosiarki MTD

Dużo tu narzekań na sprzęt MTD, ja posiadam od 17-tu lat kosiarkę spalinową tej firmy i z powodzeniem kosi do dziś, zdzieram dopiero drugi nóż. Jest to najprostszy model z bocznym wyrzutem. Mocno nadwyrężyła się obudowa, gdybym mógł dokupić nową to silnik jeszcze z pewnością popracowałby na moich trawnikach. Na razie nie mogę nic znaleźć. Po wieloletnim doświadczeniu, nie bałbym się kupić nowego sprzętu MTD.

G
Jacek 2010-09-06 15:56

Re: Kosiarki MTD

Także ostrzegam przed kupowaniem sprzętu firmy
MTD! Firma jest przykładem nierzetelności wobec klienta, nie sposób wyegzekwować naprawę gwarancyjną, bo zawsze znajdą jakieś kruczki (np. że przegląd przed rokiem od zakupu nie był zrobiony w serwisie autoryzowanym, choć jeszcze przed kilkoma tygodniami ten serwis był na liście autoryzowanych punktów). Kosiarki są barddzo awaryjne. Mnie rok po zakupie padł napęd, wg mechanika to częsty problem tych kosiarek. Co ma awaria napędu do przeglądu gwarancyjnego, podczas którego zmienia się świecę, filtr powietrza, olej i reguluje się obroty silnika?
Lepiej nie kierować się niższą ceną tych maszyn, tylko zapłacić trochę więcej i wybrać renomowaną markę - per saldo i tak wyjdzie taniej.

G
Jacek 2010-09-06 16:01

Re: Kosiarki MTD

Nie warto! Szkoda pieniędzy i nerwów. Sprzęt bardzo awaryjny, nie sposób wyegzekwować naprawę gwarancyjną. Lepiej trochę dopłacić i kupić dobrą markę - per saldo i tak będzie taniej.

Pozdrawiam.

1 ... 4 5 6 ... 13