Elektronarzędzia sparky

Do ostatniej strony »
G
JK. 2011-01-19 21:20

Re: Elektronarzędzia sparky

Też jestem osobiście ciekaw co to za regulator?

G
Maariusz 2011-01-20 20:53

Re: Elektronarzędzia sparky

Kupiony na A... Schowany w pudełko z gniazdem 230V i z wyprowadzonym przewodem z wtyką.

G
JK. 2011-01-20 23:00

Re: Elektronarzędzia sparky

I na tym regulatorze masz pełną moc?:>

G
Maariusz 2011-01-21 17:04

Re: Elektronarzędzia sparky

Lepiej się spisuje jak fabryczna szlifierka Ferm o mocy 1100W.

G
JK. 2011-01-21 18:57

Re: Elektronarzędzia sparky

To dziwny ten regulator;)) - jesli nie ma elektronicznej kontroli mocy(prędkości) to kazdy regulator działa na zasadzie zmniejszenia mocy silnika.

G
ss1973 2011-01-29 10:13

Re: Elektronarzędzia sparky

Papier gwarancyjny musisz odebrać z BOK-u w Castoramie,następnie rejestrujesz się na stronie Sparky i dopiero masz 3 lata gwarancji na wkrętarke. W gwarancji pisze wyraznie o akumulatorach -- 6 miesięcy.Pamietaj że masz 30 dni od daty zakupu na przedłużenie gwrancji.

G
darek 2011-06-24 22:22

Re: Elektronarzędzia sparky

narzędzia sparky spotkałem w sieci mrówka psb

G
mag 2011-07-24 02:04

Re: Elektronarzędzia sparky

Dwa lata temu kupiłem sobie w castoramie szlifiereczkę sparky 850W. Bza w cenie podobnej do metabo i makity.Ale mi bardziej chodziło o moc.Więc wziąłem sparky-iego. Szlifierka huczała az miło przez dwa lata.Ostatnio w sumie miesiąc do konca gwarancji pojawil sie luz na głowicy.Podczas cięcia dosc mocno wyczuwalny. Wiec trafila do serwisu.Jak wróciła luz zniknął. Nie uzywalem jej z dwa tygodnie.W zasadzie to jak wrocicial to wogole jej nie uzywalem.Bo nie musialem.Poźniej musialem naciąc w murze tarcza do betonu rowek może z 1-1.5 mb. Maszyna nagle zaczela sie nieziemsko grzać.Głowicy nie szlo dotknąć a korpus sie rozgrzał.Maszyna pracuje nadal ale w jej nastepstwo weszła juz nowa METABO a sparky zasiliła półkę awaryjną. Mam wrażenie ,że wcisneli mi chinskie tandetne łozyska do głowicy-przekładni i stad to grzanie sie.Ale niestety pech chcial ,że akuratnie skonczyla sie gwarancja więc 1 i ostatni raz zakupielm sprzęt tej marki. Nie polecam

G
JK. 2011-07-24 16:08

Re: Elektronarzędzia sparky

Mag ale czy ta szlifierka nie zwróciła ci się przez te dwa lata pracy, że odradzasz?;)

G
??? 2011-07-24 22:28

Re: Elektronarzędzia sparky

"Chodziło Ci o moc" a kupiłeś szlifierke 850W :-|

G
JK. 2011-07-27 00:13

Re: Elektronarzędzia sparky

W tej cenie to pewnie metabo miało 650w jeśli to casto;) a makita to stara 9555NB i 710W znając życie;) więc to 850W przy sparky to już niezła;)

G
Redskun 2012-04-02 23:02

Re: Elektronarzędzia sparky

Osobiście bardziej specjalistycznych narzędzi z firmy Sparky nie miałem okazji używać, nie mniej jednak mam w posiadaniu od paru lat wkrętarkę i szlifierkę kątową, przy pomocy tych narzędzi wykonałem przy budowie domu mnóstwo ciężkich i lekkich prac, finalizując tą wypowiedź: jakość 4+, żywotność: brak oznak "starzenia", cena 5+. Jednym słowem dla amatora domowych prac nie ma lepszego wyboru.
Pozdrawiam Grzegorz z Rzeszowa

G
mekong 2012-06-14 17:54

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
retron 2012-07-01 23:04

Re: Elektronarzędzia sparky

po trzech frezarkach z rajchu zrozumiałem, że nie stać mnie na wyrzucanie pieniędzy w błoto.
Pozdrawiam cwaniaków.

G
Bel-ami 2012-10-16 03:12

Re: Elektronarzędzia sparky

Przeglądałem sobie dzisiaj ofertę różnych sklepów internetowych, i natrafiłem na coś ciekawego (przynajmniej dla mnie). Mianowicie, Virutex i Sparky mają bardzo podobny model wyrzynarki:

http://www.narzedzia.pl/Wyrzynarka-SC234L,6584.html

http://sparky.pl/elektronarzedzia/urzadzenia-wielofunkcyjne-obrobka-drewna/wyrzynarka-fspe-81.html

Wiem, że Virutex cieszy się opinią solidnego, a nawet bardzo solidnego producenta elektronarzędzi. Natomiast Sparky... no cóż, różnie to bywa, sporo opini i pozytywnych i negatywnych. Zastanawia mnie jednak, jak to jest akurat z tymi wyrzynarkami. Czy to ten sam model w różnych barwach, czyja to produkcja i kto dla kogo? Czy ktoś może coś więcej napisać w temacie?

1 ... 7 8 9 ... 11