Elektronarzędzia sparky

G
Paw-Therm 2015-02-24 19:25

Re: Elektronarzędzia sparky

żaden normalny przedstawiciel nie pisałby takich bzdur celma to może w miarę niezłe wiertarki bez udarowe ale pozbawione elektroniki

a festool czy protool to jest absolutny top światowy a w niektórych wypadkach nie ma lepszych narzędzi od nich

G
FFK 2015-12-10 23:52

Re: Elektronarzędzia sparky

Kolega ma od 7 lat wkrętarkę sparky i jest zadowolony, nigdy go nie zawiodła, a często jej używa.
Co do wiertarek Celmy, mam jedną ponad 25 lat (zielona :) ) i hula jak ta lala :)

G
MACIEK 2016-01-31 17:24

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
firma 2016-05-09 07:47

Re: Elektronarzędzia sparky

A ja uwazam ,ze markety sprzedaja szmelc z gorszych partii tanio zakupionych.
Wszystkie narzedzia zakupione w marketach z lini sparky hitachi i makita padaly mi jak muchy w przeciągu roku.
Te same narzedzia moze poza sparky bo teen poza marketem nie wystepuje i nie mialem mozliwosci wyprobowania chodza u mnie w firmie po 3-4 lata. Ale po tym okresie juz dawno zarobily na siebie.
To moje spostrzezennie po kilkunastulatach prowadzenia branzy budowlanej wyleczylo mnie od zakupu czegokolwiek z sieci marketowej.
Nawet wiertla bosch z gornej polki zakupione w markecie potrafily wywiercic zaledwie kilka otworow po czy widie wypadalay,a na reklamacji powiedziano mi ze to wiertlo musialo zrobic ich z trzysta. Od zakupu do reklamacji minelo 30 min lacznie z czasem dojazdu.

G
pro 2016-05-19 21:20

Re: Elektronarzędzia sparky

Posiadałem szlifierke kątową firmy sparky 11 lat... Po tym czasie kupiłem nową sparky ale przysłali mi bez regulacji obrotów, wiec odesłałem i postanowiłem kupic boscha i to był błąd. Zdecydowanie polecam te narzędzia!

G
Gość dnia 2016-08-15 19:57

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Gość dnia 2016-08-15 20:17

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Gość dnia 2016-08-15 20:19

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Gość dnia 2016-08-15 20:20

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Gość dnia 2016-08-15 20:21

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Callisto 2017-02-19 08:32

Re: Elektronarzędzia sparky

Witam Młotowiertarka 540 jest nie warta swoich pieniędzy można porównać ją do Tanich Chinskich odpowiedników. Cześci zamienne są bardzo drogie teraz bym kupił Graphita lub Blaukrafta. tańsza w zakupie jakość porównywalna a części dużo tańsze.

G
Profesjonalista 2017-04-14 10:50

Re: Elektronarzędzia sparky

Witam, odradzam elektronarzędzia Sparky ze względu na ich mierną jakość oraz fatalny serwis. Zakupiłem wiertarkę BPR 280 CE HD - najmocniejszy model za 686 zł brutto. Po 2 tygodniach awaria przewodu, po następnych dwóch tygodniach urwała się rączka antywibracyjna (obie usterki nie objęte gwarancją i zrobione na mój koszt, później miesiąc spokoju i ...... rozpadły się łożyska główki i wymieniony szczotkotrzymacz - to na gwarancji.) Po tym kupiłem DeWalta D25123 który do dzisiaj pracuje na oryginalnym przewodzie bez jakiejkolwiek awarii oraz hitachi DHP26 która również ma się świetnie. Od tamtej pory Sparky używany sporadycznie jako trzecia wiertarka w dwuosobowej firemce. Przy kolejnej próbie pracy młotowiertarką sparky zaczęły wyskakiwać wiertła z uchwytu i nie dało się pracować - zawiozłem do serwisu (po około 3 miesiącach pracy narzędzia) i uwaga uwaga......... czekałem ROK na naprawę (słownie dwanaście miesięcy) ponieważ nie mogli sprowadzić części do naprawy po czym okazało się że gwarancja tego nie obejmuje i musiałem zapłacić 195 zł brutto za naprawę po czym wiertarka wróciła do serwisu...... za 3 godziny bo okazało się że zakleszcza wiertła w uchwycie sds+ po rozgrzaniu. Znowu serwis, kolejna naprawa naprawy i........ młotowiertarka umiera w trzecim dniu po powrocie z serwisu - przestaje działać udar i ponownie wypadają wiertła.

Reasumując nie pracowałem jeszcze gorszym narzędziem, używałem wiecznie psujących się MacAllisterów, różnego rodzaju chińczyków itp i Sparky to była pierwsza droga młotowiertarka jaką zakupiłem w nadziei że będę miał profesjonalne narzędzie do pracy, a okazał się największym szmelcem jaki miałem w dłoniach. Szkoda kasy i nerwów, jeżdzenia po serwisach i wysłuchiwania marketingowej gadki sprzedawcy.

Odradzam również metabo uhe 28 multi ze względu na koszmarnie drogi serwis. Na dzień dzisiejszy DeWalt i ewentualnie makita (tylko sds max - mam 40 i 45 od dwóch lat i pracując dzień w dzień w jednej dopiero zrobiłem serwis - wymieniłem szczotki i nasmarowałem)

G
faza 2017-07-27 17:47

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
markus 2018-05-14 15:28

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1 ... 10 11