Elektronarzędzia sparky

Do ostatniej strony »
G
Roman 2010-12-29 17:43

Re: Elektronarzędzia sparky

Mam szlifierkę katową Sparky M750E, jestem pod pozytywnym wrażeniem. Ale po kolei. Kupiłem 400szt cegły klinkierowej i musiałem je przyciąć w kliny do obmurowania studni z kregów betonowych. Do cięcia używałem tanich tarcz diamentowych, taniej chińskiej szlifierki i szlifierki z Lidla na zmianę bo po dwóch przeciętych cegłach musiałem robić odpoczynek bo w ręce parzyła szlifierka jedna i druga. Tania chińska padła po kilkunastu cegłach. Tanie tarcze diamentowe z Netto zjechały się po ok. 20 cegłach. W Castoramie kupiłem szlifierkę Sparky + tarczę diamentową 125 Dedra profesional za ok. 35zł. I mogę powiedzieć, że doświadczyłem cudu. Z uwagi, że cegły leżały na dworze i były mocno przemoknięte (woda z cegły chłodziła tarczę), szlifirką Sparky i nową tarczą ciąłem cegły non stop od rana do wieczora praktycznie bez przerwy ponad 300szt.. Tarcza się nie grzała, szlifierka była lekko ciepła. Po skończonym cięciu nie zauważyłem zurzycia tarczy diamentowej. Nie wiem czy Sparky to sprzet profesjonalny, ale zauważyłem różnicę w jakości jesli na wyrobach jest napis "profesional".

G
Felleks hater 2010-12-29 22:37

Re: Elektronarzędzia sparky

był sobie raz felek co chodził bez szelek 40 butelek w kieszeni miał.
nadeszła niedziela, opity jak bela a fela mu w papę - "oddawaj wypłatę",
wypłata przepita, kobita zabita a felek w więzieniu opala się w cieniu i śpiewa sobie tak... 3 szczury w ro-sole a ja je po-sole a ja je po-kroje i smacznie zjem, mniam mniam bleeeeee

G
Łukasz_ 2010-12-29 23:54

Re: Elektronarzędzia sparky

LOL 'gościu' nie pij więcej ;)

G
ss1973 2010-12-30 11:55

Re: Elektronarzędzia sparky

Witam,od nie dawna jestem posiadaczem wkrętarki Sparky 12V BR 12E + FL 12 zestaw w walizce 2 x aku. 2.0 Ni-Cd ah (koszt w Castoramie 236 PLN) Kupiona do domu,3 lata gwarancji,świetnie spasowane materiały,nic nie puka,żadnych luzów,naprawdę dobre wykonanie.Jestem na etapie testowania czyli jakieś lekkie roboty.Na tą chwile trudno powiedzieć o wytrzymałości narzędzia czy aku. zobaczymy za rok,postaram się odezwać.Pozdro.

Zdjęcia

G
Slawek1 2010-12-31 12:43

Re: Elektronarzędzia sparky

Trzy lata gwarancji.... , ale na co, czy czytałeś warunki gwarancji? Czy na aku tez 3 lata gwarancji?
Sławek

G
JK. 2010-12-31 17:05

Re: Elektronarzędzia sparky

W życiu;) - to zwykle NiCd na to conajwyżej rok;)

G
Roman 2011-01-02 21:17

Re: Elektronarzędzia sparky

Kupiłem zestaw w Castoramie Sparky 12V BR 12E + FL 12. Sprawdzałem latarkę - pobiera prąd 0,15A, czyli teoretycznie powinna starczyć na 13h ciągłego świecenia z jednego aku. Acu Ni-CD uzyskują pełną pojemność po min. 3 cyklach pełnego rozladowania i naładaowania. Posiadam wkrętarke akumulatorową HILTI SB-12, akumulatorki 2Ah Ni-CD mi padły, chciałem wymienić ogniwa na nowe, ale koszt samych wkładów porównywalny do ceny Sparky w Castoramie. Momenty takie same (Hilti 20Nm). Po rozkręceniu akumylatorków Hilti, na ogniwach był wydrukowany rok ich produkcji 1998r. Rozmawiałem z dystrybutorami ogniw, okazuje się, że takiej jakości nikt już nie produkuje, a na rynku są ogniwa różnych dostawców i różnej jakości. Na ile starczą te ze Sparkego nie wiadomo, ale dają 3 lata gwarancji.

G
ss1973 2011-01-10 17:09

Re: Elektronarzędzia sparky

Akumulatory gwarancja 6 miesięcy (SPARKY 12V BR 12E)

G
andrew 2011-01-16 21:47

Re: Elektronarzędzia sparky

mam sparki m 750 e [szlifierka kątowa 125 mm] z regulacją obr, i powiem że jest to sprzęt dobry,oczywiście są lepsze np makita ale ona kosztuje 2.5 raza więcej wszyskim polecam do użytku więcej niż amatorskiego .Ważne produkowana jest made in europa a nie china lub inny kraj egzotyczny

G
robix 2011-01-17 15:06

Re: Elektronarzędzia sparky

Mam ta wlasnie wkretarke SPARKY BR12E + latarka z promocji. Reklamowalem juz dwa razy w ciagu miesiaca. Po wymianie ladowarki i akumulatorow wreszcie moge tego normalnie uzywac. Sprzet od momentu zakupienia polowe czasu spedzil w naprawie. Piszecie ze na baterie jest gwarancja 6 miesiecy na jakiej podstawie ?
Skoro casto podaje ze gwarancji jest na 3 lata. Nie mam zadnego dokumentu gwarancyjnego, w ktorym byloby napisane ze na calosc jest 3 lata a na baterie 6 miesiecy ?

G
Maariusz 2011-01-17 18:02

Re: Elektronarzędzia sparky

Ja tam wolę szlifierkę kątową Bosch produkowaną w Chinach od Sparky made i Europa. Pisanie, że Makita jest 2,5 razy droższa to też głupota bo szlifierki tej firmy są po 200 parę złotych a Maktec jest jeszcze tańszy.

G
andrew 2011-01-18 20:48

Re: Elektronarzędzia sparky

kolego Maariusz makita z regujacją obr model 9565 cvr cena od 666 zł-873 zł .sparky m 750e cena 197-224zł na allegro .Jak znasz inny model makity z regulacją ogr podaj jej model.Oprócz tych modeli 9565clr i 9566cvr powodzenia

G
andrew 2011-01-18 21:10

Re: Elektronarzędzia sparky

zapomniałem jeszcze o modelu 9562 crv 660 zł około

G
Maariusz 2011-01-19 16:13

Re: Elektronarzędzia sparky

Szlifierka Sparky o mocy 750W z regulacją obrotów to zabawka. Na wolnych obrotach szczotka druciana ją zatrzymuje. Cena przez to jest taka a nie inna. Używam więc szlifierki o mocy 1400W i własnego regulatora obrotów za 50 parę złotych. Po co przepłacać.

G
abreck 2011-01-19 19:18

Re: Elektronarzędzia sparky

co to za regulator

1 ... 6 7 8 ... 11