Zgłoszenie do moderacji

Re: Elektronarzędzia sparky

Witam,od nie dawna jestem posiadaczem wkrętarki Sparky 12V BR 12E + FL 12 zestaw w walizce 2 x aku. 2.0 Ni-Cd ah (koszt w Castoramie 236 PLN) Kupiona do domu,3 lata gwarancji,świetnie spasowane materiały,nic nie puka,żadnych luzów,naprawdę dobre wykonanie.Jestem na etapie testowania czyli jakieś lekkie roboty.Na tą chwile trudno powiedzieć o wytrzymałości narzędzia czy aku. zobaczymy za rok,postaram się odezwać.Pozdro.