Elektronarzędzia sparky

Do ostatniej strony »
G
Krzysiek 2008-05-12 00:00

Re:Elektronarzędzia sparky

Wirtarka Sparky - rok uzytkowania moje doświadczenia
1. funkacja wyłącznia udaru padła po około 6 m-cach
2. uchwyt do wiertła - zacina się ( potzreba b. dużej siły żeby odmocować wiertło)
2. wczoraj wiertarka padła, poprostu zacząła iskrzyć jak diabli, zdążyłem wyłączyć ale poczułem tylko zapach spalenizny.
Moja ocena chmm sprzet podobnej jakości jak inne wiertarki w cenie do 100 zł żadna rewelacja!!! nie wiem (ale mogę podejrzewać) dlaczego kiedy pójdziesz do marketu castoramy w ciemno proponują ci sprzęt SPARKY zawsze z ta samą starą juz śpiewką, że to dobra bułgarska firma chmmm. nastepną bedzie wiertarka made in china za 60 zł ( u kolegi przetrwała załą budowę - o kulturze obsługi nawet nie wspomnę )

G
Piotrek 2008-05-15 00:00

Re:Elektronarzędzia sparky

filozofia wlasciwego uzywania elektronarzedzi
a to ciekawe :-)
w jaki sposob mozna niewlasciwie uzytkowac elektronarzedzia(pomijajac proby skowania posadzek malymi m-wiertarkami z odlaczanymi obrotami, czy podobnych akcji)
naprawde jestem ciekawy jak zachowujac podstawowe zasady wyczucia i zdrowego rozsadku mozna zniszczyc sprzet HILTI szybciej niz "wlasciwie" uzytkowany sprzet SPARKY
oczywiscie jestem ciekawy porownania przy tej samej ilosci wykonanej pracy, bo nie jest sztuka uzywanie sprzetu budowlanego jak zabytkowego samochodu z lat 20 :-)

G
codenamex 2008-05-18 00:00

Re:Elektronarzędzia sparky

witam co do sparky ponoc super sprzet tak pisza na stronie mam wkretarke metabo 2sztuki chodza petarda 12v nawet zaprawe czasem jedna mieszalem hihi mam tez makite boscha i kupilem sparkiego ponoc sprzet profi komiczne profi 20srobek wkrecila i padla 2tyg w serwisie juz jest nie polecam

G
wuzzz 2008-08-12 00:00

Re:Elektronarzędzia sparky

Witam!
Zdecydowanie odradzam SPARKY firma tylko z nazwy jest reklamowana jako profesjonalna. Narzędzia psują się ,pracują gorzej niż sprzedawane jako normalne w Castoramie MacAlistery.
Mam kilka sztuk narzędzi MacAlistera i 8 szt narzędzi Sparky ( oprócz odkurzacza większość z nich m była już reklamowana a ostatnio przechodzę horror z ich serwisem Kupiłem 2 szt wkrętarek akumulatorowych po kilku dniach odniosłem obien do reklamacji bo jedna ładowarka nie ładowała w ogóle druga przestał po dwóch dniach, wymieniono ładowarki po ok. 2 mies. wyłamały się blaszki w ładowarka po zareklamowaniu okazało się że wg serwisu naprawa się nie należy bo doszło do rzekomej mojej ingerencji( że niby sam sobie urwałem blaszki) a poza tym obciążono mnie kosztami przesyłki i ekspertyzy ( ok. 100 zł)
Nieoficjalnie gość z serwisu poinformował mnie że te blaszki są źle przymocowane i urywają się nagminnie ale jeśli są tylko wygięte to naprawę uznają a jak się urwie to uznają że doszło do ingerencji klienta . SKANDAL
Za takie postępowanie wobec klienta odradzam ZDECYDOWANIE to badziewie .
FIRMA ZDECYDOWANIE NIEPROFESJONALNA I SERWIS BARDZO NIEPRZYJAZNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

G
wuzzz 2008-08-12 00:00

Re:Elektronarzędzia sparky

Witam!
Zdecydowanie odradzam SPARKY firma tylko z nazwy jest reklamowana jako profesjonalna. Narzędzia psują się ,pracują gorzej niż sprzedawane jako normalne w Castoramie MacAlistery.
Mam kilka sztuk narzędzi MacAlistera i 8 szt narzędzi Sparky ( oprócz odkurzacza większość z nich m była już reklamowana a ostatnio przechodzę horror z ich serwisem Kupiłem 2 szt wkrętarek akumulatorowych po kilku dniach odniosłem obien do reklamacji bo jedna ładowarka nie ładowała w ogóle druga przestał po dwóch dniach, wymieniono ładowarki po ok. 2 mies. wyłamały się blaszki w ładowarka po zareklamowaniu okazało się że wg serwisu naprawa się nie należy bo doszło do rzekomej mojej ingerencji( że niby sam sobie urwałem blaszki) a poza tym obciążono mnie kosztami przesyłki i ekspertyzy ( ok. 100 zł)
Nieoficjalnie gość z serwisu poinformował mnie że te blaszki są źle przymocowane i urywają się nagminnie ale jeśli są tylko wygięte to naprawę uznają a jak się urwie to uznają że doszło do ingerencji klienta . SKANDAL
Za takie postępowanie wobec klienta odradzam ZDECYDOWANIE to badziewie .
FIRMA ZDECYDOWANIE NIEPROFESJONALNA I SERWIS BARDZO NIEPRZYJAZNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

G
WUZZZ 2008-08-16 00:00

Re:Elektronarzędzia sparky

WITAM PONOWNIE
wow, firma sparky mnie zaskoczyła, zachowała się tak jak przystało, po mojej interwencji w sprawie serwisu do wkrętarki przeprosiła mnie i zaproponowało wymianę sprzętu(wadliwej ładowarki i baterii) na nowe. Wielki dzięki . Tak trzymać.

G
Sławek 2008-08-24 00:00

Re:Elektronarzędzia sparky

cześć,
jestem "amatorem" korzystania z urządzeń profesjonalnych, jednakże zawsze mam ze sobą pewną wiertarkę "Gniotsa niełamiotsa" bez udaru, wysokie obroty...siły wiele nie mam a otwory w betonie wierce nią szybciej niz Boschem GSB 13RE, może nie fenomenalny sprzęt ale winien być lepszy. Dodam, że moja "gniotsa" ma juz 13 lat i przede mna używał jej mój tato.
Pozdrawiam,
Grunt to wytrzymałosc i mózgownica nie bojąca się wyższych obrotów.

G
arturro 2008-09-22 00:00

Re:Elektronarzędzia sparky

Witam!
Zdecydowanie odradzam SPARKY firma tylko z nazwy jest reklamowana jako profesjonalna. Narzędzia psują się ,pracują gorzej niż sprzedawane jako normalne w Castoramie MacAlistery.
Mam kilka sztuk narzędzi MacAlistera i 8 szt narzędzi Sparky ( oprócz odkurzacza większość z nich m była już reklamowana a ostatnio przechodzę horror z ich serwisem Kupiłem 2 szt wkrętarek akumulatorowych po kilku dniach odniosłem obien do reklamacji bo jedna ładowarka nie ładowała w ogóle druga przestał po dwóch dniach, wymieniono ładowarki po ok. 2 mies. wyłamały się blaszki w ładowarka po zareklamowaniu okazało się że wg serwisu naprawa się nie należy bo doszło do rzekomej mojej ingerencji( że niby sam sobie urwałem blaszki) a poza tym obciążono mnie kosztami przesyłki i ekspertyzy ( ok. 100 zł)
Nieoficjalnie gość z serwisu poinformował mnie że te blaszki są źle przymocowane i urywają się nagminnie ale jeśli są tylko wygięte to naprawę uznają a jak się urwie to uznają że doszło do ingerencji klienta . SKANDAL
Za takie postępowanie wobec klienta odradzam ZDECYDOWANIE to badziewie .
FIRMA ZDECYDOWANIE NIEPROFESJONALNA I SERWIS BARDZO NIEPRZYJAZNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam!
Też miałem kilka problemów z serwisem, ale obecnie firma zmieniła serwis i już jest bezproblemowo. Max. w ciągu 5 dni sprzęt jest w moich rękach.

G
Piotr 2008-09-24 00:00

Re:Elektronarzędzia sparky

A co powiesz na to że mniejsze sklepy również zaopatreują się w tych marketach i dalej odsprzedają towar klientom?

G
Piotr 2008-09-24 00:00

Re:Elektronarzędzia sparky

Michale dobrze się orientujesz ;).
firmy nie stać na używanie amatorszczyzny. Nie ma na to ani czasu ani kasy zarówno na przestoje jak i przepłacanie.
Bo markety tylko z pozoru są tanie i cieszy mnie że coraz większa część naszego społeczeństwa to odkryła ;)
Po drugie oferta dużych hal jest nastawiona na amatorów i majsterkowiczów. Sprzęt profi jest tej klienteli niepotrzebny i zdecydowanie za drogi, a firma z kolei poszła by z torbami zaopatrując się na większą skalę w markecie. Jedyna zaleta, ze hale są otwarte do późna i można się poratować w okolicach godziny 21, gdy do skończenia pracy zabraknie garści gwoździ, a spehandel ma już zamknięte.
Nie mówię tu o produktach akcyjnych krzyczących z billboarda atrakcyjną ceną lecz o całej reszcie, na której kroi się naiwnego Kowalskiego niemiłosiernie wmawiając mu slogany w stylu codziennie niskie ceny.....
Śmiać mi się chce jak to czytam i porównuję ceny losowo wybranych pierdółek, które machinalnie statystyczny klient takiego przybytku wrzuca do swojego koszyka. Różnice w cenie dochodzą do 1000% (to nie jest błąd, - słownie tysiąc procent). A zakładam że pojedynczy sklep i tak kupuje ten towar w znacznie droższej cenie niż market na całą sieć...
ręce opadają, jaka jest siła sugestii w reklamie
pozdro
A co powiesz na to że mniejsze sklepy również zaopatreują się w tych marketach i dalej odsprzedają towar klientom?

G
Student1982 2008-10-05 00:00

Re:Elektronarzędzia sparky

Pewnie już kupiłeś ale dla innych zainteresowanych -> dla mnie nie jest istotne czy Sparky to narzędzie dla profesjonalistów czy nie mam 3 urządzenie tej firmy (wiertarka,wyrzynarka młot)nie będe tu pisał o tym jak to ja je ciężko używam i jakie one są niezawodne itp (tak jak to mówią panowie w CASTO...)ale są a młot z Einhell już nie i dla mnie to jest ważne może trafiłem na bubla nie wiem.
Jaki by sparky nie był działa i dlatego uważam go za troche lepszy sprzęt niż Einhell.

G
sihill 2008-12-21 00:00

Re:Elektronarzędzia sparky

Einhell jest raczej typową jednorazówką która czasem chodzi trochę dłużej od np Topexa. Nie jest to jakość na której można polegać. Sparky to narzędzia z reguły bardzo solidne (oczywiście zależnie od modelu no i wyjątkiem są wg mnie wyrzynarki które są dość awaryjne- chodzi o mechanizm zatrzaskowy brzeszczota) i na pewno popracują ładnych parę lat nawet przy cięższych robotach. Jednak nie jest to urządzenie do "rypania na budowach". Nie polecam w żadnym wypadku nikomu Metabo. Jest to sprzęt niby profesjonalny ale chyba do pracy w warunkach laboratoryjnych. Do cięższej pracy polecam z czystym sumieniem Makity lub niebieskiego Bosha. A porównanie Einhell kontra Sparky nie powinno się odbywać. Te marki to nie jeden poziom, nawet nie są zbliżone jakościowo.

G
Adam 2008-12-22 00:00

Re:Elektronarzędzia sparky

od połowy roku jestem użytkownikiem bruzdownicy FK 302 oraz odkurzacza VC 1430 MS firmy SPARKY. Sprzęt podobno profesionalny, zabezpieczony przed przeciążeniem itp.(Uwierzyłem pracownikowi CASTORAMY i zakupiłem. Co mogę powiedzieć: po tygodniu użytkowania bruzdownica wysiadła (nienaturalny dżwięk, brak mocy). Została wysłana do naprawy gwarancyjnej,po trzech tygodniach wróciła do mnie i jakże się zdziwiłem(a raczej wstąpiła we mnie wściekłość), że po naprawie gwarancyjnej nie potrafiłem wyciąć 5 mb rowka w ytongu, bo zatrzymuje się w murze. Bruzdownica wylądowała na kolejne 3 tygodnie w serwisie.(w sumie 6 tygodni do tyłu z powodu podobno profesionalnego sprzętu) W sumie maszyna ta wycięła ok. 400m rowków różnej szerokości i głębokości i znów zaczyna szwankować. Dla porównania szlifierka kątowa (nie pamiętam typu) firmy Einchel tarcza 125mm wykonała ok.5000mb rowków, zanim nawaliła i nadawała się oczywiście do wyrzucenia. A teraz na temat odkurzacza, który był zakupiony razem z bruzdownicą i tylko z nią współpracował. Coś jakby stracił ciąg, myślałem że może uszkodzony jest filtr, ale po zakupie nowego filtra okazało się, że nie w tym przyczyna. Czy ktoś może doradzić co zrobić, żeby można nim było przynajmniej odkurzyć posadzkę, bo do bruzdownicy chyba się nie nadaje (pomimo tego, że odkurzacz do bruzdownicy polecił mi sprzedawca z CASTORAMY). Z powyższych doświadczeń na pewno nie będę nikomu polecał sprzętu firmy SPARKY (zarówno z powodu jakości sprzętu jak i serwisu).

G
sprzedawca 2009-01-14 00:00

Re:Elektronarzędzia sparky

sparky to nie jest najwyzsza liga....to dobry sprzet za niezle pieniazki....nie porownywac do z hilti:(jest oparty o aeg ale to ubogi krewny...tak samo jak protool dla festo:(i prosze nie pisac ze jest lepszy od made in poland bo pilarki i rozdzieraki do blach to produkt celmy!!!!!!!!wiec reasumujac to fajne narzedzia dla profesjonalisty ktory pracuje w rozsadnym czasie i przestrzega rezimow czasu pracy maszyny!!!!!oczywiscie godny polecenia ale nie stawiac go wyzej jak hilti!!!!!!

G
gogi123 2009-02-19 00:00

Re:Elektronarzędzia sparky

A miałem wlasnie kupic bruzdownice sparky ;/

1 ... 2 3 4 ... 11