Zgłoszenie do moderacji

Re:Elektronarzędzia sparky

Pewnie już kupiłeś ale dla innych zainteresowanych -> dla mnie nie jest istotne czy Sparky to narzędzie dla profesjonalistów czy nie mam 3 urządzenie tej firmy (wiertarka,wyrzynarka młot)nie będe tu pisał o tym jak to ja je ciężko używam i jakie one są niezawodne itp (tak jak to mówią panowie w CASTO...)ale są a młot z Einhell już nie i dla mnie to jest ważne może trafiłem na bubla nie wiem. Jaki by sparky nie był działa i dlatego uważam go za troche lepszy sprzęt niż Einhell.