Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Do ostatniej strony »
G
Jachu 2012-06-08 12:10

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Mój MC 20X 1,7KM ("mała czarna") na razie śmiga, ostatnio padła mu sprężyna zwijacza linki rozruchowej (po pół roku od zakupu - skręciła się bardziej niż fabrycznie ją skręcili i nie odbijała po szarpnięciu). . Niby lepsza niż ta fabryczna... Poczekamy zobaczymy... Oryginalna była niby za miękka.
Nawet nie skorzystałem z gwarancji bo pewnie bym czekał parę tygodni, a na koniec może by powiedzieli, że popsułem ... itp.
A tak 2 dni oczekiwania na dostawę części i naprawiona! Wymiana 50PLN
W Cascie mają takiego MC Xtrem 3,2KM (żółty brzydki jak noc) za ok 1,2 tys. (sporo jak za tą markę!!!) i na krótko - parę dni przecenili go na 800. Ale chyba popytu nie było albo im coś się pomyliło, bo po paru dniach wróciła stara cena.
Pozdro!

G
Jachu 2012-06-08 12:30

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Witam!
To zawsze jest dylemat, żeby wydać jak najmniej. ale mieć coś porządnego... (?)
W Cascie w cenie 650 jest też nówka spalinowa MacAlister 2,4Km ze skrzynką i ostrzałką oraz z gwarancją na 3 lata.
Obecnie chyba na wszystkie narzędzia, w tym elektronarzędzia MacAlister dają 3 lata. Na razie mam ręczną tarczówkę 1,2KW z laserowym wskaźnikiem - przyjemnie się pracuje! (ostatnio używałem 600 W-atową z Tesco - dała radę kilku dachom, wiatom i altanie itp na 1 tarczy ok 7 lat i jeszcze działa!).

G
seba 2012-06-13 18:28

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Witam ja kupiłem piłe harder made in china w liroy merlin za 199 pln mam ją 4 rok tne około 30 metrów drzewa rocznie i oprócz łańcucha i prowadnicy nie robiłem nic nawet sznurek startera orginalmy

G
Brt 2012-07-25 20:18

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Zakupilem w USA za 50 dolcow w typowym sklepie z narzedziami (nie pamietam co to byl za sklep w kazdym razie byla na promocji) Jedyne co zajechalem to prowadnice nic sie nie dzieje a mam CS 38 EM b.oszczedna POLECAM

G
Farmer Franek Faner 2012-09-10 17:31

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Jest to piła dosyć dobra za tą kasę !!! Ja sobie chwale kupiłem na allegro 2 lata temu używaną i 3.2km i jest ok...A te chińskie to niech sobie w d...e wsadzą moc 4km a ona ma zaledwie 2km syf jak jasny ch..j

G
Adam 2012-09-20 13:16

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

witam jest dobra posiadam tej firmy typ 838AV i służy mi już 10 lat mają jedną wadę koszyczek szybko zużywa sie ale pasuje od schtila i jest ok zdarłem juz 10 łancuchy i 2 prowadnice a silnik chodzi tylko trzeba dbac onią

G
Jachu 2012-09-27 10:14

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Ostatnio mój McCulloch 20X 1,7KM pociął 6mp mieszanki liściastej ( po ok. 3 mp brzozy i dębu). Brzoza świeża - grubość wałków do 60 cm, a dąb prawie suchy do 70 cm!!! Ta "mała czarna" brała je bez problemu - na 2x przy długości prowadnicy 40 cm!
Wcześniej dostała w d... po pocięciu paru podkładów kolejowych - z rozbiórki starej szopy i były niby niezapiaszczone ale piachu się nie uniknie - po małym przeglądzie i ostrzeniu wróciła do stanu używalności!

G
bolek 2012-09-27 17:02

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Te pilarki są powinny być raczej używane do pocięcia drzewa do rozpałki bo do innej pracy to się nie nadają,jaka cena taki sprzęt

G
Leopard 2A7 2012-11-28 12:15

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Ja pilarkę mcculloch xtreme 3.2 posiadam od 2009 roku, używam jej do wycinki drzew w lesie + cięcia na klocki opałowe średnica malutka przewianie od 20 - 45 cm sporadycznie 60, puki co wymieniłem sprężynę od sprzęgła bardzo prosta operacja więc wykonałem ją sam. Gatunki drzew sosna, brzoza, topola, wierzba średnio 15-20 m rocznie, w pile podoba mi się pompka dekompresor skrzynia ze stopu magnezu i waga 4.9 kg moc 3.2 km wystarcza w zupełności. Nie wiem dlaczego ale drażni mnie ostroga która jest zdejmowana i służy jakby podkładka pod śruby trzymające prowadnice drugim minusem jest górna pokrywa/ korpus nie znam "fachowej" nazwy, odkręcana na 3 śróby. Husqvarna ma zatrzaski więc dostęp np do świecy trwa 3 sekundy tu trzeba poświecić więcej czasu na odkręcenie nie dużo ale jednak więcej. podsumowując do domu i do lasu na własne nie zawodowe potrzeby mona kupować śmiało..sąsiad ma od kilku lat jakąś mniejszą z partnera coś 2 konie ponoś partner i mcculloch to bliźniacze marki/produkty tnie Tylko w domu na "stojaku" i dba o piłę mówił ze go do tej pory nie zawiodła. Ja za swoją zapłaciłem coś 750 zł sprowadzana sąsiad nową w salonie coś za 500-600 zł..po tylu latach mogę powiedzieć że to był Dobry zakup

G
TG 2013-02-08 18:23

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Mój teściu ma pilarke spalinową Mcculloch i pracuje nią juz z 17 lat czasem trzeba wymienic jakąś pierdołę ale na pewno jest lepsza od tych z marketów

G
krzychu 2013-02-25 18:53

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

ja mam McCulloch Pro Mac 10-46 i jestem z niej bardzo zadowolony !!! i uważam ze stihl to jest przereklamowany .... , Husqvarna ma wiele marek pod swoimi skrzydłami bo to jej sie opłaca i produkuje dla nich oryginalne części !!! chociaż wiele z nich można kupić w markecie jak to inni ze gówno zaraz ! jak za swoją maszyne dasz 200zł to sie nie dziw ze sie popsuła !!

G
Mario 2013-04-01 09:03

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Kupiłem Mccullocha CS 340 za 599zł Mam rocznie do pociecia ok15metrów drzewa wiec nie kupowałem super mocnej i drogiej piły.Piła należy do tych już nowoczesnych,mniejsze spalanie ,łatwy rozruch itd Jak na razie to wszystko ok Odpala od szczała tnie jak głupia.Troszke przyciężkawa w porównaniu z innymi markami ale to może oznaczać że jest zbudowana z metalowych cześci i niema w niej plastikowych trybików W końcu Mcculloch to firma która była znana zanim została przejeta przez husqvarne Serwis i cześci też w husqvarnie.

G
marcio 2013-04-08 12:44

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Sprzę

G
marcio 2013-04-08 12:45

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Sprzęt made in market jaka cena taka jakość,ogólnie nie do polecenia

G
spoch 2013-04-09 18:53

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

hehehe powiedział co wiedział " oh my god "

1 ... 5 6 7 ... 9