Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

G
Dawid 2016-03-27 13:00

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Mc 835 AV zakupiona nowa we Francji w 1994 pracowała na potrzeby wycinki dzewa na opał, pocieła też kilka dachów i altan. Dopiero ostatnio oslabła prowadnic i łańcuchów nie jestem w stanie policzyć. Szukam nowej ale chyba już nie mc

G
bagiros 2016-11-15 17:24

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Mam Mc 538 już 20 lat i jeszcze chodzi jak brzytwa , na zapas kupiłem sobie cs340 i jest jak na razie w porządku. Mój mechanik od pił stwierdził że te piły co robią dziś to szmelc a stare Mac chodzą do tej pory.

G
Piotr Pawelec 2017-05-16 21:04

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Ja mam MC650,najnowszy egzemplarz ma 30 lat,to jest maszyna,terazniejsze to g...no!!!

G
Mietek22 2018-03-27 22:49

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Ciężko odpala gaśnie ogólna lipa.

G
Spejson 2019-05-22 20:46

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Z tym że nie ma smarowania to jest chyba najczęstsza przyczyna ale co do pracy to ja nie narzekam

G
Jazzon 2019-07-06 11:16

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

uwielbiam informacje typu 'mam pilarkę tego producenta od 30 lat i działa niezawodnie', to było by pomocne gdyby można było kupić nową pilarkę dokładnie taką samą jak sprzedawano ileś tam lat temu. Niestety nie da się, a w dzisiejszych czasach w projektowanie i produkcję mają księgowi, dzięki nim mamy plastikowe zębatki itp.

G
Rolnik 2019-11-23 18:26

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Tylko nalezy pamietac ze silnik z ednym pierścieniem zawsze pochodzi dłużej jezli z dwoma poprostu z dwoma szybciej sciera sie cylinder to jest proste jak era kamienia lupanego pomyslcie logiczne

G
Stanisław Rąbierz emerytowany gajowy 2020-09-21 22:33

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Pilarki mcculloch są ok warto kupić nie zawodne mało palą no i cena jest oki 2 km . do prac domowych co więcej chcieć polecam .

G
Lizak 2021-11-21 15:58

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Ja ma mcculloch'a mac 4-18xt i po ponad 12 latach szukam czegoś nowego. Ogólnie piła ok. Do zwykłych prac przy domu nic więcej mi nie potrzeba. Z tym odpalaniem to fakt - sąsiedzi mają inne piły i jakoś chyba im to sprawniej idzie - ja musiałem się trochę naszarpać. Silnik jeszcze działa ale przez moje zaniedbania (nie czyściłem jej systematycznie) nazbierało się tyle gówna pod osłoną sprzęgła że śruba napinająca rozwaliła plastik i po każdym uruchomieniu łańcuch opada. Na forach internetowych nie ma części do tego modelu a w husqvarnie oryginał kosztuje 250 zl. Czas na zmianę.

G
Makulok 2022-02-19 18:42

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Witam mam piły różne i makulok jest naprawdę dobrze zrobione wyciął dwa cheltary lasu i chodzi

G
MiŚ 2023-05-30 00:43

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Kupiłem cs50s była w trzech serwisach. Za każdym razem po kilku odpaleniach usterka szarpaka. Mam dość. Nigdy więcej. Miałem kilka lat pilarkę Partnera nigdy nie było problemu. Tu wmawiaja że źle odpalam.

1 ... 8 9