Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Do ostatniej strony »
G
Jachu 2014-02-23 22:06

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

"stihla" za 250-500 (w zależności od negocjacji) można kupić u rumuńskich akwizytorów... Cena rewelacja ale sprzęt jednorazowy...Cha cha cha

G
jan 2014-04-14 14:47

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

to nie jest stihl tylko chinska podroba steel to samo dziadostwo co flo nac partner itp pily jednorazowe dla amatorow posiada pile stihl 034 od 16 lat wymieniam prowadnice i lancuchy ojciec jest pilarzem ma stihla av064 pila 24lata wymienil tylko sprzeglo do ogrotka polecam stihl 026 lup 025 dla wymagajacych husgvarna 550xp

G
Emerytowany Gajowy Józef Sperzyna 2014-09-01 19:38

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Kupiłem wnukowi Mccullocha C S 450 ELITE super maszyna

G
Adam 2014-09-20 18:08

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Witam !! Posiadam piłę McCulloch 842 za 699zł To jakaś kpina pompa oleju puszczała więc rozkręciłem i co ? Włosy dęba mi stanęły . Ponieważ na częściach wszystkich made in china . Nawet cylinder i tłok posiadał drobne rysy . Części w Husqvarnie około 500 zł
Cylinder tłok pierścienie te same co za 150 zł Chińskie i chromowane powierzchniowo .
Lepiej było dołożyć i kupić Husqvarne 135 za 899zł . Pozdrawiam !!!

G
Łukasz 2014-09-22 12:12

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Korzystam z Pilarka spalinowa BKS 4040 cena 699zł. Jestem z niej zadowolony. Zakupiłem ją tydzień temu. Nie narzekam. A tej firmy nie kojarzę

G
Wojtek 2014-09-25 17:23

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Mcculloch,następny syf na naszym rynku

G
sthill 2014-09-25 18:22

Re: Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Mcculloch,następny syf na naszym rynku


Ten tzw. "syf" na naszym rynku jest od dobrych kilkudziesięciu lat (zgadnij ilu?) i zgadnij skąd jest MacCulloch?
A teraz do meritum... Dla przydomowych - ogrodowych prac jest wystarczająca. Cena/jakość bardzo dobra a przy umiejętnym zastosowaniu i dbałości o sprzęt, popracujesz ładnych kilkanaście lat.

G
Kibic 2014-09-26 11:59

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

jakość????? jaka jakość,chyba że porównasz z tanimi Chińskimi pilarkami to wyjdzie na ta samo a to skąd one sa i ile są na rynku nie jest wyznacznikiem jakości,oczywiści masz racje jak ktoś uruchomi ja kilka razy w roku i przetnie pare patyków to może mu i pochodzi parę lat

G
tofik 2014-10-05 12:04

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

witam model cs 450 elite polecam odpowiednik husqvarny 445 2,7 km ,modele mc jak i husqvarny do 800zl produkcja chiny pozdrawiam

G
Kryzsztof 2014-11-12 22:23

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Nie polecam, trudności z zapalaniem trzeba się dobrze uszarpać, niczym się nie różni od pilarek za 200 zł, a kosztuje 3 x tyle.

G
kkk 2014-11-14 16:54

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Mam co prawda nie piłę, lecz małą podkaszarkę tej firmy. Ale to też silnik dwusuwowy. W sumie nie mam większych zastrzeżeń. To był najtańszy tego typu sprzęt w sklepie - pomijając chińszczyznę typu NAC i podobne. Kompletnie o nią nie dbam, czasami kosiłem nią nawet spory trawnik, jeżdżę na zeszłorocznym rozmieszanym paliwie i parę lat już chodzi. Z wad to trudności z zapaleniem od nowości, no i nie jest dobrze wyważona - mała ale męczy przy dłuższej pracy.

G
Ja Ja Ja 2014-12-13 20:03

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Mam pilarkę McCulloch od czterech lat wygląda jak nowy bo mam rupiecia Dolmara od 14 lat Obie są popsute ale naprawię Dolmara. McCulloch to porażka jak nie cewka to gaźnik, Sprzedawca z Castoramy opowiadał bajki o Husqvarnie a sprzedał chińczyka.

G
marc 1 2014-12-22 00:17

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

stara prawda; nie ma złych pił a z pilarzami jest różnie.

G
Helenka 2015-02-05 10:44

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

No z tym odpalaniem właśnie. Piła super, szaleje drugi rok, codziennie po 2/3 godziny, ale strasznie trudno żeby zaskoczyła. Ja kobieta nie daje rady. Nadgarstek mi siada. Czy wszystkie te spalinówkę tak maja, czy mogę coś wyregulować, no cokolwiek. Po kolegach widzę ze tez im nie tak łatwo, ale nie pokazują po sobie. No na masakrze to on ledwo złapał za ta linka i działało . No ja ta Piła sporo działam to może inny model możecie polecić, łatwy i nie wymagający takiej siły w łapskach...
Pozdrawiam i z góry dziękuje za radę
Helenka

G
MX 2015-05-31 21:13

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

witam
najprostsza metoda odpalenia piły - niezależnie od marki -
UWAGA na zimno!!!
włącz zapłon , włącz ssanie , pompka paliwa ( wcisnąć tyle razy by poczuć pod palcem że zaciągnęła paliwo i jeszcze dwa-trzy razy), ciągniemy rozrusznik tyle razy aż warknie ! ALE TYLKO RAZ! WYŁĄCZ SSANIE , ciągnij rozrusznik 1-2 razy i odpala , UWAGA ODPALA NA PODWYŻSZONYCH OBROTACH, chwilę niech pochodzi , dopiero naciskamy gaz i piła schodzi na wolne obroty .

1 ... 7 8 9