Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Do ostatniej strony »
G
fan MC culloch 2011-07-29 17:42

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

tnie co każdą sobotę a piła chodzi jak zabita bez zarzutów i odradzam kupna stihla bo MC culloch jest poprostu THE BEST!!

G
krzyś 2011-08-09 19:38

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
krzyś 2011-08-09 19:43

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
romek 2011-08-09 19:45

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
krzysztof husqvarna 2011-08-09 19:55

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
artur folte 2011-08-09 19:58

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

krzysiu! jak odpalasz pile to musisz dac ssanie na p. a nie bez ssania inaczej nie odpali

G
krzysiu 2011-08-09 20:00

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

ja mam w domu na moim kompie instrukcje obslugi.i przeczytam w domu jak dziala silnik.

G
fan MC culloch 2011-08-10 21:05

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Jak byscie wiedzieli ludzie MC Culloch to husvarna!!

G
krzysiu 2011-08-19 14:53

?!?!?!

ojej silnik dobry ja nie wiedzialem ze pila jest na podzespolach amerykanskich?! a stihl jest dobra firma. a nie kupywac mccullocha! wiecie ile to kosztuje? 500 dolarow. w usa jezeli mcculloch ma silnik spalinowy powinien byc dobry?

G
petarda 2011-08-28 16:31

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Skoro z Was tacy znawcy to zapewne wiecie jak powinien wyglądać cylinder silnika, oczywiście szlifowana gładź powierzchni, pasowany pierścień są podstawą dobrej pracy pilarki prawda?
I tu Was zaskoczę, wczoraj kupiłem MAC 739 w hipermarkecie, na miejscu odpalano i dopiero trzecia działała jak trzeba ale krótko, w domu stwierdziłem że z wydechu wali olejem aż mokro wokół, z prowadnicy olej tak leje że wszystko zaolejone, koło sprzęgłowe ma bicie a silnik pracuje nierówno i nie da się wyregulować jałowego, po wykręceniu świecy i poświeceniu latarką stwierdziłem że gładź cylindra nie jest szlifowana tylko ma ślady od wytaczania nożem i pionowe ślady zacierania pierścienia.
Fajnie co?
I tak właśnie wygląda ten Wasz the best mcculloch.
Na kartonie jest made in usa ale zaznaczone że tylko na export.

G
Cezar 2011-08-31 20:57

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Panie petarda jaki ślady po toczeniu jak wszystkie podzespoły do silników są odlewane. JA dzis kupiłem za 50 zł zepsutą i będę próbował ją uruchomić. Po rozebraniu zbadam jakość tego producenta i dam znać.

G
Mohikanin 2011-09-01 22:16

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Ja mam nuwke nie pamiętam modelu, ogólnie jest spoko z tym że ma problemy z odpaleniem. Pali ale dodać jej gazu to gaśnie i trzeba bardzo powoli dodawać gazu jak się wkręci na średnie to wtedy można na max jej już od razu dać.
No i jak się nagrzeje to trudno ją odpalić lub odpali i po próbie dodania gazu gaśnie.
Coś pewnie ze świecą albo zapłonem. Jak by nie to to super maszyna ale ta sprawa doprowadza nieraz do takiej pasji że tylko jebnąć tą piłą o ziemie. A tak po za tym to lux maszyna.

G
dober 2011-09-02 16:24

hmmm

jak panowie widzicie nie opłaca się napędzać Hinskiego rynku.
Japońskie piły to raj w prach ogrodowych. Opłaca się wydać niewiele więcej wbrew pozorom, a to ma być odpoczynek, inaczej nerwicy się idzie nabawic.
Nie tak dawno szukałem tanich maszyn, mam chyba z dwie półki szajsu, które wiecznie coś bolało. uzupełniam według potrzeb coś konkretnego, a praca stała się relaksem na działce. Elektro narzędzia to Metabo i Hitachi co do wkrętarek, a piła to Husqvarna. Ceny jak ceny, 3 lata gwarancji i spokój.
Proszę nie kupujcie szajsu!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam

G
miko 2011-09-04 12:47

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

a ja nam Huske od 14 lat i jest nie do zabicia, o ile sie o nią "dba"
mam kose spalinowa od 5 lat i też jest nie do zabicia.
mcculloch to sredniej klasy maszynka.

G
karol 2011-09-04 13:15

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

jesli piła profesilnal to huska lub stihl od 2000.zł
machulloch ,partner, makita to "gałęziówki" średniej klasy piły które mozna kupić od 600zł.ponizej tej kwoty to juz badziew i nie polecam.
swoją huską wypalam okoł 70-100 lotrów paliwa rocznie , to jest amatorka ale bawie sie nia juz 14 lat i jeszcze nie miała poważniejszych napraw .
ale mysle kupić lżejszą gałęziuwke . pozdrawiam

1 ... 2 3 4 ... 9