Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Do ostatniej strony »
G
Nic 2009-02-03 00:00

Re:Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

STIHLA można stuningowac z 2 koni można wycisnąc 3,5. co zawdzięcza się dwum pierścieniom i mocnym silnikom. Pozdrawiam

G
bartosz 2009-02-12 00:00

Re:Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

STIHLA można stuningowac z 2 koni można wycisnąc 3,5. co zawdzięcza się dwum pierścieniom i mocnym silnikom. Pozdrawiam
ta a na husqvarnie latać można :) haaa :P "stuningowac" to możesz malucha :)
BTW. a stihla nie można na allegro kupić ? ani w sklepie internetowym ?? założymy się ? :)

G
Tomek 2009-05-28 00:00

Re:Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Nie wiem jak inne modele ale mój McCulloch to identyczny Partner 351.
Pozdrawiam

G
leonsp 2009-08-03 00:00

Re:Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

odradzam
rok temu kupiłem tę piłę
tego samego dnia musiałem ją wymienić bo miała fabrycznie skrzywioną śrubę naciągu łańucha
w kolejnej po krótkim czasie zaczął wypływać olej i to w bardzo dużych ilościach
Mam ten sam problem z wyplywajacym olejem i zbytno nie wiem co z tym zrobic.. macie jakies rady??

G
XXX 2010-01-25 14:57

Re:Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

jak już cos to olej w tej pile ma sparować żęcatke bo do smarowania łańcucha masz w prowadnicy otwór na smar do którego dodaje sie samru porzez towotnice

G
junkie 2010-07-29 10:22

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

...stuningować to możesz sobie swojego fiata.
bez komentarza

G
tomas 2010-12-21 12:29

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

porażka kupiłem za 800zl po paru miesiącach urwał się wał na gwarancie czekałem trzy miesiące ZGROZA1

G
kazius 2010-12-28 13:42

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

mam ta pilarke 2lata macculloch mac 438 2.2km i jestem zadowolony z jej pracy moim zdaniem mcculloch jest super mam zamiar kupic mccullocha mac10 51 3.4km polecam te pilarki ale zakupu dokonaj w serwisie husgvarna.

G
czarny 2010-12-29 13:40

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

idź do dilera, nie do marketu. Ceny są może wyższe, ale dlatego że sprzęt jest lepszy. i doradzi ci ktoś, kto się na tym zna. Z tego co czytam tutaj takich brak...

Kup sobie Oleomac'a, Stihla lub Husqv.

G
mark 2011-05-20 10:28

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

pilarki są bardzo dobre jakościowo sam ją mam juz od 4 lat i od nowosci nie miałem z nią zadnego problemu jedynie co to trzeba wymieniac łancuchy:) ale jest drobny mankament;/ po tych 4 latach zuzyła mi sie zębatka na koszu sprzęgłowym- nigdzie jej nie kupisz:( duzo szulałem i po internecie i po sklepach pytałemi ni huhu

G
marcin 2011-06-20 00:07

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

kupilem model 438 4 lata temu na poczatku sluzyla mi tylko do prac przydomowych ale od jakis dwoch lat pilarka uzywana jest prawie codziennie po okolo 4 do 5 godzin dziennie w lesie i o dziwo daje sobie swietnie rade z napraw dokonanych w tej pile to wymiana prowadnicy filterka paliwa i oczywiscie lancucha ktory sie zuzywa 2,2 konia nie jest to moze zawrotna sila ale ja sobie chwale mojego mc cullocha

G
bobo 2011-07-02 19:21

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

jaka kasa taki sprzęt pilarki cenowo zaczynają się od 1300zł w góre ; wdół to śmietniki

G
joł 2011-07-03 13:41

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

powiedział zawodowy drwal, tylko że większość to nie drwale i nie robią pilarkami dzień w dzień aby za 1300 i więcej kupić do uzytku 5 razy w roku.

G
fan MC culloch 2011-07-24 22:21

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

Ludzie jakie bzdury wy piszecie mój tata ma ta piłę 16 lat i wymieniał tylko cewkę i ustawiał gaźnik i żadnej innej awarii a wujek ma husvarnę i remont silnika po 2 latach

G
??? 2011-07-24 22:31

Re: Czy firma McCulloch pilarek spalinowych jest dobra??? Pomocy!

A tatuś tnie tą piłą sześć godzin dziennie czy rocznie? I gdzie można kupić modele sprzed 16 lat?

1 2 3 ... 9