Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Do ostatniej strony »
G
NEO 2015-08-03 16:02

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Nie mogę narzekać i powiem, że MacAllister to dla dla mnoefirma pewnik. Na przełomie 5 już lat kupiłem kosiarkę, podkaszarkę i nożyce do żywopłotu (bardzo mocno przeze mnie eksploatowane) a do warsztatu wkrętarkę sieciową , wiertarke udarową, szlifierke kątową, piłe tarczową i szlifierke stołową i żadne z tych narzędzi ani razu niczym nie zawiodło... moja ocena dlatej firmy to 5++

G
polokokt 2015-08-10 22:56

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Ja kupiłem ostatnio szlifierkę MacAllister'a. Niestety po 2 dniach, przestał kontaktować kabel w rączce (tak mi się wydaje, bo czasem jak się ją potrząsało, to coś tam złapała na chwilę). Sprzęt pojechał do serwisu na około 2 tygodnie. I tym sposobem kupiłem szlifierkę , żeby przy budowie wiaty nie szlifować ręcznie, ale niestety skończylo się na szlifowaniu ręcznym. Także na razie, nie jestem fanem marki.,

Co do wyżynarek, mam B&D i niestety moją nie da się też wycinać po prostej. ostrze brzeszczotu też ustawia się pod delikatnym kątem w stosunku do linii prowadzenia. O dokładnym cięciu nie ma mowy.

G
ajka 2015-10-23 20:22

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Witam. od pół roku używam młotowiertarki maca. Moc 950 W. Używam jej w domu nie zawodowo.. Przeżyła wiercenie w betonie kucie. Trochę po domu i zagrodzie z nią poszalałem. Nie mam jej nic do zarzucenia. Sprzęt naprawdę solidny . Oczywiście jak na swoją cenę i do zastosowań domowych. Jeżeli nie zamierzasz tyrać takim sprzętem po kilka godzin dzień w dzień nie ma sensu przepłacać. Miałem okazję pracować profesjonalną makitą . Czuć różnicę to fakt . Na korzyść makity oczywiście. Ale za taka kase kilka stów różnicy w cenie - nie ma sensu.

G
Piotr 2015-11-10 15:34

Re: gwarancjamac alisterCo możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac...

Witam. Musze pochwalić serwis z szybkie i fachowe usunięcie usterek w młotowiertarce. w narzedziu uszkodziło sie sprzegło i blokada dłuta,w przeciągu 24 godzin młot miałem spowrotem gotowy do pracy.Pozdrawiam serwis.Pozostałym bardzo polecam narzedzia może nie są profesjonalne ale dają rade.

G
oli 2016-01-09 00:15

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

złe zamocowanie brzeszczota to jest chyba problem wszystkich wyrzynarek mówię oczywiście o sprzęcie nie markowych firm miałem już 3 sztuki różnych firm i żadną nie dało się ciąć prosto jedną to nawet przywiozłem ze sklepu
i pod czas pierwszego cięcia stwierdziłem że tym sprzętem nie da się ciąć prosto i od razu odwiozłem do sklepu.
chciałem kupić drugą i zapytałem czy można ją wypróbować sprzedawca nie zgodził się więc zrezygnowałem z zakupu.

G
oli 2016-01-09 00:20

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

jak można ciąć wyrzynarką prosto skoro rolka podpierająca brzeszczot jest krzywo zamocowana i wykrzywia brzeszczot

G
1001narzedzi_pl 2016-01-22 14:15

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Ja zawsze staram się stawiać na dobrą jakość i solidność,niezawodność i tym sugeruję się podczas zakupu. Tera zw sklepach internetowych można znaleźć bardzo fajne rabaty na większość elektronarzędzi.

G
Rav 2016-03-03 23:58

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Dorzucę że używam młota 10 Julii od 4 lat, sąsiad skuł nim pół starej obory, ja to już nie pamiętam ile razy chciałem go zjechać i działa. Regulator obrotów szwankuje ale działa, mam też młotowiertarke, działa bez zarzutu. Teraz przymierzam się do myjki, chyba warto

G
prochy 2016-03-19 23:31

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

I miał rację wyrzynarka nigdy nie tnie prosto. Do cięcia prostego jest pilarka tarczowa.

G
długi 2016-06-27 12:47

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
dlugi 2016-06-27 12:54

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
ocios2 2016-08-10 22:03

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Ja swoją przygodę z Mac allister zaczynałem z frezarką ,porównując ją na półce z innymi dostępnymi uznałem iż jest dość dobrze wykonana ,materiały tak na oko lepsze i lepsza obsługa samej frezarki .Podczas samej pracy frez podświetlany ledem naprawdę sporo pomaga .Jestem stolarzem meblowym i uzywam jej profesjonalnie kilka godzin dziennie od kilku już miesięcy przy wielu zleceniach .Jak do tej pory jestem z niej bardzo zadowolony ,jest dosyć mocna i nie spowalnia w materiale ,praca samego silnika jest dosyć przyjemna dla ucha i to taki parametr który często sprawdzam bo maszyny które wydają piskliwe lub mało przyjemne dla ucha wieki najczęściej się szybko psują .Może to i śmiesznie brzmi ale jak porównacie pracę kilku maszyn profesjonalnych i amatorskich w jednym czasie to będziecie wiedzieć o czym mówię .Kolejnym MACiem w rodzinie była szlifierka mimośrodowa .Mocna ale tylko na wyższych obrotach bo przy zmniejszonej prędkości słabnie więc to jej minus .Ogólnie mi się sprawdza ta szlifierka i amatorom na pewno taka wystarczy ale ja dziś bym kupił do moich prac coś ze stajni Festoola .Kolejnym zakupem okazała się zyrafa Mac i tu aż miło się tym sprzętem szlifuje bo mimo iż to jedna z najtanszych na rynku zyraf to daje radę całe dziesiątki m2 szlifować non stop .Jedyna wada która ujawniła się z czasem to około 2 cm od krawędzi w rogach wew lub szlifując sufit dochodząc do sciany nie mamy jak nią szlifować .Droższe modele często mają uchylną klapkę nad dyskiem szlifującym lub częściowo demontowaną obudowę by dyskiem szlifować do zera .Sama zyrafa jednak ok a ten niedostatek uzupełniłem sobie kupując kolejnego MACa czyli szlifierkę oscylacyjną z prostokątną stopą .Nie dość ze cenowo nawet na tle gorszych z wygladu sprzętów wyszła lepiej to jeszcze lepiej wyposażona maszyna .Mocny worek na samą szlifierkę jak juz wywalimy karton ,do tego przyrząd do dziurkowania papieru ściernego gdy nie mamy oryginalnego z otworami .Jest lekka 1,7 kg a to wazne pracując przy suficie ,niska i poręczna rękojeść tez ułatwia dojście w wielu zakamarkach .Pracuję nią kilka dni ale użytkując wcześniej już kilka innych szlifierek oscylacyjnych ta miło mnie zaskakuje .Reasumując jeżeli szukamy taniego sprzętu (chinolka ) to zawsze warto rozważyć MACa bo konkurencja w teym przedziale cenowym jednak dalej odstaje .Do cięzkich prac i precyzyjnych warto kupić coś markowego i ja wiercę w betonach bosch SDs,wyrzynarką Makita tnę precyzyjne cięcia ale nie w jakiś grubych materiałach bo nawet ona z dobrym brzeszczotem potrafi czasem zboczyć ,a do cięć prostych precyzyjnych nawet w grubym materiale uzywam zagłębiarki Makita z listwą prowadzącą .Nie ma narzędzi do wszystkiego i nawet w danej firmie zdarzają się nieudane modele więc warto przed zakupem każdej nowej maszyny przemyśleć do czego będzie używana i jaka jakosć chcemy osiągnąć .Wkrętarki akumulatorowej MACa pewnie bym nie kupił a to dal tego że wolę dolożyć i kupić jakąś Makity lub boscha które działają latami a i nawet stare modele łatwo się serwisuje i baterie po kilku latach dalej mozna kupić .MAC allister to jednak dobra alternatywa i pewnie coś jeszcze kupię z tych maszyn ale prawie na pewno nie bedzie to maszyna akumulatorowa .Zasilana kablem ,polecam zawsze w sklepie tez poprosić o zaprezentowanie jak pracuje ,obejrzeć co w zestawie i najnormalniej w świecie poodtykać porównując z innymi na półce by dojrzeć plusy i minusy .Po dokładnym porównaniu sami stwierdzicie co lepsze a na opiniach tych panów z działu lepiej nie polegać zbytnio tylko samemu szukać ,szukać i jeszcze raz szukać najlepszej opcji .

G
krzysiekMDK 2016-09-24 19:00

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Mam narzędzie wielofunkcyjne MAC jestem bardzo zadowolony.do cięcia listewek, rurek PCV, i wielu innych materiałów.Szerze POLECAM!!!

G
marcin009988 2016-10-25 16:24

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Gość 2017-02-27 09:34

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1 ... 9 10 11 ... 12