Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Do ostatniej strony »
G
Mike 2014-06-08 10:10

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

ghost - a jaki to jest ten model Macallistera, który jest kopią Boscha??? Jaki model Boscha podrobili?

G
Grzesiek 2014-06-12 09:26

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Witam wszystkich
Czy któryś z was używał żyrafy MAC-a???
Mam do zrobienia ok 350 metrów gładzi i prawdę mówiąc nie chce mi się tego szlifować ręcznie!
A może macie jakieś inne propozycje??
pozdrawiam Grzesiek

G
Grubson 2014-06-12 10:23

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Czołem, ja używam Festool planex LHS 225 i moge ci polecić. Nie wiem jak na macu, ale na festoolu pracuje mi sie mega dobrze i ważne to dla mnie, ze ma zjdemowaną szczotkową część i przy krawędzi śmigam sobie wtedy. Kumple ma Virutex LPC97S i tez jest zadowolony, a nieco tańszy.

G
Kamil 2014-06-12 13:16

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Na rynku masz wiele szlifierek żyraf- to zależy ile kasy chcesz wydać itd...w kwestii tego maca się nie wypowiem, bo nie znam, ale warto zainewstować do dobry odkurzacz bo jak robisz sufit to bedzie pylić jak diabli.

G
Gosc 2014-10-11 15:56

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Mam szlifierke kątową firmy Mac alister. Generalnie ten sprzet nadaje sie tylko do lezenia na pólce. Nie jest w stanie wytrzymac 20 min pracy ciaglej. Pali sie wirnik.
Moja ma juz za soba 4 naprawy.
Jezeli chcecie wymienic ta szlifierke to bardzo prosty sposob jest taki ze wystarczy zalozyc szkotke druciana i wiecej niz 15 min czyszczenia czegokolwiek nie wytrzyma..
Jezeli ktos chce przeciąc jednego niegrubego pręta to moze sobie kupic maca tylko do jednego preta szkoda przeplacac wystarczy taka szlifierka za 50 pln z castoramy.

G
waldek71 2014-10-11 21:09

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

mam 3 wiertarke kazda inny model nigdy wiecej tego badziewia

G
Lucas1981r 2014-12-22 21:17

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

a to dziwne...bo 2 kumpli ma wlasnei Macalistery wiertarki - tylko te mocniejsze i bardzo chwala...sam teraz sie zastanawiam co wybrac - choc ta np.1500 to za duza dla mnie ;/

chce jakas mlotowiertarke i wkretarke akumulatorowa - DeWalt i Makita troche kosztuje i sie zastanawiam nad propozycjami kolegow - rzadko beda uzywane - jedni mowia MacAlistera (czyli castorama) - inni ostatnia testuja jakies Meec seria Red (czyli z Jula) i tez chwala...na stronie Jula sa jeszcze Ryobi - ale o tych nic nie slyszalem ;/
Moze ktos cos wie?

G
kkk 2014-12-23 00:00

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Jeżeli chodzi o sprzęt akumulatorowy, to szerokim łukiem omijam takie produkty. Aku pochodzi dwa czy trzy razy krócej, a po czasie dokupienie nowego aku może być niemożliwe. Chcesz mieć trwały akumulator z przyzwoitym ładowaniem, trzeba zapłacić.

G
rebcio 2015-01-26 23:20

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Należy kupować sprzęt odpowiedni do odpowiednich prac. Jak wiercisz w betonie to nie lataj z wiertarką udarową tylko z młotowiertarką .Różnica jest ogromna w samym udarze. I właśnie tacy "fachowcy" psuja marce opinie. Wszyscy winni tylko niee jaaaaa !!!!! Żal !

G
Artman 2015-01-28 22:00

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Dwa lata temu kupiłem wyrzynarke Macallistera. Pierwsze wrażenie niezłe ale na tym się skończyło. Mała precyzja wykonania i tym samym cięcia. Nie idzie utrzymać linii po której chce się ciąć. Drugi raz bym nie kupił, wole dołożyć i kupić coś solidniejszego.

G
kkk 2015-01-31 11:52

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Wyrzynarka za 100zł służy do cięcia a nie do prostego cięcia, jeżeli w ogóle do 600zł znajdziesz taką wyrzynarkę. Poza tym w tym temacie większe znaczenie ma dobór brzeszczota do danego materiału oraz jego jakość niż samo narzędzie.

G
Bingo 2015-04-20 22:38

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

mam kolego taką pilarkę 1800 W , tarcza 200 mm , używam już prawie 7 lat w miedzyczasie padł mi chyba wirnik , czy stojan , ale ciąłem lat w 30 st.upale belki legary po długości , kable były aż ciepłe - wykończyłem silnik , naprawa oczywiście już nie na gwarancji kosztowała mnie chyba 150 PLZ , i piła do tej pory chodzi , tnie drzewo z lasu wzdłużnie , poprzecznie , trzeba tylko ostrza wymieniać w porę , trochę głośna , ale mocy nie brakuje

G
Anka 2015-05-20 21:26

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
zibijanek 2015-06-13 19:23

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

miałem prawie wszystkie narzędzia cena ok narzędzia ujdzie mogą być ale się po koleji psują z przykroscią stwierdzam

G
Użytkownik 2015-06-20 21:33

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Używam narzędzi tej firmy i nie jest żle
Co do wiertarki udarowej-mam taką i sprawdza się.Z doświadczenia nie polecam wierteł "gwiazdkowych" lecz z jednym ostrzem i jest super.Zastanawiam się nad zakupem innych narzędzi.

1 ... 8 9 10 ... 12