Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

G
Bartek 2020-01-02 10:45

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Wystrzegałbym się. Casto mocno ich promuje, traktując trochę jak swoją własną markę, ale jakość jest właśnie taka marketowa... Kiedyś mieli lepsze opinie, ale teraz to jest chińska tańszczyzna.

G
DjP 2020-12-16 06:49

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Niestety, ale problem nieprostoliniowego cięcia dotyczy nie tulko wyrzynarek MacAllister. Użytkuję na codzień też DeWalt i Bosha - jest to samo. Po prostu nauczyłem się odpowiednio prowadzić wyrzynarkę, pod lekkim kątem. I tyle. Można też samemu poprawić prowadnicę brzeszczota, co ostatnio zrobiłem właśnie w Mac Allisterze i da się używać już prowadnicy…

G
Olo 2021-09-02 16:29

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

W moim urządzeniu wielofunkcyjnym przy pierwszej wymianie akcesoria wypadły bolce mocujące. Grzeje się jak licho, że w ręce parzy. Mogłem pieniądze zamiast zakupu dać dziecku.... Brzeszczot do cięcia metalu zgubił zęby na dotknięciu do metalowej futryny. Co w takim razie tym ciąć? Kiełbasę ?...

G
Mirek 2021-09-02 16:34

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Skoro urządzenia tej firmy które posiadasz są super, to skąd wiedza o pracy serwisu? :-)..... . Ja jak i większość kupując urządzenie chciałbym aby pracowało bez napraw.

G
Olek 2021-09-02 16:39

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Aluminiowy pomost roboczy po godzinie stania na nim stracił blokadę składania jednej strony nóg. Odpadło jak masło. Nowy wyznacznik BHP?

G
Andrzej 2021-10-02 15:18

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Kupiłem mlotowiertarkie może działała 2min później silnik stracił siłę i biały dym z niej poszedł

G
Piotr 2023-08-07 17:45

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

MacAllister to austriacka firma handlowo-usługowa D elektronarzędzi mająca fabryki. Chinach.

1 ... 11 12