Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Do ostatniej strony »
G
luk 2017-05-16 22:44

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Pracuję profesjonalnie i dużo elektronarzędzie posiadałem znanych marek B&D, Bosch, Makita itd.
i jedno mogę stwierdzić - najlepsza firma to japońskie Hitaschi. Mam sporą ekipę i każdy z moich
pracowników pali się do pracy jak w dłoń ma wziąć Hitaschi. Wiertarki po prostu rewelacja.
Dwie już mam 8 lat ciągłej codziennej pracy i zero serwisu a inne sprzęt gdy kończyła się gwarancja
kończył się i sprzęt a jeszcze chociaż jedną wizytę w serwisie musiały zaliczyć.

G
Myjka macalister 2017-06-29 15:43

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Xie 2017-07-01 16:56

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Dzięki Stary, jesteś super. Prawie ją kupiłem. Dziwi mnie tylko jedna rzecz w tej wiertarce. Waży prawie aż 6kg a ma tylko 2,2 J udaru.

G
Bartek 2017-07-06 00:06

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Cięcie po prostej jest możliwe tylko przy dużej wprawie, cierpliwościvi małą prędkością, czy to Bosh, czy jakaś taniocha mało znanej marki. Mam taką taniochę z płaskim suwakiem, po niewielkich przedróbkach zaczęła ciąć prosto, ale nadal nie jest to bajka. Przeróbka polegała na zmniejszeniu luzów na suwaku do minimum ( luzów nie kasujemy ). Tak małe luzy są wyczuwalne tylko w najdroższych modelach najlepszych firm. Pozdrawiam.

G
janekwww 2017-08-24 23:13

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
mechanik 2017-09-24 14:32

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Wojtek 2017-11-11 09:26

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Witam
Czy ktos wie gdzie trafiaja zepsute narzedzia Macallister

R
Rita 2017-11-14 13:46

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Nikt z moich znajomych, którzy zajmują się majsterkowaniem, nie miał do czynienia z ta firmą.

R
Sewko 2018-02-02 20:55

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

R
Rychu 2018-03-24 10:52

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Jurek 2018-08-08 21:50

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Bardzo kiepskie produkty.Mam kosiarkę za 2000zł z Castoramy.Przeszło rok użytkowania,trzy koszenia,cztery naprawy.Aktualnie naprawiana jest ponad 14 dni i nie wiadomo kiedy zrobią.Trawa rośnie a serwis czeka pewnie do zimy,żebym ją postawił w garażu.

G
masz02 2018-09-11 21:22

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Witam,
kupiłem niedawno urządzenie wielofunkcyjne macallister MSMT300J. Porażka- po 2 dniach pracy (szlifowanie) włącznik nie działał. Odkręcające się końcówki. Nie chce mi się nawet rozwijać opowiadania o tym badziewiu! Pół roku wcześniej kupiłem podobne parametrowo urządzenie Powermat za ok 150zł. Działało ok pół roku- tyle ile oczekiwałem (narzędzia kupuję żeby nimi pracować, nie żeby robiły dobre wrażenie w pracowni). A ten badziew z Macallistera nie dość że droższe (na allegro zapłaciłem coś ok 220zł), to 2 dni nie wytrzymało. W ogóle nie polecam! Nie zawsze cena= jakość! Chyba przestanę pozornie oszczędzać i zainwestuję w coś z górnej półki!

G
Krzysiek 2019-06-28 07:57

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Totalna porażka jeśli chodzi o serwis w Raszynie . Olewanie klienta , brak słów. To był mój ostatni zakup chińszczyzny. Sprawa dotyczy wkrętarki, a właściwie bateri do wkrętarki , obydwie padły miesiąc po gwarancji. Potem próba wmowienia że baterie były na słońcu , że nie ładowane itd.🤣🤣🤣 Na słońcu to chyba zbyt dlugo przebywali pracownicy tego serwisu🤬 Nigdy więcej nie kupię chińszczyzny. To był mój ostatni raz.Pozdrawiam

G
Krzysiek 2019-06-28 21:00

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
jurek 2019-08-19 16:19

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

ogólnie badziewie. Serwis tragedia, naprawa po drugiej reklamacji po odmowie przyjęcia reklamowanego narzędzia.
Po trzech reklamacjach uznano że wszystko jest ok. zamiast dokonać wymiany.

1 ... 10 11 12