WORX

Do ostatniej strony »
G
heta 2012-09-12 22:40

Re: WORX

ja mam wkretarki przy zakrentarce ogniwa padły dośc szybko troche sie zdenerwowałem kupiłem dewalta niestety okazało sie ze worx lepszy . kontówka dewalta tez poraszka starsze narzedzia tej firmy to wzór nowe poraszka płaci sie tylko za firme nie polecam

G
lexitay 2013-01-26 18:49

Re: WORX

Jeśli chodzi o szlifierki kątowe WORX zielony 125mm 850W to jest rewelacja. Mam ich 7szt. Pracownicy pracują nimi po 8h dziennie i to nie tarczą tylko szczotką garnkową 75mm, a one biją jak cholera - głowice nie do rozwalenia. Porównywalne z metabo, perles. Niepolecam DeWalt - szczotki poleciały za 6h pracy , a kosztują ok 30zł. W WORX chyba coś koło roku wytrzymały. Boscha też niepolecam.

G
leet 2013-04-12 07:53

Re: WORX

Panowie poczytałem trochę po zagranicznych forach i nic złego nie piszą ludzie przeważnie na 5 gwiazdek jest 5 czasami 4,5 . chodzi mi o pomarańczowy sprzęt .

G
stc 2013-04-14 12:03

Re: WORX

Mam od 3 lat wkrętarkę pomarańczową worx z udarem nie do zajechania choć boję się o akumulator bo u nas jest niedostępny ,pilarka 1200 W też nie do zajechania wszystko kupiłem na allegro bardzo tanio (wtyk angielski) przymierzam się do frezarki górnowrzecionowej też worx pomarańczowy.

G
mpnbau 2013-07-07 20:39

Re: WORX

Mam kilka sztuk tych narzedzi dobre narzedzia za dobra cene.poreczne dobre wykonanie.

G
Bel-ami 2013-09-13 03:20

Re: WORX

Właśnie miałem okazję przyjrzeć się tym narzędziom. Serii seledynowej czy jak tam komu się widzi żarówiasto zielonej. Otóż na moje oko to sprawiają wrażenie solidnych. Tym które oglądałem nie mam nic do zarzucenia, nawet odważę się stwierdzić, że wykonanie na poziomie marek z cenowego topu. Niemniej po pomacaniu pilarki i szlifierki to mogę jedynie określić jakość wykonania a wiadomo, nowe narzędzie każde wygląda ładnie, na pokaz to i marketówki mogą zwieść człowieka. Dostałem na nie całkiem ciekawą ofertę cenową i wszystko by było cacy gdyby nie mały zonk. Kto jest ich dystrybutorem i serwisantem w Polsce? Wiem, że niby Proma, to kojarzyłem i to mi powiedział sprzedawca. Ale jak długo i czy w ogóle? Próbuje się do nich dodzwonić od dwóch dni i nic. A widzę, że całą ofertę narzędzi Worx mają w swoim outlecie z asortymentem sprzed dwóch czy trzech lat. Zainteresował mnie ich sprzęt ale nie zamierzam topić pieniędzy, bo jak się głupie szczotki zużyją to będzie problem z serwisem i narzędzie będzie bezużyteczne. Opinie na temat samych narzedzi Worx Professional są nieliczne nawet na forach zagranicznych, ale w przeważającej ilości pozytywne albo bardzo pozytywne. Jak ktoś siedzi w temacie, użytkuje elektronarzędzia Worx z serii pro, kupował w ostatnim czasie w Promie albo serwisował u nich to proszę o opinie, czy warto czy nie.

G
matik 2013-11-04 23:00

Re: WORX

A ile czasu trzeba ładować aku 14,4V od worx WX160? nowa

G
Lasica 2013-11-16 21:45

Re: WORX

Panowie swego czasu uzywalem wiertarki worx WT301KE wyglad kosmiczny. W firmie dostala niezle bo wiercila w klinkierze cale dnie przez okolo miesiac. Powiem ze dawala rade lepiej niz makity za 1,500 tys choc dawalem za nia okolo 850 zl w tamtych czasach. wczesniej porobilem nia troche przy elektryce i bylem bardzo zadowolony.
okolo 0.5 roku ciezkiej exploatacji i zadnych problemow. Dalej nie wiem bo niestety skradziona wraz z caloscia spzrzetu.

G
A.S 2014-01-04 20:30

Re: WORX

Poszukuje ładowarki WA 3727 do Wkrętarki WORX , jeżeli ktoś posiada to proszę się wpisac , albo może ktoświe gdzie można dokupić taką ładowarkę /sprawną/.

G
albi 2014-02-03 22:45

Re: WORX

witam.
mam wkretarke udarową worx nie pamietam modelu, baterie 14,4v; 1,7ah. wkretarka działała u mnie przez 3,5 roku (kupilem uzywana z angli nie wiem ile miala lat),ale niestety latem padly baterie. po zakupie realizowalem wraz z firma kolegi hale sportowa 1100m2 i krecilismy slepą podłoge na 3 wkretarki m.ój pomaranczowy worx, hitachi i dewolt, powiem krótko zanim mi padla 1 bateria w pozostalych chlopaki musieli zmieniac je 2 razy. dodam ze moja wiertarka mimo max. srednicy wiercenia w stali 13mm wiercila wiertłami o wiele grubszymi. jak dla mnie to tylko worx.

G
cjx 2014-09-01 16:31

Re: WORX

Mam WU150 czyli zieloną wiertarko wkrętarkę 2 biegową, 12V 2Ah, używam do montażu szaf z drzwiami przesuwnymi. Sprawuje się bez zarzutu od kilku lat. Chcę kupić małą pilarkę tarczową WORXa ale nie mogę nigdzie dostać. Chyba się wszyscy w PL wycofali z tego sprzętu, a jest naprawdę dobry.

G
Ocean 2015-05-04 22:10

Re: WORX

W Holandii 5 lat gwarancji właśnie kupiłem worx wx 680 multitool,polecam

G
CHristofer 2015-06-02 22:28

Re: WORX

Powiem Ci bo pieprza glupoty pomaranczowe amatorskie . Pracuje na tym to sa narzedzia nie do zajechania choc beda cieszka pracowac to zawsze cie nie zawiada. I nie sluchaj glupot podobne do eifel einfel czy jak to tam sie pisze bo nawet tego pisac nie umiem to syf i pracowalem na tym do piet nie dorasta worxowi

G
slav 2015-06-26 23:30

Re: WORX

Mam długoletnie doświadczenie ze szlifierką kątową "Worx" 125 mm. To wyjątkowo trwałe narzędzie profesjonalne, a dużo tańsze od odpowiedników Makita czy Bosch.

G
ZIom 2015-08-20 18:03

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1 ... 2 3 4 ... 5