WORX

Do ostatniej strony »
użytkownik 2016-05-01 10:24

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

siwek 2017-02-11 17:56

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

Mike 2017-02-14 08:57

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Tcyygub 2017-03-08 22:17

Re: WORX

To barrow Dora australijska firms,produkuja fibre trawled narzedzia

G
Tcyygub 2017-03-08 22:21

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
amator 2017-12-29 03:54

Re: WORX

Mam wiertarkę Worx WX 302 k niecałe 10 lat. Udarowa, pomarańczowa, trochę ponad 1000 W. Jak dla mnie jest nie do zajechania (made in Germany, sprzedawca w liroju mówił, że to na komponentach Boscha). Wtedy dałem za nią ponad 500 zł. Zdaje się, że chyba wtedy wchodzili na rynek. Ku mojemu zdziwieniu nie da się teraz kupić w żadnym polskim sklepie podobnej wiertarki tej firmy. Są tylko pojedyncze wkrętarki, jakieś nożyce ogrodowe itp.

G
re 2018-01-12 13:08

Re: WORX

WORX to szwajcaria pomaranczowy jest o.k .Ale zielony to profi idzie jak buza.

G
papaykielce 2018-08-07 21:09

Re: WORX

jezeli juz ktos sie wypowiada na jakis temat... prooooosze wiedzcie co mowicie i czym pracujecie.
blac&decker tez jest pomaranczowy!!!!!!!!! wez do reki to i to,waga mowi swoje,podzespoly plastik i konkret.. Ja pracuje na worxie juz kilka lat,i jesli ktos nie pracuje WYCZYNOWO,CIAGLE,ZAWODOWO,gdzie narzedzia pracuja na siebie to polecam,polecam,polecam.Za ta cene ta jakosc... Co mi polecicie ZIELONEGO BOSCHA???????????

G
kea 2018-11-23 10:00

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Wievi 2019-05-25 22:47

Re: WORX

Mam wkrętarkę bezszszotkową worx wx373.2 i jestem z niej bardzo zadowolony. Mam ją 3 lata, często jej używam. Ma dużo mocy. Kręci wkręty ciesielskie 8mm/ 30cm do końca bez wcześniejszego wiercenia. Udar też dziaĺa świetnie. Również często go używam. Dzięki niej wywierciłem otwór 100mm/50mm na kratkę wentylacyjną w pół metrowej ścianie z cegły 10mm wiertłem. Zajęło mi to parę godzin ale dało radę tym bardziej że było wiercone tylko z jednej strony bo było to na piętrze. 2 Baterie 1.5 ah nadal długo działają. Nawet używałem raz baterii lux tools 18v bo moje się skończyły a kolega miał i tak samo wyglądały i też dały radę. Podejrzewam że erbauer i jcb też pasują.
Po 3 latach urzytkowania z minusów to tyle co zacina się czasami przełącznik obroty lewo prawo i hamulec obrotòw czasami powoli hamuje. Po tym co przeszła to i tak jestem z niej bardzo zadowolony.
Mam ròwnież urządzenie wielofunkcyjne worx na baterie 20v i też jestem z niego bardzo zadowolony.
Ogólnie polecam tą firmę.

G
Wievi 2019-05-26 09:43

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Tomi 2019-06-24 23:12

Re: WORX

Świetny sprzęt jest super mam zakupione w obi w Niemczech kilka rzeczy wkrętarka szlifierka kątowa dwie inne urządzenie wielofunkcyjne i kilka innych ciężko to zajechać jest z mojej strony na budowie rewelacja zamierzam kupić więcej tej firmy sprzętu bo naprawdę jest liga może kosztuje ale daje rade i wolę od boszkinaprawde to polecam z czystym sumieniem wkrętarka 20v miesza od 3 lat gładzie farby i kleje do płytek wierci w betonie bo ma młota jest rewelacyjna to tylko przykład ale wszystko jest super teraz następny zakup worxa to frezarka

G
Rurek 2020-05-13 21:19

Re: WORX

Mam zieloną wiertarkę worx z metalową głowicą. Zrobiłem nią generalny remont domu, na pełnych obrotach pracowała przez 3 lata. Wierciła, szlifowała, mieszała zaprawy, farby. Obsluzyla pełen zestaw prac jak na prawdziwej budowie . Choć jest już weteranką nadal czasami z niej korzystam nie mając powodów do narzekania. Jeśli pozostałe elektronarzędzia tej firmy są tak niezawodne jak mój egzemplarz wspomnianej wiertarki to mogę polecić z czystym sumieniem

G
Matt - złota rączka 2020-12-25 14:50

Re: WORX

Witam, czy ktoś używał szlifierki kątowej Worx WX 800.9 ( wersja mini ok. 1.5 kg ) lub WX 800 ( ok. 2 kg ) ? Zależy mi na niskiej wadze i małych wymiarach, by była poręczna w miejscach gdzie nie ma za dużo miejsca na manewry.

G
Oli 2021-04-19 16:57

Re: WORX

Witam. Mieszkam w Holandi ok 12 lat i cały czas urzywal narzędzi akumulatorowych worx i jestem zadowolony co prawda makita itp są o wiele lepsze mocniejsze choć nie zawsze jeśli chodzi o prace budowlane i ogrodowe szczerze polecam te firmę za małe pieniądze można nimi sporo zrobić a wybór jest tez dozy

1 ... 3 4 5