sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Do ostatniej strony »
G
skiba 2012-01-30 15:06

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Wniosek myśle nasuwa się taki , iż jeśli nabywamy takie "tańsze " sprzęty bierzmy większej mocy .

G
ona 2012-02-27 13:46

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Ja też panu współczuje, bo Einhell przy Dexterze to jest super. fakt Może linia Bawaria(żółta/pomarańczowa) jest na podobnym poziomie. Ale do Blue czy Red to dexter się raczej nie ma co porównywać. Mam znajomego który kiedyś pracował w Leroy i sprzedawała to coś...ze wzglądu na grzeczność nie przytoczę opini o tych narzędziach tutaj.



einhell przy dexterze to szjas. niebieski mlod, mial poltora roku, kilkanascie diur wywiercił, w sobote padl po wykuciu 2m rowka na kabel.... dobrze, ze ma gwarancje, ale jak rzygnął olejem to sciany domyć nie moge

G
JK. 2012-02-27 23:35

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

bardzo mi przykro Ona;) - ale jak ktoś kuje rowki młotkiem bez wcześniejszego nacięcia ściany to tak ma, jak kupuje tanie chińskie narzędzie;] i tu czy to Dexter czy Einhell blue czy Graphite "ma prawo" się zespuć, oddajesz do sklepu, naprawiają lub dostaniesz nowy! W czym Problem??:! Kupisz drugiego i przeżyje niejedną budowę, ten sprzęt tak ma, albo szybko padnie, albo działa dobrze. Za tą kwote czysta loteria, serwis dobry bo się nie czepiają.

Co do rzygania olejem nie będe się tutaj wypowiadał zbytnio, bo nie wiem co trzeba zrobić z narzędziem żeby rzygał olejem;) - ale Makita HR 2810 dwa lata temu, dwie sztuki i obie z nieszczelną przekładnią, olej cieknie przy kliencie gdy sprawdzałem maszynę.....aż dziwie się że kupił i nie zrezygnował z dobrej(trzeciej) sztuki;P -nawiasem mówiąc ta makita to cena 1100zł na nie 300zł jak za Einhella

G
malibu 2012-03-17 09:35

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

ja prawie codziennie używam tego młota do wiercenia kucia i mieszania gipsu, i dopiero po roku użytkowania wysiadły szczotki. A tak wo gule jest 2 lata gwarancji.

G
Tester 2012-03-23 10:40

DEXTER

hmm czytam czytam, nie rozumiem dlaczego tak sie kusicie tymi cenami, miedzy moca 12v a 18v jest roznica nie calych 80 zl a roznica ogromna,
zeby cos robic potrzeba te minimum 18v, te 12,14 itd powinni sprzedawac na dziale dzieciecym bo nadaja sie jedynie do przykrecania patelni...

G
123 2012-03-23 12:01

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

po pierwsze 14 i 18V to nie moc, tylko napięcie zasilania.
Po drugie widzę, że nie miałeś w ręku narzędzia drożeszgo niż 120 PLN. W tanich chińczykach 14 v to faktycznie syf, ale w normalnych wkrętarkach do niektórych zastosować nadaje się nawet 10,8V

Chyba, że chcesz powiedzieć, że festool c12, t12, protool, a nawet bosch GSR 10,8 jest do przykręcania patelni... #Faceplam...

G
adai 2012-04-17 13:50

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

stego co mi wiadomo to marka DEXTER wo marka lerua i jest w produkowana na licencji francuskiej

G
JK. 2012-04-17 18:14

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

na francuskiej licencji?? A co to takiego? To po prostu wewnętrzna marka tania marketowa produkcji chińskiej.

G
Bel-ami 2012-04-18 20:45

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Ta też mi się to spodobało, ile to już razy słyszałem, że to czy tamto jest na japońskiej, niemieckiej czy amerykańskiej licencji. Na jakiej by nie było, jak elektronarzędzie ma bebechy z zapałek i plastiku to zawsze będzie złomem.

G
Gość 2012-04-19 09:53

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Poszukuję akumulatora 2 szt do wkrętarki DEXTER 18V. Symbol akumulatora to: DCDB-1800 18V 1,5Ah

G
stilo 077 2012-04-24 20:54

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

dziś kupiłem po dłuższym namyśle , szlifierkę kątową 750 W - Dexter to własna marka LM - produkt francuski produkowany w Turcji - proszę więc nie pisac głupot o Chinach itp., za tą cenę i tej jakości nie kupimy lepszej - tak twierdzą niezależni fachowcy i trzeba im wierzyc!

G
JK. 2012-04-24 22:43

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Turek ze skośnymi oczami?:D

G
agatka 2012-05-28 21:31

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

potrzebuje pojemnik firmy dexter do odkurzacza warsztatowego (okrągły)

G
skiba 2012-06-14 14:57

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Mój dexter działa cały czas , ciagle coś tnie , jest dobrze .

G
Rafcio 2012-06-14 15:05

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

ja mam z dextera wkretarke,wyzynarkę i szlifierke oscylacacyjną ale mi padła a wie ktos może czy dobrę są z tej firmy małe szlifierki?

1 ... 2 3 4 ... 7

Kategorie :