sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Do ostatniej strony »
G
janeuszek 2008-07-07 00:00

sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Witam
Czy ktoś miał styczność z narzędziami, DEXTER chodzi mi konkretnie o Młot udarowo-obrotowy HDM6011 DEXTER, sprzęt ten jest dostępny sieci LEROYMERLIN, ale jak szukam czegoś w sieci na temat tej firmy, to nic nie moge znaleźć, tak jak by nie istniał po za ofertą LEROYa. Czy ktoś kiedyś używał sprzętów tej marki ?????
pozdrawiam

G
Andrzej 2008-07-08 00:00

Re:sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Też szukałem informacji, ale zero wiadomosci. Problem jest w tym, że młot wydaje sie być dobrej jakości (w dodatku z płynną regulacją obrotów przez odpowiednie naciśnięcie przycisku wyłącznika). Tak że chyba obydwaj mamy problem, czy uwierzyć oizytywnym odczuciom, czy obawiać się nieokreśloności marki. Sam nie wiem co lepsze.

G
janeuszek 2008-07-08 00:00

Re:sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Tak jak pisałeś sprzęt wygląda fajnie i solidnie, nie wiem jak pozostałe sprzęty tego typu ale ten młotek ma nawet przejściówkę na zwykłe wiertła, ale tak naprawde pytanie jest jak sie sprawdzi przy pracy i jak trwały będzie. następne pytanie gdzie jest jakiś serwis tego ustrojstwa, i jak to możliwe że nikt nigdy na necie po za leroyem nie widział tej marki?? (ani allegro, ani na forach nic!!!!)

G
gizmo 2008-07-12 00:00

Re:sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Koledzy Dexter to nie jest dobry sprzęt. To kolejna tandeta z chin !!! Ma tylko troszkę więcej plastiku i dlatego wygląda na niezły. Jakość jest wręcz tragiczna. Nie polecam.
Pracownik LM.

G
anonim 2008-07-19 00:00

Re:sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Witam ja mam wiertarkę udarową 710W, szlifierke kątową 750W i komplet hartowanych kluczy DEXTERA. Jak narazie wiertarka spisuje sie bardzo dobrze, klucze też bardzo dobrze a szlifierkę kątową kupilem dziś i nie mialem okazji jej przetestowac ale jak cielem kilka rurek i duży kontownik to bylo też dobrze.Na sprzety mam po 2 lata gwarancji i mam nadzieje ze nie bede musial z nich kozystac przez te dwa lata. Myśle ze jak do drobnych prac domowych ten sprzet nadaje sie idealnie. Pozdrawiam!!!!!!!!!

G
Adam 2008-07-25 00:00

Re:sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Witam, jesli dobrze sie orientuje to sprzet Dexter na zachodzie Europy (Wielka Brytania i Irlandia) jest sprzedawany pod nazwa Power Craft. Porownalem sobie chociazby model pilarki stolowej Dexter w Castoramie w Krakowie z ta ktora mam osobiscie zakupiona w Irlandii. Wygladaja identycznie!!! Roznica tylko w naklejce logo i... cenie ktora wypada na niekorzysc... Castoramy. I tu musze powiedziec ze posiadam mase tego sprzetu od ponad 2 lat i pracujac nim baaaardzo czesto i gesto zarznac go jakos nie moge. Krotko mowiac - nie narzekam a wrecz polecam.

G
robi 2010-01-21 19:42

Re:sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Witam, jesli dobrze sie orientuje to sprzet Dexter na zachodzie Europy (Wielka Brytania i Irlandia) jest sprzedawany pod nazwa Power Craft. Porownalem sobie chociazby model pilarki stolowej Dexter w Castoramie w Krakowie z ta ktora mam osobiscie zakupiona w Irlandii. Wygladaja identycznie!!! Roznica tylko w naklejce logo i... cenie ktora wypada na niekorzysc... Castoramy. I tu musze powiedziec ze posiadam mase tego sprzetu od ponad 2 lat i pracujac nim baaaardzo czesto i gesto zarznac go jakos nie moge. Krotko mowiac - nie narzekam a wrecz polecam.
ja mam i jest ok

G
TYTUS DE ZOOM 2010-02-09 22:48

Re:sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Witam,
Firma Leroy Merlin jest również importerem narzędzi i prawdopodobnie ma wyłączność na tą markę w Polsce. Dlatego też ciężko znaleźć te narzędzia w innych miejscach. Firma LM jako importer musi zapewnić serwis i mają ku temu warunki jak sądzę.
pzdr

G
budowlaniec 2010-05-28 18:26

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

kto zna na dexter power 2505........akurat znalazlem a ile wart? co jest z ni nie moge znalesc na stronnie

G
Majsterkowicz 2010-11-16 09:52

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Witam,
A i owszem, LM jest wyłącznym importerem firmy DEXTER nie tylko w Polsce, ale i na świecie. To po prostu ich własna marka (jak Quechua i sieć Decathlon). Jakościowo... Hm. Nienajgorszys przęt, porównywalny ze SKIL'em, choć może nie wygladać. Serwisu jako takiego brak, także po upływie okresu gwarancyjnego (2 lata) sprzęt jest do wyrzucenia jak się zepsuje (albo może służyć jako podzespoły zapasowe), natomiast przez ten czasniech Was głowa nie boli ;) To ich problem i mają obowiązek pozytywnie rozpatrzeć reklamację. Pracowałem w LM przez pewien czas jako Doradca na Dziale Narzędzi i powiem Wam szczerze, że awaryjność tego sprzętu nie jest tak duża, jakby mogło się wydawać. Także polecam jako użytkownik tej marki oraz jako były "ekspert" :P Pozdrawiam.

G
JK. 2010-11-16 16:00

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Moim zdaniem troche przesadziłeś;) Dexter to sprzęt jakości Verto, CMI czy Nupower, Do Skila(mimo spadku jakości) jeszcze tej marce daleko.
Takie marki jak Graphite, Skil, Einhell(red i blue), Ryobi czy najtańszy zielony Bosch i B&D to jednak lepsze narzędzia.

G
Maariusz 2010-11-16 18:52

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

To w takim razie lepiej kupić elektronarzdzia Graphite, Skil czy nawet zielony Bosch bo serwis wrazie czego jest gwarancyjny i także pogwarancyjny, Graphie ma nawet door to door.

G
realista 2011-02-02 16:21

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

nie polecam , w mojej wiertrce tuz po uplywie gwarancji wyrwaly sie z wirnika miedziane blaszki do ktorych jest doprowadzany prad przez szczotki , wyrwa ktora zostal po brakujacych blaszkach uszkodzila szczotkotrzymacz , tak nawiesem ...wiecie gdzie produkuja "bosza"?

G
damianqn 2011-02-20 00:33

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

ja mialem i mam....wkretarke 12v aku....syf! po 2 tyg ( montaze mebli.) juz zgrzypiala stukala...moge sie zalozyc ze VERTO by wiecej przetrwała. ogolnie einhell za tą kase. CZesc

G
dudziu 2011-02-20 20:17

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

syf! po 2 tyg ( montaze mebli.)


Gdybyś wjechał do mnie na montaż ze sprzętem Dextera, to bym cie natychmiast wywalił. Chyba, że za montaż bierzesz 1 PLN +VAT.

1 2 ... 7

Kategorie :