sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Do ostatniej strony »
G
damianqn 2011-02-20 20:23

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

widze że po sprzecie oceniasz ludzi,..ich umiejetnosci;) to tak jak bym wyskoczyl z jeansach VISTULI a kumpel w jeansach z tesco i bys go wywalił z pracy. Ogolnie ja pracuje na Metabo i DeWalt a Dextera kupilem jako 2 wkretarke za smieszne pieniadze i przetestowalem ja ...ale nie ukonczyla testu;)

G
trak. 2011-03-02 19:55

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

kupiłem wiertarke dexter 810w z udarem , wywierciłem tylko 12 otworów i pdła nie polecam!!!

G
REMONTOWIEC 2011-06-12 09:37

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Drodzy koledzy posiadam młot 1500W i pilarkę tarczowa DEXTERA ,narzędzia te przechodzą u mnie naprawdę dużo. Ja uważam że za te pieniądze jest to sprzęt godny polecenia. A panu który porównał Dextera do nupower,einhela,itp współczuje bo nawet kupując zielonego bosha można trafić na nieudany egzemplarz.Pozdrawiam i polecam.

G
JK. 2011-06-12 15:38

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Ja też panu współczuje, bo Einhell przy Dexterze to jest super. fakt Może linia Bawaria(żółta/pomarańczowa) jest na podobnym poziomie. Ale do Blue czy Red to dexter się raczej nie ma co porównywać. Mam znajomego który kiedyś pracował w Leroy i sprzedawała to coś...ze wzglądu na grzeczność nie przytoczę opini o tych narzędziach tutaj.

G
gosc 2011-08-25 14:13

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

podczas pracy na budowie znajomy kupił jeden młot i wymieniał 5 razy... z jednej strony syf ale z drugiej eksploatował go bardzo intensywnie ale w LM tylko podpieli do prądu sprawdzili czy faktycznie nie działa i od zaraz dali nowy z nową gwarancją na 2 lata

G
robotnik 2011-10-06 21:49

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Dexter to francuska firma na poziomie zielonego Boscha Metabo mam szlifierke oscylacyjna wkterarke i szlifierke stołowa wszystko na łorzyskach stalowych krytych łozyska markowe szczotki nie do zdarcia sam byłe w szoku pracuje natym dos czesto a to ze ktos pisze ze wyprodukowane w chinach,bo teraz tam prawiw wszystko sie robi bosh makita metabo.

G
robotnik 2011-10-07 08:15

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Dexter to francuska firma na poziomie zielonego Boscha Metabo mam szlifierke oscylacyjna wkterarke i szlifierke stołowa wszystko na łorzyskach stalowych krytych łozyska markowe szczotki nie do zdarcia sam byłe w szoku pracuje natym dos czesto a to ze ktos pisze ze wyprodukowane w chinach,bo teraz tam prawiw wszystko sie robi bosh makita metabo.
na przykladzie szlifierki oscylacyjnej dexter i metabo to to samo tylko kolor obudowy niebieski i zielony konstrukcja silnik montaz zep to samo łorzyska mocowanie szczotek,aluminiowy odlew a nie jakis plaslik tak jak w innych markach wyposazenie takie same dexter i metabo godne polecenia dexter tanszy i to znacznie

G
ddd 2011-10-07 12:03

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

panie cuda. dexter to samo co metabo a duzo tansze.. panie cuda..
wiadomo przydwyborczy okres. dawaj foty bebechow dextera i metabo to moze ci ktos uwierzy.

G
robotnik 2011-10-30 09:21

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

pannie ddd prownaj sobie model metabo fsx200 in tec z dexter prs125ca tłumaczyc nie trzba posiadam to i to SA IDENTYCZNE BEBECHY i nie cuda jak ktos sie niezna to wypisuje bzdury np łozyska tej samej firmy

G
gość 2011-11-17 14:26

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Kupiłem w Liroju klucze płasko-oczkowe 12 sztuk. fakt po 30zl. kpl ale juz próba odkręcenia 19mm nakrętki skończyła sie fatalnie.Klucz nie trzyma wogóle wymiaru i zjechał mi narożniki mimo że nakrętka była nigdy nie odkręcana.Innym kluczem poszło bezproblemowo.Szajs jakich mało.

G
lemon 2011-12-21 20:54

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Kupiłem wkrętarkęakumulatorową Dexter. Jeden akumulator padł kompletnie po pierwszym (!!!) ładowaniu. A taka była ładna.

G
lopotrus 2012-01-20 18:52

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Posiadam dexterpower IC1500EH
prace elektryczne - wykuwanie bruzd, kanałów, odwierty, koronka (60) - wszytsko w cegle, betonie, nawet żelbecie.
za każdym razem używam smaru od makity.... piąty miesiąc bez żadnego problemu... odwierty do puszek bez udaru nawala szybciej niż zasrana makita z czech.. (2470)
ogólnie jestem zadowolony... kupiłem dextera awaryjnie bo na robocie padła mi w/w makita (drugi taki sam model.. już w życiu nie kupię tego szajsu) i musiałem kupić coś szybko i tanio na kilka odwiertów.. i tak już 5 miesiąc leci.. detera raz na tydazień sprawdzam czy nie trzeba posmarować przekładni itp...
jestem mile zaskoczony jakością i wytrzymałością... jedyne co mi przeszkadza to brak blokady obrotu dłuta

G
użytkownik dextera 2012-01-24 23:23

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

To mi się trafiła jakoś dziwnie udana. Katuję dwa sezony po budowach, może nieco brakuje pojemności ale dalem w LM 40 zeta z dwoma akumulatorami i za tą kasę rewelacja.
Wkręcam 10 cm wkręty w drewno i dalej daje rade. Aż dziwne.

G
skiba 2012-01-30 14:51

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Ja kupiłem Dextera szlifierkę . Na początku chciałem 500W wziąść , ale brat namówił mnie na 750 , sam ma szlifierkę bardzo wątpliwej jakości z rynku kupiona kupę czasu temu (nazwy nie sposób podać ) , ale ma 800w i naprawdę bardzo dużo przeszła , do dzisiaj śmiga . Wychodzimy z założenia , że z trochę większą mocą następuje mniejsze zużywanie elemetów pędnych . Ainhela szlifierka kątowa 230 mm 2000W przechodziła u mnie całą budowę , a miała cięcia od groma , pustaki szlakowe i suporeksy i skończył się napęd . Jednak na cały budynek wydatek 230 pln ni jak się ma do reszty kosztów . Teraz też kupiłem sobie taką samą do dalszego użytkowania , gdyż przy będę jej używał już bardzo rzadko , więc teraz pewnie pochodzi czasowo bardzo długo .

G
skiba 2012-01-30 15:04

Re: sprzęt DEXTER czy ktoś zna ???

Jeszcze mam marketową pilarkę stołową . Nabyłem ją za 700 pln . Były wtedy tańsze , ale mniejszej mocy . Bałem się o jej sprawność , ale zaryzykowałem , dzisiaj jestem zadowolony . Przechodziła też całą budowę , dwa stropy , bardzo dużo cięcia ( jest problem z cięciem desek wzdłóż ) . Ma coś takiego zamontowane , że rozpędza się jak duża szlifierka kątowa , jak wpadnie na obroty do aż gwiżdze . Nie wiem jak oni to zrobili , ale dzięki temu deseczki przecina , nawet jak trafi opór duży to z rozpędu . Muszę tylko teraz kupić , jesli się da tarczę nową bo chłopaki , budowlańcy obecną mi zajechali .

1 2 3 ... 7

Kategorie :