Kocioł C.O. - jaki wybrać

Do ostatniej strony »
G
krzysztof 2013-07-30 23:04

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

ja także mogę polecić PIECBUD - bardzo dobra polska firma z długimi tradycjami, produkują naprawdę porządne kotły, sam mam ich piec i działa bez zarzutu.

G
jacek37 2013-08-15 23:50

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

ja mam kocioł CO z EKOWITT, piec z podajnikiem, bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu. mam od ładnych paru lat i ani jednej awarii, oby tak dalej, jak na razie jestem zadowolony z wyboru.

G
Mikos 2013-10-31 11:15

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

http://kolton.pl/work/pellmax/ polecam ten, koszty eksploatacji i ogrzewania niskie.

G
Miłosz 2013-12-21 08:22

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Dla mnie firma Witkowski oferuje najlepszej jakości kotły CO, szczególnie ich model KMB-RP z podajnikiem ślimakowym jest chyba najlepszym rozwiązaniem, bo nie trzeba się martwić dokładaniem do pieca. Wszystko ułatwia podajnik oraz odpowiednie sterowniki.

G
Stwosz 2013-12-23 11:36

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

http://ekobudowanie.pl/aktualnosci/2162-wybieramy-kocio-na-paliwo-stae
dobry artykuł moim zdaniem ułatwiający wstępjnhy wybór kotła

G
aa 2013-12-25 14:21

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Kocioł na paliwo stałe do nowego dobrze docieplonego domu ? Tylko dla masochistów, popioły, pył, czyszczenie, szkoda płuc. Jak wam przyjdzie zapłacić za leczenie to wszystkie oszczędności z węgla szlak trafi. Przy dobrze izolowanych domach to nie ma sensu.

P
Paweł Sando 2013-12-26 20:04

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

ma i to spory ale nie przy tradycyjnej instalacji

G
aab 2013-12-26 22:18

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

a przy jakiej ma skoro montują najmniejsze palniki po 25kW a pobór jest 3-4kW? Co ma do tego instalacja ? Bufor nic nie zmienia.

P
Paweł Sando 2013-12-27 22:23

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

kolego chyba już kiedyś obaj pisaliśmy na ten temat ja nie mam na myśli kotłów retortowych i sie już nie powtarzaj zapewniasz

G
Adam 2014-01-20 17:27

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Ja palę w kotle ekogroszkiem już od kilku lat i nie mam jakoś kłopotu z popiołem. Wyciąga się i tyle, jakoś mi to nie przeszkadza nigdy. Do tego mam kocioł od firmy Witkowski o mocy 10kW i taka moc jest wystarczająca. Kocioł jest z podajnikiem, więc nie trzeba co chwile podkładać.

G
hlans 2014-01-29 20:56

Re: Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Ja palę w kotle ekogroszkiem już od kilku lat i nie mam jakoś kłopotu z popiołem. Wyciąga się i tyle, jakoś mi to nie przeszkadza nigdy. Do tego mam kocioł od firmy Witkowski o mocy 10kW i taka moc jest wystarczająca. Kocioł jest z podajnikiem, więc nie trzeba co chwile podkładać.


no ale kocioł masz chłopie dobry pod ekogroszek to nie masz na co narzekać
dobry kocioł + ekogroszek to i nie ma problemu
gorzej mają ci co kupili byle badziewie

G
Leon 2014-01-30 19:08

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Piec-bud z Radomia też robi dobre kotły od śmieciuchów po zautomatyzowane
U nas w okolicy to najpopularniejsza firma, co dom to praktycznie od nich piec mają no i nie kojarzę żeby ktoś narzekał

T
TurekG 2014-02-05 15:37

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Szukam kotła do starego domu. Cegła, bez izolacji (tylko nowe okna). Powierzchnia ok 90m2.

Z braku miejsca w kotłowni nie mogę sobie pozwolić na podajnik. Czy jest jakieś rozwiązanie, przy którym nie będę musiał co 2 godziny dokładać do pieca?

G
Marecki 2014-02-06 12:53

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Polecam poszukanie jakiegoś kotła kondensacyjnego

G
Barłomiej 2014-02-11 14:41

Re: Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Szukam kotła do starego domu. Cegła, bez izolacji (tylko nowe okna). Powierzchnia ok 90m2.

Z braku miejsca w kotłowni nie mogę sobie pozwolić na podajnik. Czy jest jakieś rozwiązanie, przy którym nie będę musiał co 2 godziny dokładać do pieca?


Nie wiem czy cos pomogę bo nie za dużo o kotłowni napisałeś tyle że mała
Żadnego z podajnikiem na pewniaka nie zmieścisz? Zerknij na firmy co robia piece pod klienta moze uda sie jakoś tak skonfigurować że jakoś ci wejdzie, polecam firme Witkowski , dla nich to nie problem.
Albo wybierz zasypowy całodobowy , od rozpalenia bezobsługowo działa Ci 24 h
Zadzwon do firmy Witkowski z Tomic,

1 ... 3 4 5 ... 6