Kocioł C.O. - jaki wybrać

Do ostatniej strony »
G
kondzio 2012-02-01 17:21

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

popieram twoją opinię na temat zębca taki sam piec 23kw po 5roku dzięje się to samo

G
marysia 2012-02-19 22:04

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Polecam jak kostek piece od witkowskiego
solidna robota,wysoka jakość, łatwy w użytkowaniu
nie ma problemów z czyszczeniem ani obsługą
nawet ja jako kobieta sobie radzę :->
naprawdę bardzo fajne kotły

G
wirap 2012-02-28 13:57

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Witaj.
Czy możesz napisać coś więcej o kotle MJ-1 firmy Drewmet? Mam zamiar taki kupić i szukam opinii innych użytkowników. Czy miarkownik ciągu dobrze się sprawdza? A może kocioł z automatyką - Kocioł MJ-1NM?
Pozdrawiam

G
ewelina 2012-03-15 14:37

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

ja mam piec od pana PENKALI KOTLOBUD dobry i nie mam znim klopotow polecam

G
dabek 2012-03-23 11:36

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Za to ja polecę firmę SEKO, z Dębicy, ale mają też 5 oddziałów w różnych częściach polski. Piece naprawdę solidne i wydajne. Ja ogrzewałem 240m2 kotłem o mocy 14kW, i dopiero teraz po 16 latach piec wyzionął ducha, na szczęście zimę jeszcze wytrzymał ;) I dalej zamierzam kupić piec tej firmy.

G
lojes 2012-04-05 23:01

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

witam

planuje zakup pieca z zasobnikiem firmy Proeco http://proecozielona.pl/kotly.html
- co możecie powiedzieć o tej firmie

piec Comfort 25

G
zdzichu 2012-09-04 09:48

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

wybór kotła w zasadzie nie jest taki łatwy. Sam sobie musisz odpowiedzieć na pytanie co tobie będzie potrzebne, ale jeśli zależy Ci na jakości, solidnym wykonaniu to zobacz sobie na ofertę tej firmy http://www.dziubarczyk.com.pl/ ja mam kocioł od nich i jestem z niego bardzo zadowolony.

G
Mirek1962 2012-09-10 09:43

Re: Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Polecam jak kostek piece od witkowskiego
solidna robota,wysoka jakość, łatwy w użytkowaniu
nie ma problemów z czyszczeniem ani obsługą
nawet ja jako kobieta sobie radzę :->
naprawdę bardzo fajne kotły


Pozwolę sobie również polecić używany przeze mnie kocioł CO EKW-RAPS PLUS Od Pana Witkowskiego, świetne wykonanie, duża wydajność idealnie sprawdza się przy moim sporym domku. A gdy wyczytałem że mogę sobie dobrać odpowiednią konfigurację kotła pod swoje miejsce nie musząc przerabiać nic w domu byłem w siódmym niebie. Zdecydowanie polecam!

G
Klaudia11 2012-09-10 21:42

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Ja używam kotła Ekowitt z podajnikiem ślimakowym . Dobry , łatwy w obsłudze . Nie trzeba spędzać przy nim dużo czasu .

G
Marek 2013-02-26 23:39

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

A czy ktoś wie coś może o firmie PIECBUD (z Radomia)??? Bo chciałem zamówić od nich kocioł, blisko mam, to i koszty transportu będą mniejsze. Będę wdzięczny za wszelkie informacje na temat ich kotłów. Pozdrawiam, Marek

G
Maciek 2013-02-27 21:44

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Mam ich KJ G na eko groszek (piec z podajnikiem) i jestem zadowolony i z wykonania pieca, i z jego działania - nie ma się do czego przyczepić.

G
xemkax 2013-04-25 19:03

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Słyszeliście jakieś opinie o kotłach firmy Makroterm? Mało w internecie informacji na temat kotłów od nich...

G
krzysiek 2013-06-01 17:15

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

ja o Piecbudzie mam bardzo dobrą opinię - mam od nich kocioł, kawał dobrej roboty - solidne wykonanie, kocioł obsługuje się bardzo łatwo, radzi sobie też z gorszym paliwem.

G
marcin56 2013-07-24 22:20

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Ja mam piec Tomiko - firma z Lisewa - też okolice Pleszewa i jestem mega zadowolony, już 4 lata bezproblemowo - oby ten ostatni piąty rok gwarancji również tak minął. Cenowo prezentuje sie tanio no i najważniejsze transport byl gratis. jak coś to podrzucam link http://www.kotly-tomiko.pl/kociol-co-jowisz.php pozdr

G
Gosia 2013-07-30 10:02

Re: Kocioł C.O. - jaki wybrać

Witam! Co myślicie o kotłach KSR?? Ostatnio zastanawiam się nad przejściem z gazowego na taki właśnie kocioł. Czy naprawdę jest to bardziej oszczędne?? Informacje pozyskałam ze strony firmy INDUKCJA: http://tiny.pl/hvvqg ale nie wszystko zrozumiałam czy może ktoś pomóc??

1 ... 2 3 4 ... 6