Kinzo

Do ostatniej strony »
G
munio 2010-07-15 17:19

Re: Kinzo

Moja wyrzynarka kupiona za grosze w OBI używana jest od 4 lat, może nie codziennie ale za to morderczo. Ciąłem ją bale drewniane o grubości przewyższającej podwójną długość ostrza, drewno na opał, sklejkę, korzenie drzew itp. Często smaruję prowadnicę. Na początku faktycznie chwilami diabelnie piszczała, ale przestałem się tym przejmować. Piszczenie ustało samo. W brew powszechnym opiniom ja jestem zadowolony chociaż trafiłem może na dobry egzemplarz .

G
damork 2010-07-17 22:39

Re: Kinzo

Posiadam szlifierkę stołową model 8E406P zakupioną (uwaga!) w 1998 roku :) Pracuje bez zarzutu, nie używam jej bardzo intensywnie, ot dłuta, noże, wiertła, obróbka mosiądzu... Generalnie jest użytkowana stale, ale nie forsowana. Złego słowa nie mogę na nią powiedzieć, od chwili zakupu pracuje bez zarzutu. Przez jakiś czas miałem wątpliwą przyjemność używania jakiegoś podstawowego modelu zielonego Boscha - w porównaniu z Kinzo była to tragedia, była słaba i błyskawicznie się przegrzewała.
Nie zmienia to jednak faktu że jeśli chodzi o narzędzia przeznaczone do intensywnego użytkowania, wybieram Makitę, niebieskiego Boscha, lub AEG.

G
JK. 2010-07-17 23:31

Re: Kinzo

Munio prowdopodoniej trafiłeś na starą srebrną linię Kinzo, fakt narzędzie tej lini były bardzo dobre jak na swoją cenę. Z tego co pamietam to wynik tego że ta linia była częściowo składana przez holendrów, stąd wyższa jakość. Teraz kizno ma niby coś porównywalnego szaro-czerwone narzędzia jednak cena ich jest znacznie wyższa, a w tej cenie lepiej kupić coś ze Einhella(red)

G
wowo 2010-07-22 19:50

Re: Kinzo

Ludzie nie kupywać czerwono szarych. Zaufajcie mi coś wiem na ten temat.

G
darek 2010-07-27 16:07

Re: Kinzo

ma caly sprzet od kinzo jest super

G
Łukasz 2011-01-04 18:54

Re: Kinzo

Witam
Poszukuje serwisu Kinzo w regionie Rybnika Żor Katowic !!!

G
Slawek1 2011-01-05 10:20

Re: Kinzo

Łukas
Szukając cześć do jakiegoś narzędzia trafiłem na sprzedawców targowych w Rybniku, handlujących narzędziami ( przy wejściu na parking) którzy mieli części do narzędzi ( do tych których budowa jest jak Kinzo)j, maja serwis narzędziowy na ul. Rudzkie . Pytaj więc tam może Ci pomogą. O serwisie Kinzo w okolicy Rybnika, Raciborza, Gliwic to nie słyszałem, ale moja wiedza jest może zbyt mała.....? Czy w ogóle jest serwis tych narzędzi????
Pozdrawiam Slawek

G
franki0038 2011-01-12 07:36

Re: Kinzo

młotem udarowym pracuje trzy lata i jest ok,wieszam szafki kuchenne dwa komplety tygodniowo i działa znakomicie,teraz własnie dokupiłem kilka nażędzi z tej firmy i myśle że się nimi popracuje

G
Pablo 2011-01-26 10:13

Re: Kinzo

Mam pytanie o Pilarka Kinzo 60G6210, a mianowicie na częściach jakiej firmy jest składana, czy ma odpowiedniki części np: z Husqvarna??

G
Slawek1 2011-01-27 10:28

Re: Kinzo

Częścią którą możesz kupić w sklepie z pilarkami to łańcuch, sprowadzą ci każdą prowadnicę oraz gwiazdę napędową.. co jeszcze? .... najpewniej gaźnik lub membrany do gaźnika. Jeżeli kupowałeś TO w sklepie - masz gwarancję i wykaz punktów serwisowych.
Sławek

G
tomasz 2011-02-19 18:42

Re: Kinzo

Kupiłem wkrętarkę KINZO użyłem 2 może 3 razy do drobnych prac domowych. Zepsuła się ładowarka, oddałem przez sklep do serwisu Serwis odpisał że zgodnie z warunkami gwarancji ładowarka i akumulatory nie podlegają gwarancji, a jak chcę swój sprzęt odebrać to muszę zapłacić za przesyłkę. To na co oni gwarancję dają na walizkę??????????? Części zamienne tylko wysyłają z jakiejś wsi pod Lublinem, koszt nowej ładowarki 20zł plus wysyłka drugie tyle. Wkrętarka kosztowała 100 zł ale to tak jakbym tą stówkę włożył psu do tyłu.

G
JK. 2011-02-19 22:35

Re: Kinzo

Tomaszu - idz do sklepu i reklamuj znowu! ładowarka MUSI podlegać gwarancji! Tylko akumulatory mogą być wyłączone z 2letniej gwarancji....

G
sebastian 2011-05-01 10:19

Re: Kinzo

poszukuje regulatora napiecia do agregatu pradotworczego marki kenzo moze mozecie mi jakos pomoc odpowiedzi prosze kierowac na meila sebastian.wronski23@interia.pl

G
leon 2011-07-01 20:13

Re: Kinzo

kinzo srinzo a częśći to na księzycu

G
SERWIS 2011-09-06 14:21

Re: Kinzo

serwis kinzo jest na granicy Lublina

Informacje o działaniu serwisu KINZO pod numerem tel. 81 532 49 03.

1 ... 5 6 7 ... 8