Kinzo

Do ostatniej strony »
G
kris 2005-10-10 00:00

Kinzo

co sądzicie o elektronarzędziach firmy Kinzo? dobre to jest?

Re:Kinzo

Witam.
Elektronarzędzia Kinzo przeznaczone są dla początkujących majsterkowiczów o niezbyt zasobnym portfelu.Kinzo nie jest synonimem narzędzi wysokiej jakości,o czym wielu użytkowników mogło się przekonać, a perametry techniczne też nie należą do przesadnie wysokich.To ile czasu nimi popracujemy, zależy od kultury pracy narzędziami o czym zresztą często zapominamy.Osobiście posiadałem szlifierkę oscylacyjną 135W, którą kupiłem gdy hipermarkety dopiero powstawały, czyli dość dawno temu a zezłomowałem ją dopiero rok temu ( padł silnik), przy czym szlifierka ta wręcz harowała. Pozdrawiam.

Re:Kinzo

Witam.
Elektronarzędzia Kinzo przeznaczone są dla początkujących majsterkowiczów o niezbyt zasobnym portfelu.Kinzo nie jest synonimem narzędzi wysokiej jakości,o czym wielu użytkowników mogło się przekonać, a perametry techniczne też nie należą do przesadnie wysokich.To ile czasu nimi popracujemy, zależy od kultury pracy narzędziami o czym zresztą często zapominamy.Osobiście posiadałem szlifierkę oscylacyjną 135W, którą kupiłem gdy hipermarkety dopiero powstawały, czyli dość dawno temu a zezłomowałem ją dopiero rok temu ( padł silnik), przy czym szlifierka ta wręcz harowała. Pozdrawiam. Chris 70

G
piter 2005-10-12 00:00

Re:Kinzo

mam wiertarkę Kinzo 600W po trzech latach siadł udar. Wiertarka nie była dużo używana:(

G
Maciek 2005-11-04 00:00

Re:Kinzo

Witam,
Oszlifowalem wiertarka Kinzo 3 samochody i wciaz dzialala dobrze. Jedyna wada to silne nagrzewanie sie. Trzeba bylo przerwac na 5 minutek bo nie dawalo sie trzymac w rekach.

G
Darek 2005-11-08 00:00

Re:Kinzo

mam szlifierkę 125mm rok czasu, do cięcia płytek 12mm na schody w domu była b,dobra. Nie widze narazie aby miała się zepsuć, nie kupię juz więcej za to nic Topexa( 2 wiertarki reklamowałem), Pamiętaj o dobrym osprzęcie nawet do taniego narzędzia. Np nóż do wyrzynarki - Topexem nie mogłem wyciąć pod kuchenkę otworu, kupiłem nóż B&D i poszło bez problemu ( wyrzynarka Pegasus - sic!)

G
kris 2005-11-08 00:00

Re:Kinzo

ja używam wyrzynarki Toya tylko że brzeszczoty stosuje Boscha i jak na razie jest wszystko ok wyrzynarkę mam od 3 lat. Do mankamentów można zaliczyć szybkie nagrzewanie się wyrzynarki ale co się dziwić za taką cenę

G
TMK 2005-11-14 00:00

Re:Kinzo

nożyki niezłe są ULTRA (chyba francuskie), a wyrzynarkę Toya "zarżnełem" na 87m2 paneli podłogowych :)
Pytałem się wczoraj w Selgrosie i będą mieć nowość od nich:
http://www.toya.pl/pl/opis-produktu.html?p=mini&px=600&py=450&kod=79486
wygląda fajnie, zobaczymy jak będzie z ceną....

G
rafmik 2005-12-23 00:00

Re:Kinzo

mam wiertarkę Kinzo 600W po trzech latach siadł udar. Wiertarka nie była dużo używana:(
Mialem to samo. Wiertarka nie byl specjalnie przeciazana, ale nie pracowala tez jakos strasznie duzo. W koncu, po tygodniu uzywania jej jako wkretarki do karton-gipsow udar wlaczyl sie na stale, nie da sie go juz wylaczyc.

G
paweł 2005-12-28 00:00

Re:Kinzo

Mam wiertarkę kinzo 850W pracowała ciężko przy instalacjach, przewierty w betonie zazwyczaj średnica 12 i 40 cm długości czasem fi 22 też szło, pracowałem na niej ponad rok działa dalej ale ma spore bicie na głowicy. przy takim samym obciążeniu toya która wygląda prawie identycznie wytrzymała 2 miesiące :)

G
Simon 2006-07-15 00:00

Re:Kinzo

A ja kompletuję cały sprzęt od Kinzo bo jest wart tej ceny.Miałem wszystko od Boscha i też siadło /fakt,że po morderczych zadaniach /a naprawa wychodzi drożej niż nowe Kinzo.

G
pletwonurek2 2006-12-07 00:00

Re:Kinzo

Miałem taki sam młot 850W i po półtora roku się spaliła miałem na nią gwarancje na dwa lata kupiłem w Liroy Merlin pojechałem z reklamacją i dostałem nową bez żadnych pytań. Ta dróga wytrzymała dwa lata i dwa m-ce i też się spalił wirnik ale u mnie te wiertarki lekko nie miały wykożystywałem je do wszystkiego kucie wiercenie nawet wiertłami koronowymi o średnicy 60 mm.

G
andrzej 2006-12-15 00:00

Re:Kinzo bardzo drogo

co sądzicie o elektronarzędziach firmy Kinzo? dobre to jest?
pozornie niedrogi sprzęt dokonałem zakupu szlifierki kątowej,w połowie września okazało się ze szlifierka ma "lewe obroty" po właczeniu nakrędka spadła sama .zawiozłem do sklepu ,wymienili na nową .niestety nowa działała raptem miesiąc i bardzo mało była używana podejżewam siadła przekładnia, wsklepie powiedzieli żeniemają na wymiane a gwarancja w własnym zakresie

G
mrox 2007-01-26 00:00

Re:Kinzo

dla wiadomosci: nie ma juz wymiany sztuka za sztuke w firmie kinzo. powstal serwis

G
tobi 2007-02-05 00:00

Re:Kinzo

Używam myjki wysoko ciśnieniowej kinzo jak na razie śmiga myje nią dwa auta i kilka innych rzeczy w domu nie jest może super źle za te pieniądze do domu może być

1 2 ... 8