Kinzo

Do ostatniej strony »
G
perkoz 2012-08-06 10:50

Re: Kinzo

Witam ! Niewiele mogę powiedzieć na temat jakości urządzeń Kinzo. Posiadam jedynie spawarkę inwerterową, która sprawowała się bardzo dobrze do wygaśnięcia gwarancji i tu zaczęły się problemy... Serwis Kinzo pod Lublinem to WIELKA PORAŻKA czekam trzeci miesiąc na jej naprawę.. Sytuacja nie wymaga komentarza... Przed zakupem radzę się dobrze zastanowić żeby później nie żałować. Ja tego sprzętu już nie kupię ze względu na serwis. Pozdrawiam.

G
wiesia 2012-10-23 17:13

Re: Kinzo

firma KINZO szczerze odradzam

G
wiesia 2012-10-23 17:16

Re: Kinzo

serwis KINZO PORAZKA!!!!!!!

G
Piotr 2013-03-26 11:57

Re: Kinzo

Witam mam młot udarowy kinzo ,, dla mnie bardzo dobry wybór za te pieniądze nabyłem go w biedronce mam go już 2 lata przez ten czas zburzył ze 2 domy ,jedyna wada to dosyć mocno się nagrzewa ,ale tak jest nie do zajechania ,polecam kinzo dobra ale nie doceniona firma

G
gość 2014-01-20 12:37

Re: Kinzo

Wiertarka KINZO 500W - działała dobrze przez półtora roku. Nie forsowana, więcej przeleżała nieużywana jak wywierciła dziur. W zeszłym tygodniu przy próbie wywiercenia trzeciego otworu pod kołek 6' poszedł z niej siwy dym.
Serwis "pod Lublinem" już nie obowiązuje, kurier odmawia przyjęcia urządzenia ze względu na "nie uregulowane rachunki".
Namierzyłem samą firmę KINZO i zacząłem z nimi rozmowę, na razie trwa wymiana maili z działem serwisu. Pierwszego maila ode mnie w ogóle olali. W odpowiedzi na drugi: nie spodobała im się nie wypełniona przeze mnie karta gwarancyjna. Zobaczymy, czy będą dalej wymyślać wszystko, byle tylko nie przyjąć sprzętu na serwis czy postąpią jak należy i nie będą wymyślać bredni typu "uszkodzenie z winy klienta"...
Jak na razie ja zalecałbym ostrożność jeżeli chodzi o zakup. Poczekamy na rozwój wypadków.

G
Nenha 2014-09-06 13:57

Re: Kinzo

Kolego marka "Kinzo" jest marką von Holland.Pozdro

G
Nenha 2014-09-06 13:59

Re: Kinzo

"Kinzo" to produkt z Holandii

G
Nenha 2014-09-06 13:59

Re: Kinzo

"Kinzo" to produkt z Holandii

G
"Nenha" 2014-09-06 14:02

Re: Re:Kinzo_piepszony chinol

kinzo ci sie podoba, głupi jesteś i tyle kupujesz byle jakie narzędzie boscha i śmigasz do woli zamiast co roku kupywać piepszone elektronarzędzia kinzo,topex i jakies tam jeszce
iine chińszczyznę.ja od wielu lat jade na bosch i metabo na budowie i bosch czy to wiertarka czy aku pracują już u mnie z 6 lat ale niebieskie bosch nie kupujcie tego gówna chinskiego lepiej raz wydac wiecej i miec spokój


"Kinzo" to produkt holenderski.

G
"Nenha" 2014-09-06 14:06

Re: Re:Kinzo_piepszony chinol

kinzo ci sie podoba, głupi jesteś i tyle kupujesz byle jakie narzędzie boscha i śmigasz do woli zamiast co roku kupywać piepszone elektronarzędzia kinzo,topex i jakies tam jeszce
iine chińszczyznę.ja od wielu lat jade na bosch i metabo na budowie i bosch czy to wiertarka czy aku pracują już u mnie z 6 lat ale niebieskie bosch nie kupujcie tego gówna chinskiego lepiej raz wydac wiecej i miec spokój


"Kinzo" to produkt holenderski.

G
Powiedziałem ja 2014-09-06 14:34

Re: Kinzo

"Ile dasz, tyle masz" - cena jest wyznacznikiem jakości, nie spodziewaliście się chyba ze tanie narzędzia będą dobre?

G
mariusz 2016-01-02 15:18

Re: Kinzo

Ja mam agregat kinzo 2000 Watt i nie narzekam uruchamiam bezproblemu z boku ma ddźwignię od ssania przy opalaniu trzeba ja odciągnąć

G
damian 2016-06-23 17:16

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
były serwisant Kinzo 2017-05-10 07:23

Re: Kinzo

Tak się składa,że byłem przez jakiś czas serwisantem gwarancyjnym Kinzo.Mogę powiedzieć krótko,że to szajs jakiego teraz wszędzie pełno za "psie" pieniądze. W wiertarkach padające wirniki to norma,wyłączniki też się sypały,wrzeciona nie są nawet łożyskowane na łożyskach,tylko na panewkach,które też pękały,nie mówiąc już o tym jak szybko się "wybijały".Jak ktoś potrzebuje zawiesić w domu karnisze raz na 5 lat to może kupić,a potem pisać,że ma już 5 lat i wszystko działa....

G
Pracownik 2017-07-01 22:02

Re: Kinzo

Kinzo to marka holenderska ale produkty są made in china.

1 ... 6 7 8