jakie marki najlepsze

Do ostatniej strony »
G
Maariusz 2010-07-16 12:15

Re: jakie marki najlepsze

Elektronarzędzia AEG ze starszej serii można kupić w dobrej cenie, ale wyrzynarki widziałem tylko z uchwytem żelazkowym. Podobno wkrętarki AEG są niezłe chociaż dekarz, z którym rozmawiałem chwalił 12V Makitę jaką i ja posiadam

G
JK. 2010-07-16 20:40

Re: jakie marki najlepsze

Chwalił makitę bo AEG nie miał w ręce;)) Ja mam sam dwie wkrętarki AEG i nie zamieniłbym na żadne inne;) no chyba że jedną na coś silniejszego jeszcze z AEG.
Ale tak szczerze każdy ma własne ubodobania, jesli ktoś nie charuje narzędziami w pracy, to czy Makita, czy Aeg, czy Bosch to w zasadzie będzie mial super narzędzie zarówno w pracy jak i w domu, pytanie teraz tylko czy można kupić coś taniej o tej samej jakości, albo w podobnej cenie ale lepsze parametry? Bo jeśli tak, to warto przekonywać, bo innej marki.
A wracając do wyrzynarki jeszcze, to z niebieskiej starej serii na allegro była nniedawno wyrzynarka STEP 1200X za ok 600zł, ale uchwyt żelaskowy;).

G
Maariusz 2010-07-18 11:51

Re: jakie marki najlepsze

Wspomniany dekarz miał wcześniej wkrętarki Bosch i mówił, że dość szybko padały mu w nich akumulatory. Ten sam problem wysąpił z aku Hitachi, które mają na warsztacie gdzie pracowałem poprzednio. Musieli zakupić nowe baterie. AEG nie jest dostępne w najbliższych okolicach mojego zamieszkania. Muszę jechać prawie 60km do Leroy Merlin Krasne k/Rzeszowa.

G
JK. 2010-07-18 21:19

Re: Wiertarko-wkrętarka sieciowa

Tak tylko ten tańszy skil nie ma regulacji prędkości na pewno;)

G
matzio49 2011-05-03 20:15

Re: jakie marki najlepsze

Wszystko zależy do czego ale na pewno liderem jednym słowem porostu THEBEST jest HILTI FESTOOL PROTOOL sa niestety najdrożsi ale najlepsi.
Nie paczcie na niutono-metry ale na ogół bo liczy się solidność jakość siła niezawodność dokładność.

G
JK. 2011-05-03 23:00

Re: jakie marki najlepsze

Z tym bym się spierał czy najlepsi;) po pierwsze dlatego że Hilti nie robi własnych narzędzi, To w dużej mierze Bosch czy Kress. Po drugie Protool, oni się w dużej mierze też opierają na czyjeś produkcji(Festool, Kress, AEG, Nilfisk) np: młoty udarowe, kiedyś AEG teraz Kress. Po trzecie słyszałem pewne zastrzeżenia odnośnie jakości np: szlifierek kątowych.
Następnie Festool, owszem super narzędzia, ale nie dla wszystkich branży. Tylko dla stolarzy lub cieśli, ewentualnie robota przy gładziach. Brak wiertarek, kątówek, młotów itp...

G
fein o klase lepszy od reszty 2011-05-06 19:14

Re: jakie marki najlepsze

fein to najlepszy sprzęt jaki miałem a trochę tego było

G
asterix 2011-05-23 23:32

Re: jakie marki najlepsze

Młoty udarowe i wkrętarki to napewno HILTI w porównaniu do bosch to bosch to zabaweczka polecam hliti ten sprzęt chodzi jak szwajcarski zegarek szkoda tylko że jest taki drogi do domu to i najtańsza makita wystarczy też się szybko nie rozleci. Warzna jest też cena ale tżeba pamiętać że nienajważniejsza bo kto tanio kupuje (eurotec) kupuje dwa razy.

G
JK. 2011-05-24 12:51

Re: jakie marki najlepsze

Kolego młoty udarowe akurat to Kress nie Hilti;] - Wkretarki te sieciowe to też Kress, akumulatorowe to już kooperacja. Ważne więc abyś mówił o faktach;)

G
gosciu 2012-04-19 21:13

Re: jakie marki najlepsze

witam naprawiam elektronarzedzia i napisze tak. protool i black and decker dobre firmy ale czesci sa w kosmicznych cenach wiec dla mnie to tzw jednorazowki. makita, bosch. dewalt. hilti. milwaukee. celma. perles. hitachi. metabo. skil. aeg. festool. z nich polecam bosch. makita. celma. hitachi czesci tanie i dostepne do wszystkich modeli rowniez wiele zamiennikow. apropo dobrych wiertarek stare celmy nie do zajechania 20 lat pracy i wymiany wylacznikow haha mechanizm jak nowy rzadkie przypadki popsutych wirnikow prosta i solidna polska konstrukcja na licencji boscha. pamietajmy ze wiertla.dluta to 50 % sukcesu i tu polece boscha takie i nie do zajechania jak i tarcze boscha

G
gosciu 2012-04-19 21:13

Re: jakie marki najlepsze

witam naprawiam elektronarzedzia i napisze tak. protool i black and decker dobre firmy ale czesci sa w kosmicznych cenach wiec dla mnie to tzw jednorazowki. makita, bosch. dewalt. hilti. milwaukee. celma. perles. hitachi. metabo. skil. aeg. festool. z nich polecam bosch. makita. celma. hitachi czesci tanie i dostepne do wszystkich modeli rowniez wiele zamiennikow. apropo dobrych wiertarek stare celmy nie do zajechania 20 lat pracy i wymiany wylacznikow haha mechanizm jak nowy rzadkie przypadki popsutych wirnikow prosta i solidna polska konstrukcja na licencji boscha. pamietajmy ze wiertla.dluta to 50 % sukcesu i tu polece boscha takie i nie do zajechania jak i tarcze boscha

G
gosciu 2012-04-19 21:16

Re: jakie marki najlepsze

kressa porownam do marketowki a hilti mloty jak najbardziej tylko drogie czesci i brak zamiennikow bo to hilti.

G
mis 2012-04-20 09:48

Re: jakie marki najlepsze

witam naprawiam elektronarzedzia i napisze tak. protool i black and decker dobre firmy ale czesci sa w kosmicznych cenach wiec dla mnie to tzw jednorazowki.


Żartujesz, prawda?
Porównujesz Protoola do B&D. Dużo wypiłeś?

G
JK. 2012-04-20 19:22

Re: jakie marki najlepsze

sorry "gościu" ale troszkę pomyliłeś się w swych wywodach.
1) Po pierwsze porównanie B&D i Protoola - NONSENS!
2) Ceny części B&D są tańsze niż DEwalta czy Makity a podobne do Bosch zielonego czy Skila.
3) Kress i marketówka - kolejne śmieszne porównanie! Ceny części kressa są jednymi z najtańszych jeśli chodzi o narzędzia półki Profi.

G
Bartez 2012-04-20 22:49

Re: jakie marki najlepsze

Jak ty "gościu" narzędzia naprawiasz to całe szczęście że nigdy do twojego serwisu nie trafiłem

kress i marketówka , co to za porównanie ?? kress to są bardzo dobre i stosunkowo tanie narzędzia . już 6 lat katuję młotowiertarkę 650w i jedyne co w ramach konserwacji zrobiłem to przetarłem mokrą szmatą

1 ... 2 3 4 ... 5

Producenci :