Jaką wiertarkę / wkrętarkę wybrać ?

G
JK. 2010-01-28 17:34

Re:Jaką wiertarkę / wkrętarkę wybrać ?

Też widzialem tą nową wkrętarkę w obi, ale uważam że jest ciut za droga spokojnie mogłaby kosztować 299. Albo za jakieś 350 z dwoma akumulatorami byłaby super.
Jednak zauważyłem coś jeszcze też z CMI, wkrętak 3,6V Litowo-jonowy(1,3Ah), z uchwytem zatrzaskowym na bity, kaburą na pasek, łamaną rączką oraz wskaźnikiem naładowania baterii i regulacją momentu, w cenie 79zł co jest moim zdaniem super ceną. Porównywałem ją z Boschem IXO oraz swoim Kressem 1-2Fix. Jeśli chodzi o siłę jest tak samo mocy.

G
Rufus 2010-01-28 22:35

Re:Jaką wiertarkę / wkrętarkę wybrać ?

Tutaj OBI przebiło Castoramę bo ich firmowy McAllister tez z kaburą i o podobnych parametrach kosztuje zdaje się około stówy !

G
cizo 2010-11-01 23:40

Re: Jaką wiertarkę / wkrętarkę wybrać ?

Witam ja kupiłem wkrętarkę B&D tak jak kolega polecił z wersji ekonomicznej, tą 12V z dwoma aku. Teraz czekam na zamówiona młoto-wiertarkę B&D KD975. myślę że do domowych warunków mi wystarczą. pozdrawiam

G
gość 2011-11-28 11:32

Re: Jaką wiertarkę / wkrętarkę wybrać ?

W OBI kupiłem w promocji wkrętarkę CMI 14,4 V tylko z jedną baterią za 179 zeta jest Ok.

G
JK. 2011-11-28 16:06

Re: Jaką wiertarkę / wkrętarkę wybrać ?

Ale Li-ion?;) chyba

G
alerts 2013-09-06 14:02

Re: Jaką wiertarkę / wkrętarkę wybrać ?

W tym momencie mój wybór stanowiłaby na pewno
WIERTARKO-WKRĘTARKA JEDNOBIEGOWA WAK-Li 14 DB, czyli Celma i dokładnie taki sprzęt mam. Odradzam całkowicie kupowanie sprzętu kiepskiej jakości, najtańszego i na kiepskich podzespołach.Wyjdą z tego wyłącznie problemy.

G
sssss 2013-09-06 17:35

Re: Jaką wiertarkę / wkrętarkę wybrać ?

W tym momencie straciłem do Was szacunek... Ile jeszcze musi minąć czasu, żebyście przestali traktować internautów jak idiotów??? Dziwnym trafem na innych formach narzędziowo-budowlanych zaczęły pojawiać się w ciągu ostatnich dni rekomendacje podobne do tej. Dlaczego uważam, że jesteś pracownikiem agencji bądź Celmy? Jak wiadomo Celma wprowadziła niedawno sprzedaż B2C. Jak najłatwiej wypromować ofertę sklepu? Spamując gdzie się da nazwą produktu umieszczonego w sklepie. Zwóćcie uwagę, że nazwa modelu jest skopiowana ze sklepu Celmy. Nie jest to zatem inny sprzedawca. Stawiam na to, że kolejny raz producent robi nas w ciula podszywając się pod internautę. Wystarczy skopiować nawę modelu, a na pierwszym miejscu będziemy mieli link do sklepu C-my. Na innych forach podobnie - jeśli chcecie się przekonać, czy mam rację, wpiszcie do Googla nazwę wkrętarki. Większość wpisów na forach dokonana przez userów o stażu wynoszącym około 1-2 miesięcy. Żenujące to jest, naprawdę...

G
welk 2013-09-19 14:12

Re: Jaką wiertarkę / wkrętarkę wybrać ?

czy Ty nie jesteś przypadkiem pracownikiem Castoramy???

1 ... 2 3

Producenci :