HILTI...Co o nich sadzicie???

Do ostatniej strony »
G
gosc maniek 2010-09-29 21:29

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

kazdy z was ma potroszke racji! a ja robie wszystkim ,celma,bosch,hilti,milwaukee,makita,aeg.metabo,dewalt,elu,hitahi,duss,kress,itd.mozna wymieniac plusy i minusy ale wszyskie te firmy maja jeden cel "zarobic ogromna kase" na nas!!!!pozdrawiam!!!!!

G
L.C. 2010-10-16 20:06

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Witam jestem szefem niewielkiej firmy budowlanej
przez moje rece przetoczyly sie praktycznie wszyskie marki
jezeli chodzi o cene - pewnie hilti nie jest najlepsze

ale jesli chodzi o jakosc - hilti jest najlepsze

ale co jest najwazniejsze ............ FRAJDA !!!! - nie ma takiego sprzetu, ktory daje tyle przyjemnosci z pracy. obecnie w firmie mam tylko sprzet hilti i nie chce innego.

z Hilti jest jak z fordem mustangiem - jak cie nie stac na paliwo to go nie kupuj.

ale wchodzac na budowe z boschem czy makita - nigdy nie poczujesz sie jak wlasciciel mustanga.

Pozdrowienia dla posiadaczy Hilti

G
JK. 2010-10-16 22:55

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

To się nazywa pozerstwo a nie jakość;)

G
Domi 2010-10-17 18:01

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

"z Hilti jest jak z fordem mustangiem - jak cie nie stac na paliwo to go nie kupuj."
Nie wiem czy sobie zdajesz sprawe ale ford mustang to jest awaryjny woz i o mocy niskiej jak na swoj silnik. I wytlumacz mi jaka jest frajda w uzywaniu hilti??
Uzywalem hilti ale zadnej ekstazy przy tym nie odczulem(moze nie tak go uzywalem:)) owszem sprzet jest dobry nawet bardzo ale tylko tyle zadnej przepasci (oprucz cenowej) miedzy innym sprzetem profesjonalnym nie ma.

G
foka 2010-12-15 23:23

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

kto produkuje taki sam odkurzacz jak Hilti VCD50? Ma ktoś może cennik Hilti po numerach katalogowych?

G
Rufus 2010-12-26 19:14

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Może nie identyczny ale bardzo podobny STARMIX HS Recy PA-1455 KFG.
Śmiem twierdzić że odkurzacze Hilti oparte są na podzespołach Starmixa.

G
JK. 2010-12-26 20:50

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Pewnie tak;) - Hilti nie robi już od dawna własnych narzędzi. Electrostar produkuje odkurzacze dla większosci marek, takich jak Hilti, Bosch, Metabo, Kress, kiedyś takze dla AEG, Milwaukee. Starmix to jedynie marka Electrostara. Podobnie jak Steinel produkuje opalarki dla wiekszosci producentów(Bosch, Makita, Metabo...)

G
Rufus 2010-12-27 17:46

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Nie tylko opalarki !
Pistolety klejowe znanych marek to tez w większości Strinel w różnych kolorach.

G
Rufus 2010-12-27 17:49

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Steinel -oczywiście !

G
harii 2011-01-29 11:05

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

przed laty kiedy zakładałem moją małą firmę ,kupiłem cały sprzęt Metabo, po drodze doszły jeszcze inne marki (hilti, sparcy , bosch,itp)powiem całkiem szczerze wszystkie metabo pracują do dzisiaj (9 lat )owszem niektóre były w serwisie (3 lata gwarancji )ale z mojej winy (małymi młotkami rozwalałem ściany) i to pracowały po kilka lat zupełnie bezawaryjnie co nie mogę powiedzieć o żadnej innej marce a w szczególności o sparcy (duża maszyna przy małym stopniu eksploatacji padła po roku, a serwis to prawdziwy koszmar) i jak na razie nawet nie myslę o innych markach jak tylko metabo
przyzwoita cena , bardzo duża bezawaryjność ,mała waga, świetny serwis w całym kraju,i naprawde wspaniale się z tym pracuje. Pewnie są inne równie dobre marki, ale nie stać mnie na eksperymenty

G
camel17 2011-02-05 22:01

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

A co myślicie o zarządzaniu flotą? czy jest to warte zainteresowania? Czy są w umowie jakieś haczyki? Proszę o podpowiedź bo jestem dość zainteresowany.
camel17@wp.pl

G
bryz 2011-02-07 20:39

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Daj sobie spokój z tym Hilti, kup sobie co tam potrzebujesz z Protool'a !

G
eryk7 2011-02-07 21:54

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

witam. mam na stanie Hilti Te 76 ATC i naprawde robi robotę , minus waga, ale w końcu on nie jest do skuwania kafelek, dostaje po tyłku i daje rade, polecam

G
djkris36 2011-02-20 12:18

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Hilti?!! kiedyś jeszcze mieszkając w Francji do mojej świeżo założonej firmy zakupiłem pierwsze narzędzia tej marki, potrzebne mi do wykonywania instalacji elektrycznych, tam przewody puszczało się w peszlu, wiec bruzdy trzeba było robić głębsze jak pod płaski YDY, były to: młotowiertarka TE 35, bruzdownica DC SE20 i odkurzacz pyłowy, nie pamiętam modelu, wszystko ok, narzedzia i serwis, kurjer zawiną

G
Pioter 2011-03-27 16:34

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Może nie identyczny ale bardzo podobny STARMIX HS Recy PA-1455 KFG.
Śmiem twierdzić że odkurzacze Hilti oparte są na podzespołach Starmixa.



Hilti te odkurzacze odbieralo od nilfisk alto teraz wiekszosc firm odbiera od nich odkurzacze rowniez protool i festool, odkurzacze sa super ciche i mocne i maja czysccsenie filtra za pomoca przeplywu powietrza a nie jak w starmixie i karcherze przez wibracje co jest troche glosne

1 ... 2 3 4 ... 5