HILTI...Co o nich sadzicie???

Do ostatniej strony »
G
JK. 2011-03-27 21:08

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Niby tak, ale automatyczne czyszczenie jest wygodniejsze i droższe, niezależnie od producenta. Odkurzacze z manualnym wymuszeniem odwrotnego przepływu powietrza ma także AEG, Milwaukee, Makita, Karcher i chyba Dewalt.

G
machanik 2011-04-02 01:08

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

hilti drogie jest

G
piotras_PROTOOL 2011-04-02 21:22

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???


Hilti te odkurzacze odbieralo od nilfisk alto teraz wiekszosc firm odbiera od nich odkurzacze rowniez protool i festool, odkurzacze sa super ciche i mocne i maja czysccsenie filtra za pomoca przeplywu powietrza a nie jak w starmixie i karcherze przez wibracje co jest troche glosne


Festool juz ma swoja produkcję odkurzaczy, Protool juz tez zaczyna odchodzić od Alto.

G
koba81 2011-05-25 16:10

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Ja mam flotę w Hilti. Mają dwa rodzaje. Ja mam EASY, a oni mówią na to najem długoterminowy. Mam dwa młoty TE 706 i TE 3000. Ten drugi 30 kg jest zajebisty - miałem żółtka Boscha i się chowa. Zamiast wydać klika tysięcy płacę im 360 zł na miesiąc za oba urządzenia. Tyram je jak mogę - Hilti wszsytko naprawia. Przysyła kuiera na swój koszt i daje jeszcze maszynę zastępczą na czas naprawy. Wszystko naprawiają - o nic się nie martwię - nawet szczotki wymieniają. Szkoda nerwów na inne serwisy.

G
usa-ed 2011-12-26 07:27

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Czytajac to wszystko mysle ze kazdy z was ma troche racji, mieszkam w stanach i korzystam z hilti , boscha , makity , dewalta millwakey i roznych innych narzedzi. Pracuje w durzej firmie budowlanej i powiem tak hilti jest najlepsze jesli chodzi o mloty udarowe, mlotowiertarki , karzdy z nas ma przynajmniej dwie z rorznych firm sam mam boscha i hilti te 76 i 905 , jesli chodzi o szlifierki katowe to kiedys pracowalem dzien w dzien przez okres dlurzszy niz pol roku przez 10 godz dziennie i najlepsza byla makita, puzniej bosch a na koncu hilti co bylem zaskoczony.Tak ze stwierdzam jesli porownujecie sprzet to trzeba okreslic do jakiej konkretnej pracy

G
JK. 2011-12-26 18:23

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Wszystko fajnie, ale pamiętaj za jakość hilti odpowiada między innymi Kress czy Bosch, bo to ich fabryki robią narzędzia hilti. Więc tak naprawdę to Hilti to najwyższa półka jakościowa bosch czy Kressa.

G
WODNIK65 2012-06-10 15:57

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Używam Hilti od prawie 20 lat . Firma calkiem niezla , choć w tej chwili uważam ,że za mniejsze pieniadze można kupić naprawdę dobry sprzęt . Już nie kupię Hilti . A to co teraz robią z serwisem to poprostu żenada . Oddasz sprzęt z drobiazgiem , a wmówią Ci ,że trzeba wymienić pól wiertarki bo częśći wykazują zużycie i oczywiśćie wystawią taki rachunek że zwali Cie z nóg . Kupująć Hilti zastanówcie sie , bo ceny są zarąbiste ( Myślę ,że nie adokwatne do jakości ) I serwisu tak naprawdę nie ma . Bo za te pieniądze które proponują nie opłaca sie reperować tylko kupić nową wiertarkę z 2 letnia gwarancją i normalnym serwisem . Ja nie polecam Hilti . Za mniejsze pieniądze można teraz kupić równie dobry sprzęt . Ale decyzja należy do kupującego

G
mariodg 2012-06-13 20:58

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

bosch to badziewiasta firma i z roku na rok coraz cieńsza i niebieska tez niestety kiedys to byla firma hilti owszem droga ale jak na budowe czy ogolnie budowlanke idealny sprzet a od boscha to makita zdecydowanie lepsza i cena przystepbiejsza niz hilti

G
Bartez 2012-06-13 23:00

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Z serwisem Hilti to niestety święta prawda , istna paranoja . Zdecydowanie polecam Kressa

G
atyp 2015-10-22 08:50

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Viiper 2016-03-22 15:18

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Przeglądając opinie mam dziwne wrażenie, że kłócą się w tym temacie sprzedawcy i zapewne trafiłem w 50%. Przechodząc do rzeczy, to mam jedno konkretne pytanie. Jakie rabaty udziela HILTI nowym klientom? A jakie rabaty mają starzy klienci.

Jeśli się okaże, że przeciętny Kowalski może kupić ten sam sprzęt, to stary klient - rozważę, powolną przesiadkę na inną firmę.


Co do serwisu treści i tematu serwisu: "Proszę nie porównywać HILTI z autami". Równie dobrze, każdy może wymienić wirnik, obudowę i szczotki. A jeśli ktoś nie ma czasu i minęła gwarancja, to jest masa sprzedawców którzy naprawiają sprzęt i to niedaleko waszego miejsca zamieszkania.

Odnośnie szlifierki BOSHA i Hilti, obudowa pasuję do jednej i drugiej. Różnicą oczywiście jest cena i kolor.

G
mario 2016-08-21 23:59

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

hilti było jest i bedzie najlepsze,milwaukee to samo co aeg bo aeg niemieckie to produkuje,wczesniej atlas copco,Milwaukee nie jest zadną amerykańską firmą to jest niemieckie AEG .Dla hilti tylko bosch profesional robi szlifierki,pozatym mają wszystko swoje od elektroniki do konca produkuja sami wszystkie narzedzia.Ludzie piszą że nawet kress robi dla hilti.To totalna bzdura,kress to podmarka co bierze narzedzia od czeskiego narexa jak protool czy spit.Odpowiem ... młoty i wiertarki polecam hilti i wackera nie ma lepszej firmy ,wkretarki polecam dewalta,boscha i hitachi,makita to śmieci nowe młotki i wkretarki mają wieksze luzy jak uzywane w środku mają dużo plastiku,młotki tuleja mają osadzone na pierscieniach ślizgowych a nie na łożyskach.Polecam kupic każde hilti,spita 352,boscha gbh 7-46de milwaukee plh 32 xe. wackera ehb11 blm sds max,i wieksze wyburzeniowe,gsh 27,gsh 16, hilti te 16 c,z kolei młotki dewalt sds max mają naped łancuchowy w srodku totalne badziewie,Dl przykładu ostatnio wierciłem otwornica w betonie 115mm typowo udarowa hilti te 76 kreci wszystkim, tak jak wacker ehb 11 ,makita 5211 i bosch 7-46 przepuszczał sprzegło.A otwornice posiadam kango udarowe 115mm kosztuje od 600 do 800zł a nie 200zł.Na youtube pokazują dewalta czy makity jak porotermie wiercą.

G
dawid 2017-01-11 00:28

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
On 2019-09-09 23:44

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Przesadzasz z niezawodnością hilti. Jak dobrze poszukasz i poczytasz, to znajdziesz maszyny porównywalne do hilti za o wiele mniejsze pieniądze. Do tego hilti dąży, żebyś tylko u nich naprawiał maszyny i po gwarancji stwierdzają, że koszty naprawy wynoszą połowę wartości maszyny, żebyś kupił nową od nich.

Do tego śmieszy mnie porównywanie wkrętarek:) Wiele osób nie jest wstanie zajechać markowych zabawek takich jak bosh, makita, czy inna firma. W takim razie po przepłacać?

Czasami lepiej wymieniać co kilka lat sprzęt, niż ładować niepotrzebnie duże pieniądze w hilti. A mają politykę podnoszenia cen i zapytanie ofertowe w tej firmie, to podanie cen katalogowych ;p

G
sova 2019-11-02 23:37

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Makita ma tę zaletę, że można za grosze dokupić większość części - praktycznie za 200 zł można wymienić wszystkie części wkrętarki poza obudową. Spalinowe narzędzia Maikty są słabe. Miałem 2 pilarki i miały jakąś wadę konstrukcyjną - zacierał się w nich silnik. Bardzo dobre i mocne są wkrętarki JCB. Młoty słyszę od ludzi że faktycznie Hilti jest najlepsze, nie do zabicia ale ja wolę kupić 3 razy Hitachi albo Makitę niż Hilti. Przy czym czym jeszcze raz Makita wygrywa dostępem do części zamiennych, czego nie oferuje nikt inny w takiej skali. Bardzo dobre też mam doświadczenia z mniejszymi narzędziami DeWalt - Wiertarka i diaks na budowie wytrzymały 3 lata ciężkiej pracy. Ale najlepsze jest to, że najdłużej działającym narzędziem jest u mnie młot Macallister - czyli badziewie z Castoramy za 1000 zł kupione do jednej roboty - działa od 5 lat bez żadnej naprawy.

1 ... 3 4 5