HILTI...Co o nich sadzicie???

G
Lucas1981r 2020-02-11 22:46

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Tak jak kolega wyzej -zgadzam sie w 100%, a sam pracuje na serwisie elektronarzedzi,
czesci Makita, Bosch itp - to no problem i cenowo ponad polowa taniej niz Hilti - za to doczekac sie czesci od Hilti to jakas tragedia! Teraz mam mlotowiertare na serwiste TE15 - do wymiany kilka czesci i jak mi w koncu przyslali wycene czesci do az parsnalem smiechem - calkowity koszt zamknalby sie w kupnie nowej :)

G
xxxxx 2020-04-03 10:48

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

tak z ciekawości spytam. ile lat ma Twoja TE15??

G
Mariusz 2020-07-14 15:35

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Najgorsza firma.!kiedys było ok a dziś masakra trzy lata temu naprawiałem młot TE70 ATC który ma licznik pracy. Zapłaciłem ponad 2000 zł leżał i czekał na pracę do kucia. Pracował 1,5 h! I znów nie kuje wiedz dzwonię do serwisu a tu UWAGA. ZAPŁACI PAN ZNÓW PONAD 2000 ZL TO ODBIERZEMY. No ja dziękuję marce Hilti za pracę mlotowiertaki 2000 zł za godzinę pracy. Serwis powiedział że gwarancja minęła a co z licznikem pracy maszyny? Co leży to się popsuła? Super firma a zaznaczam że młot kosztował mnie ponad 9000 zł. Pozdrawiam firmę hilti. FV mogę dołączyć.

G
misprzekliniak 2020-11-07 18:29

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Przykro ze trafiles na beznadziejnego konsulatanta..... Trzeba bylo zlozyc reklamacje, jezeli faktycznie byl to krotki czas pracy maszyny , naprawa bylaby gratis!
Pozdr

G
stakopbud 2020-12-16 21:30

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Urządzenia mają może jakąś jakość. Napewno się za nie przepłaca. Natomiast osprzęt to porażka. Kupiłem dłuto za 850zł które pękło po 12godz pracy. Reklamacja oddalona. Na allegro zamienniki są po 140zł. Nie kupię już Hilti.

G
Ricky 2021-10-14 13:57

Re: HILTI...Co o nich sadzicie???

Jak kupisz Hilti to już przepadłeś psuje się to non stop a jak już trafi do serwisu to wartość naprawy zawsze przekracza połowę wartości zakupu nowej maszyny. Lepiej kup świetne Milwaukee lub Makitę. Za jedno Hilti masz 3 szt. innych tańszych w zakupie i potem w serwisie.

1 ... 4 5