Eurotec

Do ostatniej strony »
G
SWOJSKI 2011-06-19 07:38

Re: Eurotec

Panowie, pomyślałem tak że będę tym młotkiem pracował w miarę spokojnie na warunki domowe, przerwy w pracy, smarowanie itp. no bo gdzie mi się spieszy szczerze mówiąc, wiadomo za te 163 złote to nie jest narzędzie do profesji oni sami to piszą. No ale jeżeli bym przegiął to trudno, z każdą pracom to się będzie spłacać. I tak oszczędziło mi to poobijanego kciuka i zmęczonych rąk od przecinaka i młotka. Oczywiście że chciałbym żeby nigdy nie uległ uszkodzeniu, ale to pobożne życzenia. Będę się dzielił swoimi uwagami, bo mogą się komuś przydać, tak jak Wasze mi.
Pozdrawiam.

G
kubas 2011-07-07 00:20

Re: Eurotec

przymierzam się do kupna kosy elektrycznej eurotecu. czy warto? kosa będzie miała trochę pracy bo mam do wykoszenia ok 30 arów (nie tylko trawa ale tez i krzaki).

G
SWOJSKI 2011-07-22 14:05

Re: Eurotec

Witam ponownie. Zbyt długo na temat już wiadomej firmy Eurotec i jej wyrobów nikt nie pisał. Radość a także mój optymizm odnośnie młota udarowego tej firmy RH 216 o rzekomej mocy 2200 W, wczoraj prysła jak bańka mydlana. Nic ostatnio nim nie robiłem postanowiłem więc popracować trochę, zacząłem kuć niewielki kawałek muru starego płotu, nagle jak zaczęło w nim gruchotać trzaskać. zostawiłem tą robotę do dzisiaj rano, rozebrałem ten młotek, naprawdę nie mogłem uwierzyć 3 tryby doszczętnie zorane jakby stal z której były zrobione nie była hartowana na domiar odrobina smaru i to po bokach oblepiona opiłkami żelaza. Postanowiłem sprawdzić twardość i wyjąłem jedną zębatkę sprawdziłem,rzeczywiście z takiej stali można robić tylko gwoździe. Moja ocena Panowie nie kupujcie zabawek dla dzieci czy jak kto woli złomu, nawet te parę złotych jest to GÓWNO nie warte. A ja jeszcze mam pilę łańcuchową do drzewa którą jeszcze nie ciąłem za wiele ???????????.
Ze smutkiem pozdrawiam.

G
michu 2011-08-08 20:53

Re: Eurotec

swojski , kolego ja ci wspolczuje zes ty to kupil czlowieku :( nie mam pojecia zielonego jak ci ludzi ktorzy mowia ze im dziala bez problemu a wiekszosci na forum sie zagdzewaja dymia i padaja , ja tez chcialem to kupic na szczescie przejzalem forum i zdecydowanie zrezygnowalem z tego eurotecha a kupilem za 280 zyla Młot udarowy 900W 3,5J GRAPHITE 58G859 ladnie sie niem pracuje sporo pokulem a lekko cieply silniczek byl , nowka sztuka i gwarancja door-2-door na dwa latka wiec sie opyla ;)

G
Darek 2011-09-07 19:41

Re: Eurotec

Mam kilka narzędzi Eurotecu i powiem tyle> dom wybudowałem a one jeszcze zipią a za 900zł to można sobie nakupić pełen zestaw a nie jeden młotek.
Majsterkowiczom polecam, fachowcy i tak wiedzą swoje...

G
Zenek 2011-11-12 15:13

Re: Eurotec

Mam wiertarkę Eurotec RH285. Uważam że jej moc jest wystarczająca i porównywalna z Boschem 2-26. Tłucze i wierci w żelbecie blokowym jak w maśle. Tylko że niestety mi się zepsuła. Byłem z niej zadowolony bardzo tylko krótko. Rozleciał sie praktycznie cały udar kilka części połamanych. Gdzie można kupić do tego części?Pomóżcie.

G
kris fr 2011-11-29 09:46

Re: Eurotec

Mieszkam w niemczech i poszukiwalem sprzetu marki 'EuroTec Germany' w tutejszych marketach i na pchlich targach ale bez skutku.
Uzywam mieszadla tej firmy do mieszania kleju, sprawuje sie w zasadzie bez zarzutu juz ponad rok.
Wie ktos moze gdzie kupic ten sprzet w niemczech?

G
kris fr 2011-11-29 09:46

Re: Eurotec

Mieszkam w niemczech i poszukiwalem sprzetu marki 'EuroTec Germany' w tutejszych marketach i na pchlich targach ale bez skutku.
Uzywam mieszadla tej firmy do mieszania kleju, sprawuje sie w zasadzie bez zarzutu juz ponad rok.
Wie ktos moze gdzie kupic ten sprzet w niemczech?

G
lulix_81 2011-12-13 23:24

Re: Eurotec

witam. mam w garażu jak nie którzy twierdzą tych chinoli i chodzą do tej pory.
kosiarką koszę ok. 40 arów z przerwą na cygara i dolanie paliwa. wiertarką wierciłem nawet 16 wiertłem i przewierciła. frezarka oraz strug chodzą tez bez zarzutów. do domu polecam tylko trzeba trafić na euroteca a nie euroteka

G
kamikadze 2012-02-10 09:04

Re: Eurotec

jakość jeśli chodzi o cenę w przypadku Eurotec nie idzie w parze z jakością. Narzędzia są lepszej jakości niż trzeba za nie zapłacić. Błędem jest kupno narzędzi i praca nimi zarobkowa jak to się mówi. Ale dla majsterkowicza, w domu, bez wysilenia podziałają długo. Mam ich kilka, szlifierkę oscylacyjną, taśmową, wiertarkę z udarem SDS bardzo podobna do Boscha, wszystkie działają bez problemowo. Z tanich taniości bo to ten segment firma jest godna polecenia.

G
JK. 2012-02-10 16:42

Re: Eurotec

Jednak nawet zwykły majsterkowicz powinien nie być robiony w balona, przez producenta tych narzędzi, jeśli chodzi o parametry, zwłaszcza moc narzędzi. Po drugie każdy majsterkowicz ma prawo uzywać tego narzędzia również po upływie gwarancji, a to że Eurotec nie posiada serwisu stąd jest tani;] Coś za coś.

G
maniak 2012-02-29 15:04

Re: Eurotec

Narzędzia Eurotec są super. Jeśli ktoś się przejechał na tych narzędziach to pewnie kupił podróbkę hehehe

G
Dzizas 2012-03-02 16:22

Re: Eurotec

Nie zartuj. Eurotec ta taki crap ze rozpada sie w rekach. Miałem m.in ich szlifierke 1000W i chodziła połowe gorzej niz 600W w Boschu a po ok 15 minutach pracy szlag ja trafił wiec nie gadaj głupot ze to super marka.

G
majster 2012-04-02 13:07

Re: Eurotec

czy może ktoś kto zachwala lub krytykuje wiertarki lub inne urządzenia eurotec dać linka do zdjęć swojej używanej lub zepsutej??

G
Dzizas 2012-04-03 09:19

Re: Eurotec

Nie wiem jak ty ale ja swoje zepsute narzedzia wyrzucam a nie trzymam do sfotografowania...

1 ... 4 5 6 ... 8

Producenci :

Kategorie :