Eurotec

Do ostatniej strony »
G
Maariusz 2011-04-03 17:56

Re: Eurotec

Jakby ta wiertarka rzeczywiście miała 1800 W to byś jej jedną ręką nie utrzymał. Po wierceniu ręce maiałbyś wykręcone

G
ewq 2011-04-04 13:16

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Maariusz 2011-04-04 18:25

Re: Eurotec

Eurotec to chiński sprzęt więc jest kopią europejskego. Do użytku domowego owszem wystarczy.

G
marek.m 2011-04-07 12:14

Re: Eurotec

witam.szukam części do młota HR216.konkretnie TŁOCZKA i KORBOWODU to części od udaru .tel.501253318

G
Darecki19801 2011-05-16 16:40

Re: Eurotec

Osobiscie tez mam co nieco EUROTEC-a i nie narzekam. Wiertarka ID500 i Flex na tarcze 125 mm. Zlego slowa o tym czyms nie powiem. Jak wspominacie, JAK SIE DBA TAK SIE MA. Na codzien pracuje jako brukarz. Szlifiera tnie kamien ze idzie kurz i nie narzekam a co do wiertarki to mam zamiar zmienic glowke bo niecierpie samozaciskow. Osobiscie jestem zadowolony i planuje dokupic kilka sztuk tego co tu niektorzy nazywaja tak jak nazywaja. Jako ciekawostka-MAKITA sie posypala jak przyslowiowa.........(CENZURA) ale wole tanszego EUROTEC-a niz na ten przyklad SKILL-a

G
tom 2011-05-23 12:36

Re: Eurotec

Witam!!!Potrzebuje szczotkotrzymacze do struga elektrycznego eurotec 1200W. Czy wie ktoś gdzie moge taka część zakupić???

G
JK. 2011-05-23 22:06

Re: Eurotec

Targ? Giełda? Tam gdzie handlują tym czymś;]

G
san 2011-05-31 08:36

Re: Eurotec

GOściu, nie kombinuj, taki z ciebie budowlaniec, jak ze mnie kozia trąbka. Czytając twój tekst stawiam w ciemno, że jesteś spzredawcą, albo pracujesz w dziale handlowym Eurotecu, mam racje? A wiesz co cie zdradza? Nie wiesz i sie nei dowiesz, ;-)

G
SWOJSKI 2011-05-31 16:30

Re: Eurotec

Witam. Mam Panowie elektryczną piłę łańcuchową EUROTEC co prawda nie dawna, w tej chwili kupiłem młot udarowy 2200 W Eurotec RH 216. Zaczyna się trochę pracy oczywiście domowej zobaczymy czy ty ten sprzęt z dolnej pułki się sprawdzi. Na pewno podzielę się wiedzą czym naprawdę jest, ja nie lubię zachwalać czegoś co jest tego nie warte.
Niedługo się odezwę.

G
horsky 2011-06-02 00:05

Re: Eurotec

To /prawie/ wszystko zależy od umiejętności operatora. Więc Hilti, Makita to sprzęt dla ludzi którzy wiedzą jak używać narzędzia. Natomiast China made to dobry wybór dla mniej wtajemniczonych - bowiem każdą maszynę można swoją głupotą zarżnąć. Osobiście używam no mame' ów z pewną delikatnością - i sprawują się dobrze - wytrzymują powyżej roku. Natomiast gdy praca ma być ciężka to tylko sprzęt markowy. I tu mała uwaga - nie mam żadnego szacunku do B&D, niski do BOSH. To nie jest sprzęt który radzi sobie w trudnych warunkach. To coś trochę lepiej wykonanego jak chiniol.

Ale to tylko moje zdanie/doświadczenie.....

G
SWOJSKI 2011-06-05 17:05

Re: Eurotec

Witam. Panowie kilka dni porobiłem sobie tym młotkiem udarowym 2200 W Eurotec RH 216 który jak wcześniej pisałem niedawno kupiłem ale dopiero teraz mogłem trochę popróbować, różne tu padały opinie i nie powiem że któryś z opiniodawców łgał. Do rzeczy. jego moc na tabliczce znamionowej 2200W a moc faktyczna zbadana doskonałym urządzeniem pomiarowym to przy pełnym obciążeniu tylko 1070W czyli mniej niż połowa, kiedy kułem ścianę to było bardo gorąco ale młot się strasznie grzał i śmierdział zapewne tymi lakierami z uzwojeń i tworzywem sztucznym. Dawałem mu przerwy dość często, aż się wkurzyłem i popracowałem ze dwa razy dłużej że nie mogłem dotknąć głowicy taka była gorąca, no powiem wszystko na razie w porządku. Ze 6 razy wysunął się szpicak z uchwytu ale nie wypadł tylko raz wyskoczył jak "bełt" z kuszy leciał ze 2m aż mi skóra ścierpła na plecach. A teraz mam pytanko do Panów odnośnie tego wysuwania się przecinaków z uchwytu czy to jest wada uchwytu czy tak może się zdarzyć.
To by było na tyle na gorąco.
Pozdro.

G
darecki19801 2011-06-10 06:49

Re: Eurotec

Odnosnie wyskakujacego osprzetu z glowek typu SDS. W mojej starej makicie tez mam ten problem a to dlatego iz kiedys przegrzalem mlot do tego stopnia ze mozna bylo na nim jajka smazyc. W prostych slowach zostala rozhartowana glowka i dlatego dluta i inny osprzet wyskakuje. Zawsze mozna to wymienic, pytanie za jaka cene :)

G
SWOJSKI 2011-06-10 20:56

Re: Eurotec

Witam, dzięki za info. smutne to co piszesz jeżeli miała by to być prawda to kurde "mizeria " z tego co wiem to do tych młotków nie warto kupować części zamiennych bo 2, 3 takie części to nowy młotek. Robie nim w dalszym ciągu i fakt że przecinak mi się często wysuwa no ale wyskoczyć to nie wyskoczył. poza tym jednym incydentem na początku. Muszę kurde rozebrać tą głowice i zobaczyć na czym to polega może coś da się wykombinować zanim będzie za późno.

G
JK. 2011-06-12 01:45

Re: Eurotec

Możesz próbować, ale uważaj bo pewne elementy maszyny powinno domontowac się odpowiednimi narzędziami. Ich brak może spowodować uszkodzenie rozbieranego podzespołu, lub prak możliwości złożenia maszyny w całość.

G
darecki19801 2011-06-14 21:03

Re: Eurotec

Do "JK". Odnosnie tego co napisaleś to częściowo się z tobą zgadzam. Fakt który zamierzam podpowiedzieć polega na tym iż:
- do poszczególnych elektronarzędzi EUROTEC znalazłem podzespoły bazowe markowych producentów.
Dopisze jedynie tyle iż zaryzykowałem ich wymianę. Zobaczymy jak długo elektronarzędzia pozostaną sprawne bez konieczności remontu.
"RYZYK FIZYK".
Nie będę opisywał szczegółów by nie robić kryptoreklamy.
Różnica w działaniu elektronarzędzi uległa diametralnej zmianie.
Napisze kródko i na temat. Szukajcie a znajdziecie :)

1 ... 3 4 5 ... 8

Producenci :

Kategorie :