Eurotec

Do ostatniej strony »
G
Maariusz 2010-09-24 23:35

Re: Eurotec

Co takiego ma w ofercie Polska Celma, że ją tak polecasz? Na dzień dzisiejszy mają tylko nowy model szlifierki a reszta to wyroby z ponad 20-letnią historią.

G
Pitex 2010-09-28 18:44

Re: Eurotec

Co z tego ze maja 20 lat sprzety w celmie (chyba wygladem :P) - przeciez to nie przekresla ze sprzet jest porządny. Dobrego sie nie zmienia :)
A jak mi piszecie o makita ze jest dobry to nóż w kieszeni sie otwiera. Podrabiaja go na potęge i nawet org. ma duzo reklamacji!
Osobiscie polecam sprawdzone elektronarzędzia przeze,mnie MEtabo! Katuje je niemilosiernie (zwlasza upodobalem sobie młotowiertarke KHE 28 PLUS) co nie oznacza ze nie dbam o nie. Wiadomo sprzet ten nie jest tani, ale mocny do dlugich i ciezkich prac! Natomiast zastanawiam sie tez na d zakupem dla pracownikow tanszego, ale porzadnego sprzetu, bo wiadomo jak ktoś uzywa nie swój sprzet to ma go w pompie. Dlatego temat mnie zainteresowal i zastanawiam sie nad wiertarka i mieszadlem Eurotec.

G
Maariusz 2010-09-29 08:13

Re: Eurotec

Ja nie napisałem, że Celmy narzędzia są do kitu tylko chodziło mi o ubogą ofertę i przestarzały kształt. Podobno mają jesienią wypuścić jakieś nowości. Sporą ofertę ma DWT i przez to zbieram informację na temat jakości tych elektronarzędzi. Z serwisem i częściami podobno nie ma problemów. Młoty mówił mi w sklepie sprzedawca schodą z półki bardzo szybko. Kupowane są przez ludzi na terenach popowodziowych do skuwania tynku.

G
John 2010-10-13 01:20

Re: Eurotec

gdzie mozna nabyc wieksza ilosc takich wiertarek...oczywiscie na fakture? 512898689

G
Pychu47 2010-12-17 12:47

Re: Eurotec

ja mam dwie pompy zanurzeniowe eurotec i eurocraft i sprawują sie dobrze pompa eurotec przez tydzień podczas powodzi chodzila p[rawie non stop , wlanczana byla co jakies 10 minut w celu wypompowywania naplywajacej wody i nadal dziala ja jestem zadowolony :)

G
Mikołaj 2011-01-31 18:49

Re: Eurotec

Witam, prowadzę sprzedaż narzędzi EUROTEC, jak również części zamienne.
605440591. Podkarpacie

G
Wasyl 2011-02-13 15:11

Re: Eurotec

Moce nie są wyssane z palca. Podają prawdziwą moc, ale nie wyjściową tylko moc jaką ma silnik, a wiadomo że moc wyjściowa jest o wiele mniejsza. Taki chwyt marketingowy. Klient widzi moc 2300 W i myśli że tyle ma wiertarka na wyjściu. Też zastanawiałem się nad kupnem sprzętu tej firmy ale dołożyłem paredziesiąt złotych i kupiłem sprzęt Firmy Einhell. Polecam

G
Janusz 2011-02-13 20:21

Eurotec wiertarki - szlifierki

Kupiłem ostatnio wiertarkę Euroteca ID203 1300W i szlifierkę kątową 1200W.
Stwierdzam, że to badziew nad badziewami. Nie polecam !!!!!
Wiertarka przy wierceniu wiertłem fi 8 w metalu po uprzednim wywierceniu otworów fi 4 zaczęła dymić. Przy takiej mocy wiertarke powinno mi wyrwać z rąk. A ona stawała. Szlifierka przy oszlifowaniu metra katownika (zdjęcie z niego rdzy) równiez zaczęła dymić. Tak więc duzo tego sprzętu mozna spotkać na Allegro lub na giełdach samochodowych.
Przestrzegam !!!! Nie kupujcie wiertarek i szlifierek !!!! Ja czytając forum skusiłem się niska ceną i różnymi opiniami. Teraz wiem, że nie warto wydawać złamanego grosza na ten pseudo - sprzęt.

G
fin 2011-03-07 23:24

Re: Eurotec

Mam dużo narzędzi Eurotec (wiertarki, młot udarowy. przecinarki, kompresor itp) i wiem jedno, jak się poprawnie używa narzędzi to służą długi czas. A co do Boscha czy Makity to strach używać bo gdy się zepsuje to koszt części przewyższa wartość nowego sprzętu. Już kilku moich znajomych się o tym pzekonało. Śmiali się że używam takie coś jak Eurotec, teraz ja mam z nich polewkę bo nie mają nic przez tą swoją durną wiarę w nalepkę firmy na maszynie. A po za tym jak widzę jak niektórzy "fachowcy" używają narządzi to bałbym się dać im do ręki zwykły młotek bo by popsuli.

G
Kamil 2011-03-10 20:16

Re: Eurotec

A co sądzicie o szlifierce taśmowej włąśnei tej firmy? Moja stara się popsuła i potrzebuje nowego sprzetu. sugerowana moc to 2100W a cena tylko 120zł możliwe? czy bajka?

G
JK. 2011-03-10 22:46

Re: Eurotec

Wasyl - sorry ale mylisz się bardzo, TO są moce wyssane z palca. Każdy producent podaje moc pobierana z sieci na biegu jałowym, a moc wyściowa jest o połowę niższa. Więc gdyby tak było to młotowieratka 2600W - podróbka boscha 2-26 musialby oddawać jakieś 1400W przy takiej mocy możnaby robić taką młotowiertarką otwory ok 45mm(abo i więcej) pełnym wiertłem. A to niemożliwe, przy tak małej młotowiertarce.

G
karol 2011-03-12 21:09

Re: Eurotec

"mikołaj" mógłbyś podać adres e-mail

G
karol 2011-03-12 21:18

Re: Eurotec

jest w ogóle strona producenta eurotec

G
kamil516 2011-03-18 15:58

Re: Eurotec

Mikolaj czy masz cześci do wiertarek eurotec??

G
Wszechmogący 2011-04-03 09:26

Re: Eurotec

Kurde mam wiertarkę SDS 1800 W i muszę powiedzieć , że świetnie działa. Nie wierce często , raczej czasami ale uważam sprzęt zajebisty za grosze. Jako młot sprawdza sie nieźle. Uważam , że to firma dla majsterkowiczów a nie na masowe roboty i tyle. Wiertarka moja to kopia Boscha i wiercenie dziur w każdym betonie i kucie to bajeczka jedną rączką bez nacisku hehe

1 ... 2 3 4 ... 8

Producenci :

Kategorie :