Eurotec

Do ostatniej strony »
G
grześ 2010-05-05 12:27

Re: Eurotec

snobom polecam makitę za 10 razy tyle i też się psuje

G
pietro 2010-05-15 21:22

Re: Eurotec

Nie ma nic lepszego w cenie Euroteca,osobiście korzystam i nie narzekam.Trzeba znac przeznaczenie urządzenia i bedzie dobrze sie sprawowało.Części sa dostępne ale przy tej cenie lepiej kupi nowe

G
Pawełm 2010-06-25 15:47

Re: Eurotec

Popieram wypowiedz Grzegorza,sam mam Mlotowiertarkę Eurotec - idento jak Bosch 2-26,kułem w żelbetonowych plytach,sprawuje się świetnie
polecam

G
Wojtek 2010-06-30 08:28

Re: Eurotec

Mlotowiertarka RH216 2000W 10 dni pracy i padła może cena mała ale i jakoś kiepska

G
budowlaniec 2010-07-16 23:17

Re: Eurotec

przysłowie mówi- "co tanie , to drogie". Nie nabierajmy się na plewy.
Sprzęt tego rodzaju nie jest dobry, a to ze względu na jego cenę. Kto Państwu wyprodukuje dobry sprzęt za 200 lub 300 złotych?. nawet żóltki tego nie robią. lepiej wydać na 5 lat 800 złotych kupując to co trzeba, aniżeli wydawać rok po roku po 200 złotych. Za wartość "malucha" nie kupimy
Lamborgini. Jest to nierealne!

G
budowlaniec 2010-07-16 23:22

Re: Eurotec

jeszcze jedno. Jezeli chcemy sprawdzić firmę wystarczy wpisać np Eurotec corporation. Wyskoczy oryginalna strona firmy. Podobnie z innymi firmami i markami.

G
naveintre 2010-08-18 10:32

Re: Eurotec

A ja mam wiertarke firmy eurotec i działa ok, Dużo nią wierciłem w żelbecie i nawet sie niejakała przytym robiłem dziury głebokosci 20 cm i wiertło miało 13 mm srednicy. Wiec uwazam ze ta wiertarka ma te swoje 1400w .Przytym 500w Bosh niedomagał juz wiercac takie same otwory.
A ruznica cenowa ogromna ja swoja kupiłem za ok 120 zł a znajomy swojego Bosh-a za ok 350zł.

G
Makita.Sklep 2010-08-18 19:02

Re: Eurotec

Jeżeli chcesz sprawdzic firme,to wpisujesz jej adres i patrzysz czy na stronie wyświetlają sie wszystkie potrzebne dane do uzyskania ewentualnego kontaktu,często dobrze jest zadzwonić osobiście i porozmawiać z obsługą sklepu czy też firmy.

G
darecki19801 2010-08-22 11:01

Re: Eurotec

Odnośnie "EUROTEC". Używam go zawodowo od dwóch lat i jedynie co wymieniłem w tych elektronarzędziach to szczotki węglowe na komutatorze a tak jak większość z was, kupiłem na próbę nie mając większego przekonania do niskobudżetowych elektronarzędzi. Może mam dobrą rękę do zakupów. Betony pod tymi elektronarzędziami nie mają racji bytu. Nie miałem żadnej awarii. Niekiedy jest tak że elektronarzędzia z wyższych półek nie wytrzymują czego miałem przykład podczas wymiany instalacji elektrycznych. W elektronarzędziu "BOSCH" najczęstrzą usterką jaką miałem to uchwyt SDS. Może go przegrzałem bo efekt był taki że dłuta i bruzdaki po upływie roku czasu użytkowania po prostu wyskakiwały z uchwytu. EUROTEC jako niskobudżetowe elektronarzędzie sprawdziło się w stu procentach a co do obudowy to proszę wziąść pod uwagę fakt iż dochodzi do pewnego rodzaju standaryzacji narzuconej przez UE. Kto śledzi informacje na bieżąco ten będzie wiedział o co się dokładnie rozchodzi. Aktualnie kupiłem kilka wiertarek w obudowie ID 500. W tej obudowie znajduje się nie tylko EUROTEC ale także EUROTECH, FALON-TECH, KRAFT-MAN, BASS POLSKA, BUDGET i FALON-TECH tak więc uważam że nie ma tu o czym dyskutować. Jak się dba, tak się ma

G
MaxDamage 2010-08-26 20:10

Re: Eurotec

Witam
Co sądzicie o kluczach pneumatycznych firmy Eurotec ?? Jestem domowym majsterkowiczem i nie potrzebuje kluczy o mocach 1000 [nM].

Przekonałem się że tanie narzędzia nie oznaczają gorsze od drogich markowych narzędzi. Dla przykładu na co dzień używam narzędzi znajomego takich firm jak Makita (szlifierki kątowe, szlifierki stołowe, piły tarczowe i spalinowe) czy Bosh (wiertarki i wyrzynarki). Ostatnio szlifowałem meble ogrodowe wiertarką Bosha (1kW) i Budget (chyba 1,2kW) ... Bosh się non stop grzał aż paliło w ręce a Budget pracował bez przerwy wiele godzin i nic .... DOSKONAŁY SPRZĘT)



Liczę na wasze opinie
Pozdrawiam

G
michuur 2010-09-06 21:23

Re: Eurotec

Też kupiłem sobie taką młotowiertarkę na próbę. Mam oprócz tego łudząco podobnego(kolejność powinna chyba być odwrotna) boscha 2-26dre(niebieski):-). Po 3 latach bosch wygląda jak nowy bez zarysowań bo biorę go na pokaz do klientów głównie biały montaż i nie ma co za dużo jej używać. Eurotec'a używam do brudnej roboty: przepusty, rowki, puszki, wnęki. Nie szkoda mi jej po prostu i się za bardzo z eksploatacją nie hamuję. Nie oznacza jednak że nie dbam o sprzęt i konserwację a także poprawną obsługę. Dłuta używam o odpowiedniej długości do odpowiedniej pracy i materiału to samo z wiertłami. Co do mocy to dynamika boscha jest na pewno lepsza; prąd mierzony na cęgach przy obiążeniu raczej potwierdza moc pobieraną co nie znaczy że użyteczna jest tak duża. Przy długotrwałej pracy silnik jest jednak nagrzany - w boschu tego nie ma(silnie nagrzewa się mechanizm udarowy nie silnik). Co do jakości eurotec'a w stosunku do ceny to dobry sprzęt trzeba trafić tylko na dobry model; mnie się udało. Co do boscha to nie miałem tyle szczęścia i szybko mi się uszkodził po zakupie. Bosch ma jednak dużą zaletę wliczoną w cenę ->pewny serwis.

G
Maariusz 2010-09-07 07:37

Re: Eurotec

Jestem ze względu na serwis zwolennkiem sprzętu profesjonalnego, ale mam także dużą szlifierkę kątową Eurotec. Służy mi do cięcia betonu i jak narazie sprawuje się dobrze. Jakość wykonania jest lepsza od Ferma, którego wyrobów już nigdy nie kupię. Kolega ma kompresor Eurotec z butlą 24 litrową i też go chwali. Jak się uda trafić na dobry egzemplarz to do sporadycznego domowego użytku wystarczy.

G
Makita.Sklep 2010-09-15 21:56

Re: Eurotec

A wg mnie jest różnica którą wyraźnie widać podczas wyboru sprzętu,te z niższej półki są mniej solidne i odpowiednio tańsze,natomiast dobre narzędzia jak np Makita są droższe,ale o wiele bardziej solidne.

Pozdrawiam

G
fotoamator 2010-09-16 22:35

Re: Eurotec

Makita jest jedną z najchętniej podrabianych marek. Warto mieć to na uwadze, bo nie zawsze cena jest najważniejsza. Internet oznacza taniej, ale często także nielegalnie.

G
PiotrasL 2010-09-24 14:01

Re: Eurotec

Zdecydowanie polecam produkty naszej Polskiej Celmy .Dobra jakość

1 2 3 ... 8

Producenci :

Kategorie :