Elektronarzędzia sparky

Do ostatniej strony »
G
draber 2010-03-20 18:19

Re:Elektronarzędzia sparky

Ja mam wiertarke dwubiegową kilka lat (jeszcze taka kanciasta) i mistrzostwo świata- nawet na pierwszych jeszcze szczotkach chodzi. Katowana bez umiaru- kupiona na wyprzedaży starej linii przed wprowadzeniem tych opływowych. polecasm

G
gość 2010-05-14 09:39

Kosa spalinowa

witam czy ta kosa jest dobra i wato ja kupić ?.

- http://www.powermat.com.pl/index.php/product/show/id/112

G
dobry 2010-05-17 12:59

Re: Elektronarzędzia sparky

To jest chińszczyzna i odradzam.

G
Maariusz 2010-05-20 08:25

Re: Elektronarzędzia sparky

Szkoda kasy na taką kosę. Lepiej kupić najtańszą , ale firmową np. Hitachi.

G
piotr 2010-06-09 09:01

Re: Elektronarzędzia sparky

nie wiem nic o sparky, ale jak się przeczyta 5-tą wypowiedź od góry niejakiego Michała, to broń Boże przed takimi fachowcami jak on. Typowa filozofia nie mająca bladego pojęcia. Chyba chce 5-cio kilowym młotem walić po Hilti i udowodnić że obudowa pęknie. Mam te elktronarzędzia już ok 12 lat , pracują ludzie nimi codziennie i oprócz drobnych remontów jak wymiana szczotek, wymiana uchwytów i naprawa uszkodzonej obudowy po 10 latach pracy (z winy pracownika), nic się z nimi nie dzieje. Nie że bym im robił reklamę, bo jak słyczę cenę, to sobie przyrzekam że już nic od nich nie kupię, ale gdy potrzeba nowego sprzętu to znowu kupuję Hilti.

G
JK. 2010-06-09 17:36

Re: Elektronarzędzia sparky

Poprawka:) - nie kupuje pan sprzętu firmy Hilti, tylko kupuje pan Boscha, Kressa w obudowach Hilti, Hilti od kilku lat nie produkuje własnych narzędzi, jedynie technika zamocowań jest produkcji Hilti.

G
dan 2010-06-14 00:58

Re: Elektronarzędzia sparky

sparky czy einhell czy inny syf to jednorazówka, chinszczyzna i smiec. tego nie warto nawet do reki brac.
opalarka sparky która zrobila 3 okna juz miesiac w castoramie na gwarancji lezy(nie ja ją kupowalem)
jak kupowac to tylko takie marki na których jest jasno i wyraznie napisane made in germany,japan, czech itp. a np "einhell germany" mozna sobie w cztery litery wsadzic. ot takie moje skromne zdanie na temat glupoty i naiwnosci kupujacych produkty typu einhell, zielony bosch, eurotec czy inny syf. wiec pozdrawiam naiwniakow dla których cena czyni cuda, pamietajcie Zeby bylo tanio musi byc drogo. pozdrawiam

G
piotrek1969 2010-06-15 11:14

Re: Elektronarzędzia sparky

Jak wiercisz kilka razy do roku w cegle lub pustaku to nie ma bólu - sparky da radę. Jak przymierzasz się do konkretnej roboty, narzędzia pracują zarobkowo to zdecydowanie

G
piotrek1969 2010-06-15 11:16

Re: Elektronarzędzia sparky

Jak wiercisz kilka razy do roku w cegle lub pustaku to nie ma bólu - sparky da radę. Jak przymierzasz się do konkretnej roboty, narzędzia pracują zarobkowo to zdecydowanie profesjonalne elektronarzędzia BOSCH lub MAKITA.

G
dan 2010-06-15 21:29

Re: Elektronarzędzia sparky

tak jak pisalem wczesniej opalarka sparky zrobila 3 okna po czym sie skonczyla. gosc w castoramie bezczelnie zarzucal mi ze ja rozbieralem i probowalem naprawiac na wlasna reke. nie polecam chinszczyzny.

a co do wiercenia to moj Protool jeszcze mnie nie zawiódł :)

G
bronek 2010-07-02 22:56

Re: Elektronarzędzia sparky

posiadam od 2 lat kilka urządzeń sparky ( BP 540 CE, BP 330 CE , FK 302, szlifierki odkurzacz itp ) tłukę je na budowach ( instalacje el. ) i jak na razie bez zarzutu !!! przymierzam sie do zakupu K1640 ( ok 1600 zł )

G
Gregor 2010-08-09 00:16

Re: Elektronarzędzia sparky

Mam heblarkę sparky pracuję nią od dwóch tygodni, dzień w dzień, jest bez zarzutu...

G
agaton 2010-08-20 01:27

Re: Elektronarzędzia sparky

Smutne jest to co mówisz.Ja przymierzajac sie do zakupu sprawdzam dane ,parametry io firmie.Zanim zaczniesz sie wypowiadać na temat X bądz pewny swojej wiedzy.Niebędę ci omawiał co oferuje SPARKY ale tobie razde pierw sie dowiedz to i owo.Ma niegorsze paramtry i rozwiązania a cenowo można parę zł zaoszczędzić od BOSCH

G
Maariusz 2010-08-20 07:39

Re: Elektronarzędzia sparky

Nie każdemu jest potrzebne profesjonalne elektronarzędzie. Sparky dostępne teraz w sklepach Castoramy można kupić w dobrej cenie. Może i ma niektóre części wykonane w Chinach, ale i tak jest jakościowo lepsze od typowego chińczyka.

G
greg 2010-08-25 16:37

Re: Elektronarzędzia sparky

czy wie ktoś jaki olej wlać do mota wyburzeniowego?

1 ... 4 5 6 ... 11