Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Do ostatniej strony »
G
Tester 2012-03-15 21:38

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Myślę, że prówanie do młota wyburzeniowego Bosch jest niezbyt trafne. Bosch ma takie młoty w serii Professional. I najtańszy kosztuje ponad 5tyś. Kupisz 3 MacAllistery za tą cenę. Z tego co widizałęm pracę tego młota MAC 1500W to radzi sobie całkiem nieźle chociaż nie jest to mistrzostwo

G
Nunitari 2012-03-29 00:01

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Pierwszy raz spotykam na forum temat omawiany przez 5 lat. Oby nie ostatni raz.
W 2007 zakupiłem pierwsze elektronarzędzia firmy Mac Allister.
Nie ukrywam, że zadecydowała cena i estetyka wykonania.
Wszystkie narzędzia używam do tej pory przy naprawach łodzi.
Wiertarka z udarem jest trochę głośniejsza i blokada "futerka" wypada,
ale poza tym jest bez zarzutu. Wytrzymałe mechanizmy wewnątrz wiertarki.
Używałem kiedyś podobnej wiertarki Bosch i uważam że jest porównywalna.
Wyrzynarka z celownikiem laserowym. Fajny bajer, ale jak ktoś już tu wspomniał, prosto prowadzić to tego nie można. Mimo użycia różnych noży.
Mocy tej maszynce nie brakuje. Najczęściej używałem jej do cięcia laminatu i sklejki o grubości 6 cm.
Opalarka pracuje również bez problemu, mimo że nie raz uległa wypadkowi.
Lutownice do tej pory pracują na pierwszym grocie.
Wkrętarka z latarką również niezawodna. Szczególnie cenię sobie małe wymiary wkrętarki.
Latarka nie raz zastępowała mi halogen w czasie nocnej zmiany.
Wkrętak z latarką używam niezbyt często, ale są sytuację, kiedy tylko nim mogę coś wkręcić czy wywiercić i jest bardziej poręczny od wkrtarki.
Z wszystkich narzędzi Mac Allistera jestem bardzo zadowolony i serdecznie polecam.
W tej chwili chciałbym zakupić myjkę ciśnieniową Mac Allistera.
Może ktoś mógłby mi polecić jakąś lekką myjkę do 500 zł?
Pozdrawiam

G
wwol 2012-04-02 00:21

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

w temacie myjki mogę polecić macalistera, kupiłem za niecałe 500zł, wcześniej używałem karchera, niestety skradziono mi z garażu, jestem pozytywnie zaskoczony myjka macalister. jest chyba mocniejsza od droższego karchera, fajny bajer ze zwijanym wężem - ogólnie za te pieniądze warto, nie wiem jak z żywotnością tego sprzętu bo za krótko używam ale w tym temacie i karcher nie za bardzo ma się czym pochwalić

G
nowik 2012-07-04 16:07

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

kupilem mlotowiertarke macallister gdyz kladlem sufit na gdanskim helmie... tu sa kurewskie betony dwie normalne wiertarki spalilem.... macallister poradzil sobie bez problemu... teraz pozyczam go koledze ktory kladzie zawodowo instalacje elektryczne w podobnie ciezkich warunkach..... ciagle dzial... goraco polezam.... stosunek ceny do jakosci zaskoczyl mnie.... ;p

G
marek 2012-07-20 11:51

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

z żadną, wielka tandeta, nie dbanie o klienta, brak części zamiennych a zwłaszcza akumulatorów, castorama, która sprzedaje to badziewie w ogóle nie zajmuje się serwisem po gwarancyjnym i stanowczo odradzam!!!

G
MICHAŁ 2012-07-30 14:09

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

MACALLISTER .MARETOWE NARZEDZIA. JAKA CENA TAKI PRODUKT.MAM SZLIFIERKE MALA , WYRZYNARKE 710W. WIERTARKĘ .ZEPSULA SIĘ TYLKO SZLIFIERKA ALE ZROBILI W SERWISIE W RASZYNIE , NAWET NIEDROGO WYSZLO .NARAZIE JEST OKI.WCZESNIEJ PRACOWALEM DEWALD SPRZET SUPER . W WARSZTACIE DŁUGO SLUZYŁO ALE JAK SIĘ WIERTARKA ZEPSUŁA I MNIE PODLICZYLI W KOSZTACH -ZREZYGNOWALEM .

G
dmian 2012-09-26 23:45

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Witaj "jurek s" taką wiertarką dla dzieci to możesz zapomnieć o wierceniu, pewnie wierciłeś w żelbetonie, jestem ciekaw czy też zniszczyłeś wiertło, pewnie tak, jak chcesz wiercić w żelbetonie to patrz ile taka wiertarka ma uderzenia "Juli" najlepiej żeby miało minimum 3J, w tedy nie będziesz mieć problemu z wierceniem. Pozdrawiam

G
damian 2012-09-26 23:48

Re: Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Witaj "jurek s" taką wiertarką dla dzieci to możesz zapomnieć o wierceniu, pewnie wierciłeś w żelbetonie, jestem ciekaw czy też zniszczyłeś wiertło, pewnie tak, jak chcesz wiercić w żelbetonie to patrz ile taka wiertarka ma uderzenia "dzuli ( J )" najlepiej żeby miało minimum 3J, w tedy nie będziesz mieć problemu z wierceniem. Pozdrawiam

G
Nunitari 2012-12-18 18:25

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Witam

Kupiłem właśnie myjkę Mac Allister. Zapowiada się nieźle. 130 bar. Model, który wszedł do sprzedaży latem.
Czytałem czasami opinie, że myjki nie zapewniają takiego ciśnienia jakie jest w opisie.
Przyznam się, że nie sprawdzałem manometrem. Nawet nie chcę.
Nie mam jednak wątpliwości, że ciśnienie jest duże, takie jakie potrzebowałem.
Myjka ma kilka praktrycznych schowków na akcesoria, więc wygodnie się ją przechowuje i transportuje.
Stosunek jakości do ceny - Ok.
Jeżeli chodzi o serwis. No cóż...
Przez pięć lat jak używam tych narzędzi, nie miałem powodu aby skorzystać z serwisu.
Nie twierdzę, że są niezniszczalne. Ale lekko to one u mnie też nie mają.

Pozdrawiam wszystkich

G
Z@lew83 2012-12-23 20:07

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Witam,

Co do osprzętu, posiadam kilka elektronarzędzi.

Młot na sds max, spisał się rewelacyjnie, połowę tańszy od młotowiertarki makity a z większą mocą. Gdyby nie on podejrzewam że przy ostatnim zleceniu, skuwając kamień z fundamentów, makitę bym zajechał.

Strug, używany kilkukrotnie przy parkietach, w tej cenie spełnił swoją rolę. Dobra regulacja, wszystko ładnie, równo zebrane.

Pilarka tarczowa, wskaźnik laserowy delikatnie przekłamuje, ale jak dla mnie ok, nie przegrzewa się, nie zacina tarcza, nawet przy dość grubej i twardej desce tarasowej.

By nie popadać w przesadyzm, mieszadło. Totalna porażka!! Miałem kupić celmę, ale po powyższych doświadczeniach zaufałem firmie i się srogo rozczarowałem... Pierwsza awaria po kilkunastu wiadrach kleju do płytek, reklamacja i naprawa. Druga awaria po JEDNYM wiaderku kleju, reklamacja i naprawa. Trzecia awaria na szczęście już po kilkudziesięciu wiadrach kleju do siatki, reklamacja i naprawa... Jak teraz siądzie będę domagał się zwrotu pieniędzy, bo mam dość... Zawsze dbam o sprzęt, proporcje składników z wodą, nie przeciążam osprzętu, ale tu choćbym dmuchał i się starał to porażka...

c
complexbrzozowscy 2013-01-14 19:18

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Ostatnio natknąłem się na elektronarzędzia firmy Mac Allister. Nigdy nie słyszałem o takiej firmie, jak sądzę firma zza oceanu. Sprzęt wygląda solidnie, widziałem przekroje gdzie brak jest plastikowych trybów, jednym słowem robi wrażenie dobrej jakości. Może ktoś z Was już coś przetestował z tej firmy i posiada już jakieś na ten temat.
Z jaką firmą można porównać ich produkty?
Pozdrawiam

c
complexbrzozowscy 2013-01-14 19:21

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

Witam!
Czy pracowaliście na przecinarce do glazury MACALLISTER KF 950 1800W 4300 obr/min i przesuwny stół? Proszę o opinie wasze.
Pozdrawiam.

G
eptech 2013-01-19 20:38

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

posiadam młot, młotowiertarke 12J, piłe tarczowa z laserem oraz szlifierkę 230 z sofstartem i układem przeciażeniowy, mieszadło i tak więc młot nie zajechałem przez 3 lata a robię instalacje elektryczne, młotowiertarka po 1 1/5 roku do serwisu i co nowa.
szlifierka nie do zajechania przeciążyć spalić to cud, piła tarczowa tnie laser działa
mogę tylko zarzucić bardzo niskiej jakości przewody zasilające pękają i twardnieją z biegiem czasu ale co sie chce za taką cenę.
jeśli chodzi o mnie to gorąco polecam

G
marcin 2013-02-23 15:01

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

witam ja miałem i mam doczynienia z firmą mac alister a powiem że jest dobra i solidna mam młota udaroweg15j lekki i dobry

G
marcin 2013-02-23 15:02

Re: Co możecie powiedzieć na temat elektronarzędzi firmy Mac allister

witam ja miałem i mam doczynienia z firmą mac alister a powiem że jest dobra i solidna mam młota udaroweg15j lekki i dobry

1 ... 6 7 8 ... 12